2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Dolap şifonyer vs almayı düşünüyo musun canım ?
Şifonyer alıcam şimdilik dolap düşünmüyorum. Odası var ama boş yavaş yavaş yapıcam ama hemen yapmak istemiyorum. Açıkçası ben bu yıl işten ayrılıp üni okumaya başladım örgün öğretim okula gidip geliyorum yani, eşim de memur. Çok şükür evimiz falan var ama tek maaş zorlar biraz okul masraflarım da var diye abartmayı düşünmüyorum.

Şifonyer alıcam şimdilik dolap düşünmüyorum. Odası var ama boş yavaş yavaş yapıcam ama hemen yapmak istemiyorum. Açıkçası ben bu yıl işten ayrılıp üni okumaya başladım örgün öğretim okula gidip geliyorum yani, eşim de memur. Çok şükür evimiz falan var ama tek maaş zorlar biraz okul masraflarım da var diye abartmayı düşünmüyorum.
Şifonyer ilk iki sene yetiyor büyük bir adet. Benim çocuk odasının şifonyeri boşta kaldı bizim kızı bekliyormuş :) kullanırız inşallah

Arkadaşlar ya zeynep isminin yanına uyumlu bir kız ismi ariyorum eşim kiz olursa en başından beri zeynep olsun istiyor ikinci adını da sen bul diyordu aslında tekde güzeldir fakat iki oğlum daha var ikisinin de çift ismi olunca kıza da haksızlık etmeyelim dedik 😅 zeynebe uyumlu güzel fikirleriniz varsa talibim az yardım ederseniz bana çok memnun olurum valla ya
Benim kızım Zeynep meva düşünürseniz meva olabilir

Senin son aylarda bir ihtiyacın kalmaz bu gidişle yayılır yatarsın biz koca göbekler koşturur dururuz :-)
valla istemem nisanim dugunumde okadar rahat ettim ki sjsjsj butun arkadaslarim stresten yetisme telasesinden uyku uyuyamiyodu ben ohh kebaap modundaydim malesef basagim bebemde ben olursa sikinti evde 3 basak olcak 😂 bide yukselen aslan garanti ustune garanticiyim ceyiz zamanim yeni zam gelmeye basladigi donemdi ozaman ogrendim bugunu yarina birakirsam en az 2 kat eklencek hele bu devir su taksiti bitiricekler ya o yuzden buyukleride hizli hizli aliyimda kucukler kalsin

valla istemem nisanim dugunumde okadar rahat ettim ki sjsjsj butun arkadaslarim stresten yetisme telasesinden uyku uyuyamiyodu ben ohh kebaap modundaydim malesef basagim bebemde ben olursa sikinti evde 3 basak olcak 😂 bide yukselen aslan garanti ustune garanticiyim ceyiz zamanim yeni zam gelmeye basladigi donemdi ozaman ogrendim bugunu yarina birakirsam en az 2 kat eklencek hele bu devir su taksiti bitiricekler ya o yuzden buyukleride hizli hizli aliyimda kucukler kalsin
Ay biz temmuz sonu tayinciyiz o yüzden hiçbir şey almıyorum çorap bile almadım😂 temmuzun ilk haftası annemlere giderim o zaman başlarım artık almaya. Sen deneyimli olursun o zamana bize söylersin neyden kaç tane alacağımızı😂

Deme kız öyle keşke benimkide öyle olsaydi vallaaa😍 ne güzel arkadaş gibi her yola gidilir
kiz daga cikip napiyim ayilar kovalar valla beni kacamamda sakarim ben kesin duser yem olurum sjsjsj 😂 ama cok guzel avm gezilir cafede cay kahve keyfi yapilir hic sikilmadan saatlerce gezer 😂 gecen 1.5 hafta once canim tursu istedi dedim ertesi gunu cubuga gitmis biraz deli 😂

Ay biz temmuz sonu tayinciyiz o yüzden hiçbir şey almıyorum çorap bile almadım😂 temmuzun ilk haftası annemlere giderim o zaman başlarım artık almaya. Sen deneyimli olursun o zamana bize söylersin neyden kaç tane alacağımızı😂
ben yigendende egitimliyim ya benim gorumcem herseyin gitti markasini aldi bi heves en pahalilarini falan aldi sacma sapan kiyafetine kadar organic iste boyasi sertifikali falan filan bana cok sacma geliyodu hala oyle bazi seyler var asla parayi kismicagim ve en iyisini alicagim onun disinda kiyafet mesela murekkebi cikcak degil ya zaten bizde sokaktan toplamiyoruz 😂

ben yigendende egitimliyim ya benim gorumcem herseyin gitti markasini aldi bi heves en pahalilarini falan aldi sacma sapan kiyafetine kadar organic iste boyasi sertifikali falan filan bana cok sacma geliyodu hala oyle bazi seyler var asla parayi kismicagim ve en iyisini alicagim onun disinda kiyafet mesela murekkebi cikcak degil ya zaten bizde sokaktan toplamiyoruz 😂
Ben de şimdi öyle diyom da kesin görümcenden beter olurum😂 köpeğime bile bu ay 5-6k para harcamışım çocuk doğunca eşim bizi hep birlikte kapıya koymaz inşallah 😂

Kızlar oyun parkı ana kucağı falan almaya başladınız mı ? Ben yavaştan düşünüyorum çevremde herkes çok erken deyip duruyor
Bende nisandan önce almam diyordum biliyorum erken ama bu fiyatlarla hepsini aynı anda almak imkansız bizim için o yüzden cinsiyeti belli olunca büyük eşyaları almaya karar verdim eskisi gibi değil artık insan almak istiyor elinden geleni bunun içinde parça parça başlayacağız kıyafet falan Nisandan sonra alırım ama büyük şeyleri almak istiyorum Allah'ın izniyle ☘️

X