2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bende misafirlikte molfix denemiştim ve sızdırma yapmıştı ama prima hiç yapmadı. Bu defa baby turco deneyeceğim başlar başlamaz
Molfix 3 çeşit var. Biri eski yeşilli olan diğeri mavi benim kullandığım hala kullanıyorum 2. Oğluma. Diğeri de krem rengi pure soft diye geçiyor sanırım. Hangisini kullandığınıza bağlıdır belki sızdırma.

3-4 kilo alan arkadaşlar moralimiz düzelsin 😅

Eklentiler

• AC27EC65-225A-41C5-A850-D83AA7A5BCC6.png
    AC27EC65-225A-41C5-A850-D83AA7A5BCC6.png
    171,7 KB · Görüntüleme: 83
Arkadaşlar ben de bir şey sorayım size bebek arabasında karar verebildiniz mi ben bagaja kolay sığan ( arabamızın bagajı küçük) ayrıca puset ile de kullanılabilen bir model düşünüyorum önceki bebeğim de abimden kalan mamas papas sole 2 kullanmıştım ama aşırı büyük ve ağır çok zorlandım ve arabamızı yeni değiştirdik denedim ama bagaja sığmıyor mecbur almam gerekecek önerebileceğiniz katlanınca küçük ama pusette takılabilen model varsa memnun olurum 🙏🏼

Arkadaşlar ben de bir şey sorayım size bebek arabasında karar verebildiniz mi ben bagaja kolay sığan ( arabamızın bagajı küçük) ayrıca puset ile de kullanılabilen bir model düşünüyorum önceki bebeğim de abimden kalan mamas papas sole 2 kullanmıştım ama aşırı büyük ve ağır çok zorlandım ve arabamızı yeni değiştirdik denedim ama bagaja sığmıyor mecbur almam gerekecek önerebileceğiniz katlanınca küçük ama pusette takılabilen model varsa memnun olurum 🙏🏼
Canım ben bunu çok beğendim mesela hafif ve az yer kapladığı söylenmiş, ben sanırım bunu alcam

Eklentiler

• 1000007204.jpg
    1000007204.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar merhaba Eylül annelerinden geliyorum..Otomatik çin takvimine göre cinsiyeti doğru çıkan oldu mu.Tabi doğum tarihinizin doğru olmadı gerek günü gününe.Veya kan değişimine göre tutan oldu mu 😁😁
Çin , kan değişimi ikisi de kız çıkmıştı doğru çıktı bende yüzükle şu bıçak makas olayında erkek çıktı 🤣

X