2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba hanımlar benim ikili testimde yaştan dolayı risk gördü doktor sizin durumlar nasıl? Test sonucum aşağıda.
Canım çok anlamıyorum ama benim de bugün çıktı sonucum değerlerim senden yüksek ama doktorum gayet iyi sorun yok düşük risk dedi. Ki çok güvenirim doktoruma yüksek ya da bira yüksek bir risk bile görse mutlaka söylerdi. Bilemedim yani. Oğlumda da doktoruma güvenmiştim sorgulamadım hiç şu anda öyle yapıyorum o ne derse o benim için

Bana da önce erkek dedi dün gittim kız dedi ilk çocuğum gerçekten cinsiyet hiç önemli değil ama istemeden kendimi erkeğe şartlamışım bir garip oldum

Ay ne güzel ben yazmadım doktoruma ikili testi çok önemsemiyorum açıkçası sırf doktor dedi doğum paketinin de içinde diye yaptırdım. Fetal DNA vericem onu bekliyorum
Doktorunuz fetal DNA için kan verirken kan sulandırıcı kullanımı ile ilgili ne dedi?

Benim yaşım 39 senin yaşın küçükse ondan da risk görmemiş olabilir bilemiyorum

Mihra ismine aşıktım resmen koyulan birinci isimlerden oldu kendisi o beni üzdü zaten oo dayılara bırakmamak lazım benim abimde sorsam oda koyabilir yani yatkın

Kızlar birşey sormak istiyorum doktorum kramplar için magnorm eritme tablet magnezyum vermişti ama eczane bana muadil olarak magosit tablet vermiş kullanan var mı bir sakıncası olur mu acaba

benim catlicami anlamistir 3 hafta dedi dedim ki neeyy duymadim hocam hatlar cekmiyo tamam 2.5 hafta dedi biraz cekmeye basladi cizirtili geliyo dedim 2,5 ta anlasalim diyo sjsjsjs bayiliyorum ya mukemmel bi adam gercekten
Evet kesinlikle harika bir insan

Kızlar oyun parkı ana kucağı falan almaya başladınız mı ? Ben yavaştan düşünüyorum çevremde herkes çok erken deyip duruyor

Kızlar oyun parkı ana kucağı falan almaya başladınız mı ? Ben yavaştan düşünüyorum çevremde herkes çok erken deyip duruyor
Kıyafet, bebek bakım ürünleri, anne bebek çantası aldım henüz. Büyük parçalara henüz başlamadım. Bütçe ayarlamam lazım. Ama bütçe olsa herşeyi alıvericem bir ayda.

Bende daha banyo küveti ve korbell çöp kovası aldım çok mu gerekli emin bile değilim babyjörn mü elektrikli ana kucagı mı ona karar veremiyorum. Yatak olarakta yeni doğum yapan arkadaşım yataşın juno yenidoğanı nı önerdi anne yanı yerine bilmiyorum nasıl olur emin olamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…