2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
ankaradaki genoks firma canım aradımş doktorum cinsiyet için tekrardan bu seferde cinsiyet söylemek yasak size kim söylediyse yanlış yapmış diyor
Genoks bu konuda çok yanılıyormuş, detaylı ultrasonda kesin belli olur canım. Doktorlar da bunca yıllık uzmanlar sonuçta kesin doktor yanıldı denemez bence

Genoks bu konuda çok yanılıyormuş, detaylı ultrasonda kesin belli olur canım. Doktorlar da bunca yıllık uzmanlar sonuçta kesin doktor yanıldı denemez bence
olabilir canım beklicez bakalım sağlıklı olsunda tek düşündüğümüz bu aklımıza o kadar saçma şey geldi ki doktor da kesin konuşunca ya firmada saçma aradı yanımda kadın bide yasak söyleyemeyiz diyor şimdide

olabilir canım beklicez bakalım sağlıklı olsunda tek düşündüğümüz bu aklımıza o kadar saçma şey geldi ki doktor da kesin konuşunca ya firmada saçma aradı yanımda kadın bide yasak söyleyemeyiz diyor şimdide
Tabi canım sağlıklı olsun da inşallah bu firma bu konuda nerdeyse tekel olmuş onun için rahatlar biraz bence

Tabi canım sağlıklı olsun da inşallah bu firma bu konuda nerdeyse tekel olmuş onun için rahatlar biraz bence
olabilir canım bilseydim yaptırmazdım buraya hastanem burayla anlaşmalı diye buraya yaptırdım iki kez de kan vermeye
gittim hemoliz oldu vs dediler görüyorum herkese evine kadar gelmişler kan almaya her firma farklı sanırım işleyiş

olabilir canım bilseydim yaptırmazdım buraya hastanem burayla anlaşmalı diye buraya yaptırdım iki kez de kan vermeye
gittim hemoliz oldu vs dediler görüyorum herkese evine kadar gelmişler kan almaya her firma farklı sanırım işleyiş
Evet doğru neyse içini ferah tut sağlıklıysa gecesi önemli değil

ankaradaki genoks firma canım aradımş doktorum cinsiyet için tekrardan bu seferde cinsiyet söylemek yasak size kim söylediyse yanlış yapmış diyor
genoks cok iyi bi firma senin doktorun sacma bu cinsiyeti sana genoks mu soyledi doktorun mu tahlilde cikani ama bi doktor araciligiyla soylenmistir diye dusunuyorum sonuclar temiz cinsiyette su diye

genoks cok iyi bi firma senin doktorun sacma bu cinsiyeti sana genoks mu soyledi doktorun mu tahlilde cikani ama bi doktor araciligiyla soylenmistir diye dusunuyorum sonuclar temiz cinsiyette su diye
kanımı alan hastanedeki doktor wp dan ona ankaradan atıyorlar o da bize atıyor bu şekilde geldi sonuç 9 martta her ihtimale karşı farklı bir doktora daha gidicem zaten

Geçmiş olsun. Büyük ihtimalle bende de vardır ama ilaçsız atlatmaya çalışıyorum. sirkeli su gargara yapıyorum , ıhlamur içiyorum, portakal sıkıp içiyorum
Ben de öyle yapayım o zaman kaynanam paça yaptı hastane çıkışı hemen yedim doping alicam doğal napalim Bi kaç gün hafiflemezse birdaha giderim bacaklarımın ağrısı geçse boğaza alışkınım yine mahvetti beni bacaklar

Kızlar merhaba birşey soracam nifty testimde kız dedi doktorum ama iki kez ultrason kontrole gittim doktor erkek diyor ısrarla kordondur dedik kafamız karıştı acaba cinsiyet anomalisimi var ama test temiz çıkmıştı benim gibi aynı durumu yaşayan varmı 14 haftadayım yeni gittim doktor tekrar erkek dedi 9 martta tekrar gidicem dna yanılmaz ters birşeymi var korkusu saldı
Doktorun sadece cinsiyet için tekrarlanmasını isteyebilir mi acaba ücretsiz? Çok garip açıkçası eğer kanda kız çıktıysa kızdır bence ama başka bir doktora da sorsan mı detaylı bakan?

Benim ilk haftalarda vardı garip bir şekilde yediğin bir şey dokunuyor olabilir mi hormonlardan kaynaklı her şeye tepki veriyor vücudumuz 😂
Olabilir karaciğer enzimleri yükselsbiliyormuş ama ben daha 1 ay geçmedi alt lerime bakalı gayet normaldi bir ay daha geçmeden yükselebileceğine ihtimal vermiyorum

Doktorun sadece cinsiyet için tekrarlanmasını isteyebilir mi acaba ücretsiz? Çok garip açıkçası eğer kanda kız çıktıysa kızdır bence ama başka bir doktora da sorsan mı detaylı bakan?
9 martta başka bi doktora gitcem cihazı 4 boyutluymuş riskli gebeliklere bakıyormuş o zaman 17 sayılırım kesinleşir artık diyebdüşünüyorum

evet evet inanılmaz bacak ve bel ağrısı yapıyor korkma bebiş iyidir 🌸🌸
Ben Hindistan cevizi yağı ve kakao yağı aldım canım. Şimdi aklıma geldikçe Hindistan cevizi yağı kullanıyorum , son aylar kakao yağına geçeceğim . Çok araştırdım bunlar zaten lierak biooile filan göre çok daha iyi
Bildiğimiz hindistan cevizi yağı ise bnde var saçlarım için kullanıyorum çok teşekkürler

X