2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bende misafirlikte molfix denemiştim ve sızdırma yapmıştı ama prima hiç yapmadı. Bu defa baby turco deneyeceğim başlar başlamaz
Molfix 3 çeşit var. Biri eski yeşilli olan diğeri mavi benim kullandığım hala kullanıyorum 2. Oğluma. Diğeri de krem rengi pure soft diye geçiyor sanırım. Hangisini kullandığınıza bağlıdır belki sızdırma.

Arkadaşlar ben de bir şey sorayım size bebek arabasında karar verebildiniz mi ben bagaja kolay sığan ( arabamızın bagajı küçük) ayrıca puset ile de kullanılabilen bir model düşünüyorum önceki bebeğim de abimden kalan mamas papas sole 2 kullanmıştım ama aşırı büyük ve ağır çok zorlandım ve arabamızı yeni değiştirdik denedim ama bagaja sığmıyor mecbur almam gerekecek önerebileceğiniz katlanınca küçük ama pusette takılabilen model varsa memnun olurum

Canım ben bunu çok beğendim mesela hafif ve az yer kapladığı söylenmiş, ben sanırım bunu alcam

Eklentiler

• 1000007204.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar merhaba Eylül annelerinden geliyorum..Otomatik çin takvimine göre cinsiyeti doğru çıkan oldu mu.Tabi doğum tarihinizin doğru olmadı gerek günü gününe.Veya kan değişimine göre tutan oldu mu
Çin , kan değişimi ikisi de kız çıkmıştı doğru çıktı bende yüzükle şu bıçak makas olayında erkek çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…