2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Valla yapacak bir şey yok bıkmadan usanmadan çocuk gibi tekrarlayacaksın. Gerçekten bir yaştan sonra çok inatci oluyorlar. Bir şeyi yaptırmak için 40 kere söylemen gerekiyor aman başımızdan eksik olmasınlar da söyleriz ama zor bir durum gerçekten.
Evet başkası olsa çekilmez ama anne işte kötülüğümüzü istemez . Israrla her seferinde hayır diyorum anlamıyor ki bir yerden sonra bıraksa ısrarlarını. Bana gelmeyen herkese beni götürür bıraksam.. her akşam onunla oluruz bıraksam , aile hayatım olmaz . Onun keyfi olsun diye kendimi yıpratamam ki. Ben doğru bildiğimden şaşmayacağım en iyisi bu küserse de kızarsa da kendi bilir. Ben çocuğuma büyük konuşmayayım ama böyle davranamam istemiyorsa zorla neyi yaptırırız bu yaşta bile benimkiler sorguluyor yapmıyor dediğimi.

Screenshot_20240217_205930_Gallery.jpg
kızlar hadi bizede Bi tahminde bulunun sizce cinsiyetimiz ne olabilir ordaki çıkıntı acısıyla ilgili dedi doktor erkeğe benzetti acıya göre ama emin olamadi yorumlarınızı merak ediyorum 💚🙂🤗

Canım bende özele gittim cinsiyet için inanki görüntü öyle bozuk kalitesiz bacak arası mi ayırt edemedim bunaliklik gördüm hemen karnından çekti cihazı gerçekten özel olmasına rağmen ilgi sıfır görüntüsünde hastane gibi kalitesiz bir daha gelmicem dedim çıktım geldim devlete devam edicem fotoğraf kötü olunca yorum da fazla olmuyor
Ben kadını beğendim de ekstra bir doktora daha gidiyorum diğer gittiğim doktorun görüntüsü iyi oluyor. Ama çok yaşlı olduğu için bazı şeyleri unutkanlıkla cvp veriyor ondan tek onunla devam edemedim.

doktorum bana whatsapptan yolladi cinsiyetide oyle soyledi cok sukur temiz cikti ya disardaydim haber geldiginde sjsjsjs aglamam cok komikti nasil stres olduysam kac haftadir olanlara bi sinir bosalmasi yasadim 😂😂😂
Yaaa 🥹 Çok şükür canım sağlıkla da sağ Salim kucağına al inşallah

Kendi doktorlarınız yapmıyor mu canım, ben bütün kadın doğumcular yapıyordur diye düşünmüştüm. Ben doğum paketi aldım içinde var detaylı ultrason, yani kendi doktorum yapacak
Hayır canım benim dr um prof perinatologa yönlendirdi ayrıntılı için özel hastane acaba devlettekiler mi yapıyor ?
16+3 üm bugün randevum vardı 18. Haftada bana gel sonra detaylı için 20 22. Hafta arası yönlendireceğim dedi
Bana neden erken söyledi acaba ancak randevu alabilirim diye mi ki ? 15+3 oldum

ahh amiiin test sorunsuz diyince bendeki stresten ben basladim yine aglamaya 😂 cinsiyet 1 saat sonra doktorumun aklina geldide yazdi 😂 okadar icimde stres olmusim ki
Ya kıyamammm ☺️ neyse bu streste bitti çok şükür darısı benim gibi bekleyen herkesin başına inşallah 🙏

X