2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar öğlenden beri midemde bir bulantı. Şiddetli değil de bir garip. Bu saat oldu bir anda canım acayip kelle paça istedi.(Biliyorum sakıncalı) Sipariş verdim.Gelene kadar zor durdum.Bastım içine sirkeyi, yarım paket pul biberi. Bu pis boğazlık mı aşermemi ya. Kendi içimi rahatlatmak için soruyorum.Bir çorbadan bişey olmaz değil mi 🙄 siz içtini mi hiç
Şuan bunu okurken midem kalktı 😂 ama çorba ile alakalı değil genel olarak her şeye öğürme isteği var ve canım hiç bişey çekmiyor iştahsızım ben. Ne güzel canın bişey çekiyorken ye

Kızlar öğlenden beri midemde bir bulantı. Şiddetli değil de bir garip. Bu saat oldu bir anda canım acayip kelle paça istedi.(Biliyorum sakıncalı) Sipariş verdim.Gelene kadar zor durdum.Bastım içine sirkeyi, yarım paket pul biberi. Bu pis boğazlık mı aşermemi ya. Kendi içimi rahatlatmak için soruyorum.Bir çorbadan bişey olmaz değil mi 🙄 siz içtini mi hiç
Okurken güldüm,Allah da seni güldürsün😊arkadaşım çok sakıncalı kelle paça,bir kere oldu ama bir daha olmasın,biseycik olmaz merak etme😊

İlk 3 ayda sakatat pek önermiyorlar ama tabi bu 1 kere içtin diye bir sakıncası olacak anlamına gelmiyor 1 kereden bir şey olmaz ama çok sık tüketme özellikle ciğerden uzak dur ☺️

Aynı durumdayım, girmiyor bir de iğne sanki. O kadar yanıyor ki canım. Bu süreçteki hiçbir iğne bu kadar acıtmadı. 🤦‍♀️
Ben iğneyi baska enjektore bosaltip 0.3 luk iğne ucu ile yapiyorum. Oksaparin kendi iğnesi batmiyo çünkü. Hala morariyo ama en azindan igne batirirken az aciyo.

İlk 3 ayda sakatat pek önermiyorlar ama tabi bu 1 kere içtin diye bir sakıncası olacak anlamına gelmiyor 1 kereden bir şey olmaz ama çok sık tüketme özellikle ciğerden uzak dur ☺️
Yok ya öyle oturup canım istemez.Ama midem sallandığından beri sarımsaklı,sirkeli şeylere yöneliyorum.Eşim de nasıl nefret eder çiğ sarımsak soğandan 🤣 hamile olmasam evden atmıştı.

Neden sakıncalı peki merak ediyorum cidden 🤣🤣 benim de en sevdiğim çorbadır hatta transferden eve gelir gelmez içmiştim 🤣🤣
Ya toksik bakterileri barındırma olayı yüzünden de iyi pişmiş olursa falan bence yenir. Aynen transfer sonrası özellikle deliriyorum bu tarz çorbaşar için. Yumurta toplamadan sonra ayılınca hastane çorba veriyor. İçime nasıl işlediyse narkoz etkisiyle ayılana kadar çorbamı getirin diye bağırıyormuşum millete🫣

Şuan bunu okurken midem kalktı 😂 ama çorba ile alakalı değil genel olarak her şeye öğürme isteği var ve canım hiç bişey çekmiyor iştahsızım ben. Ne güzel canın bişey çekiyorken ye
Ya kusura bakmayın ama aynı şey oldu bende de midem kalktı okurken 😂 7+2yız Şuan . Be 2 haftadır canım hiçbir şey çekmiyor herseyden midem bulanıyor. Aklınıza gelecek herseyden. Islak mendil kokusu, parfüm , yemek kokusu,ceviz,badem,yoğurt,domates herseyyyy . Yemem gereken herseyden midem bulanıyor. İlaç yazdı doktorum Prilam diye ama fayda etmedi. Tuzlu kraker yiyebiliyorum sadece. Siz nasıl çözümler önerirsiniz. Bu dönemde de beyın gelişimi için yememiz gereken şeyler var 😔😔

Ya kusura bakmayın ama aynı şey oldu bende de midem kalktı okurken 😂 7+2yız Şuan . Be 2 haftadır canım hiçbir şey çekmiyor herseyden midem bulanıyor. Aklınıza gelecek herseyden. Islak mendil kokusu, parfüm , yemek kokusu,ceviz,badem,yoğurt,domates herseyyyy . Yemem gereken herseyden midem bulanıyor. İlaç yazdı doktorum Prilam diye ama fayda etmedi. Tuzlu kraker yiyebiliyorum sadece. Siz nasıl çözümler önerirsiniz. Bu dönemde de beyın gelişimi için yememiz gereken şeyler var 😔😔
Canım ben 6. haftanın içinde olduğum için mi bilmiyorum o kadar değil yani her şeye midem kalkmıyor. Sadece yemeklere karşı bi isteksizlik var. Sürekli ne yiyeceğimi düşünüyorum çünkü yemek yemem lazım canım bişey yemek istemiyor. Çalışırken zor oluyor yanımda bende çubuk kraker taşıyorum. İlerleyen haftalarda ne olur bilemiyorum 😂 bi de şuan bebek annenin yediklerinden değil deposundan besleniyor. İlk 3 aydan sonra yediğimiz şeyler önemli üzülme o yüzden ❤️

Ben iğneyi baska enjektore bosaltip 0.3 luk iğne ucu ile yapiyorum. Oksaparin kendi iğnesi batmiyo çünkü. Hala morariyo ama en azindan igne batirirken az aciyo.
Bugün ben de öyle yaptım..gerçekten oksaparın ignelerinin ucu deriyi delmiyor ne tuhaf

Ay az önce onu düşünüyordum. 22:00 de iğne saatim.Kütük gibi uç yapmışlar. Firmaya yazayım dedim. İnsülin iğnelerinden baya kalın.

Kesinlikle kütük gibi😂 diğer iki iğne çok rahat oluyor ama oksaparı yaparken bir yarım saat oyalanıp kendimi acıya alıştırıyorum😂

Afiyet olsun gülüm sifa olsun valla bende cok ictim ne yalan sölüm canim istedi ve vitamin olsun die ictim bilmiyom bi sikinti olucani sanmiyorum👀

Ay az önce onu düşünüyordum. 22:00 de iğne saatim.Kütük gibi uç yapmışlar. Firmaya yazayım dedim. İnsülin iğnelerinden baya kalın.
Evet o da geldi aklıma..yazalım..çok kişi yazarsa dikkate alırlar..kesinlikle delmiyor çünkü

X