2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ablamın hamileliğinde de reflü varmış giderek artacak karın şiştikçe dedi 😕 inşallah öyle olmaz bizde🥰
Az yediğim zaman olmuyor onu fark ettim ya ne kadar çok yersen o kadar çok oluyor. Ama mide bulantısı hala yemek sonrası devam ediyo. Bundan sonra biraz dikkat edicem bakalım umarım geçer

Az yediğim zaman olmuyor onu fark ettim ya ne kadar çok yersen o kadar çok oluyor. Ama mide bulantısı hala yemek sonrası devam ediyo. Bundan sonra biraz dikkat edicem bakalım umarım geçer
Baharatta çok kullanmamak lazım ve az yağlı şeyler tüketmek. Biraz dikkat edersek üstesinden gelebiliriz

Kızlar Yoyko bebek arabaları hakkında bilgisi olan var mı kalitesi nasıldır ve daha önce kullanan ve alan oldu mu? Hepsiburadada yoyko city travel 3in1 çok hoşumuza gitti arabada yok yok. Çift yönlü kullanım port bebe puset tekerlerde toplam 12 adet süspansiyon vs. çok güzel özellikleri var ama sizin tecrübeniz varsa merak ediyorum
Bizde tavsiye üzerine yoyko capsule egg modelini aldık. City modeli ben istemiştim daha hafif diye ama eşim egg modelini almak istedi 😀 çok sağlam kaliteli duruyor tüm tekerlerinde süspansiyon var arka tekeri oldukça büyük ön tekere göre 😀 biraz büyük bi araba ama kullanırken hafif ,tekerlekler güzel dönüyor arabası olan ve büyük bagajlı ise alınabilecek bi araba egg modeli için diyorum city model bi tık daha küçük olabilir

Ben kadını beğendim de ekstra bir doktora daha gidiyorum diğer gittiğim doktorun görüntüsü iyi oluyor. Ama çok yaşlı olduğu için bazı şeyleri unutkanlıkla cvp veriyor ondan tek onunla devam edemedim.
Ben özele gidiyordum artık gitmiyorum kadına bir şey sorulmuyor ya bende devlete gidicem benim riskli gebelik bir de sıkı kontrol şart

Heyet raporu alsan canım belki heyet olduğu için durumun ciddiyetini farkederler
Araştırayım zaten herhangi bir şey dedikleri anda benimde aklıma heyet raporu geldi. Ama doğumdan sonrada çalışmayı düşündüğüm için çok terste düşmek istemiyorum. Ama bebeğim daha önemli tabi ki. Bir kapı kapanır diğeri açılır.

X