2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben birinci oğlumda Prima kullandım fiytlar artınca başka beze geçemedim çünkü her bez alerji yaptı. Prima kullanan bence başka bez kullanamıyor. 2. De başlarda Sleepy kullandım çok sızdırma yaptı bizde ondan molfixi denedim mavi olanı onda sızma yaşamadım onunla devam ettim. 3. Ye de indirimde 1 ve 2 numara aldım. Çok fazla fazla almadım 2 sindende 2 paket aldım. 1 duruma göre kullanılıyor zayıfta doğsa 2 numaraya geçilir. Ama tombik doğarsa 1 numara 2 paket bile fazla gelebilir. Birde Sleepy 1 numarayla molfix 1 numara aynı boyutta değil. Sleepy küçük. Sleepy düşünenler 1 paketten fazla 1 numara almasın riske atmasın bence. Büyük her şekilde kullanılıyor ama küçük elinizde kalır
Bende misafirlikte molfix denemiştim ve sızdırma yapmıştı ama prima hiç yapmadı. Bu defa baby turco deneyeceğim başlar başlamaz

Bogaz enfeksiyonum icin kulak burun bogaza gittim,doktor ilaçsiz daha kötü olur dedi ,sana göre bi antibiyotik yazicam dedi,vicdan yaptim, ilk hamileligimde hic biai kullanmadim,umarim bi zarari olmaz

Ev

Evet anladim bunuda sadece yaptirdigon hastane veriyomus,bende sadece multivitamin yazdirip bogazlarimi sordum burdaki doktora
Canım ben doktorumla görüştüm sabah düşük risk çıkmış sonucum ama bence yine de fetal dna yaptır dedi, ben zaten yaptırcam. Sen ne yaptın?

Bogaz enfeksiyonum icin kulak burun bogaza gittim,doktor ilaçsiz daha kötü olur dedi ,sana göre bi antibiyotik yazicam dedi,vicdan yaptim, ilk hamileligimde hic biai kullanmadim,umarim bi zarari olmaz
Korkma kullanılan bir sürü antibiyotik var, bende de idrarda lökosit yüksek çıkmış antibiyotik verir diye düşünüyordum bol bol şu iç şimdilik dedi ama verirse mecbur kullancaz enfeksiyon nerde olursa olsun tehlikeli

IMG_8676.jpeg

Canım ben doktorumla görüştüm sabah düşük risk çıkmış sonucum ama bence yine de fetal dna yaptır dedi, ben zaten yaptırcam. Sen ne yaptım

Canım ben doktorumla görüştüm sabah düşük risk çıkmış sonucum ama bence yine de fetal dna yaptır dedi, ben zaten yaptırcam. Sen ne yaptın?
Ben daha sonucu gösteremedim, çünkü yaptirdigim yere gitmem lazim rapor seklinde almam için,haftaici belki ,ama doktor nipti ikili teste gore yaptircam dedi

X