2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar oyun parkı ana kucağı falan almaya başladınız mı ? Ben yavaştan düşünüyorum çevremde herkes çok erken deyip duruyor
Ben de anakucağı aldım o da daha da pahalanacak diye korkumdan ama bir çok büyük eşya kızımdan kaldı onları kullanacağız inşallah. Kıyafetleri de daha sonra alırım inş diye düşünüyorum.

Mrbb arkadaşlar hepinize hayırlı gebelikler dilerim.Tüp bebek tedavisi olup elinde transfer ilaçları kalanlar varsa bana verebilir mi

Ben de şimdi öyle diyom da kesin görümcenden beter olurum köpeğime bile bu ay 5-6k para harcamışım çocuk doğunca eşim bizi hep birlikte kapıya koymaz inşallah
ya mesela bebek arabasi otokoltuk anakucagi bunlar net zerre umursamadan kiyarim parasina ama kiyafet falan lcw den alirim neden almiyim kendimde giyiyorum sonucta

İnşallah canım Benim bu haftadan itibaren bulantım kesildi. Yani artık bulantı hissetmiyorum canım sende bulantı devam ediyor mu? Çoğu belirtim kayboldu öyle hissediyorum arada hazımsızlık oluyor

İyi yapmışsın canım bakım ürünlerini hangi marka aldın mustela mııı?
Mustela ve babe tercih ettim. Özellikle babelerde büyük indirim vardı sepetime özel. Solante pregna ile burun aspiratörü otribebe de sipariş ettim. Dermoeczanem.com tercih ettim. Siparişler gelince de paylaşırım yine. Umarım güzel paketleyip gönderirler. Daha önce sorun yaşamadım bu site ile.

Sling mi kanguru mu daha iyi kızlar? İndirim gördükçe alırım diyorum.Ayrıca emzirme minderi bakıyorum. Memnun kaldığınız ürünler var mıdır?

Sling mi kanguru mu daha iyi kızlar? İndirim gördükçe alırım diyorum.Ayrıca emzirme minderi bakıyorum. Memnun kaldığınız ürünler var mıdır?
Sling ilk 3 ay özellikle ev içinde iş yapmak icin tabi dışında da kullandığım oldu ama ev için özellikle mükemmel bir kurtarıcı 3 aydan sonra bebek zaten hareketlenip kendisi durmadığı icin evin içinde pek kullanım tercih etmediğim sadece dışarılarda taktığım icin kanguruya geçiş yaptım ilk oglumdan kanguru kaldi diye sevinirken benim ikinci oğluma ana sütü çok yarayıp tosuncuk olunca 7. Ayda kanguru koptu Allah'tan bir sıkıntı yaşamadık fakat şimdi slingim hazırda var fakat kanguruyu tekrardan almam gerekiyor. 3. Bebeğini bekleyen biri olarak nacizane tavsiyem bu sizede ikiside bulunmalı ama ilk 3 ay sling mutlaka olmali diyorum ben

ya mesela bebek arabasi otokoltuk anakucagi bunlar net zerre umursamadan kiyarim parasina ama kiyafet falan lcw den alirim neden almiyim kendimde giyiyorum sonucta
Lc waikikide bayram dönemleri geçici olarak çok çalıştım. Çocuk bölümündeydim gerçekten kalitesi çok güzel. Ben bebeğime bir sürü kıyafet aldım ordan. Yumuşacık ve baskıları, tasarımları çok güzel. Unisex şeyler almıştım kışlık kıyafetlere bakmıştım bu ay, artık cinsiyet belli oldu baharda kız bebişe göre de bakıcam. Hele biraz yaz - bahar ürünleri gelsin. Bence büyük paralar vermeye gerek yok çoğu ürünü birkaç ay anca giyecek zaten. Daha uzun ömürlü ürünlere harcama yapmak lazım.

Mihra ismine aşıktım resmen koyulan birinci isimlerden oldu kendisi o beni üzdü zaten oo dayılara bırakmamak lazım benim abimde sorsam oda koyabilir yani yatkın
Kızım olursa mihra düşünüyorum bakalım İsmini son anda değiştirdiğimiz için dayısı denk geldi sjsjsj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…