2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar ikili test yaptılar bana dün, e nabızda çıkmış gibi görünüyor ama nasıl görücem ben sonuçları???
Benim de bugün çıktı canım ben de göremedim doktoruma yazdım hemen o hem görüntüyü gönderdi hem de yorumladı. Çok şükür temiz çıktı bizim

Kızlar ablamın tavsiyesiyle bu eldivenleri aldım sizin de işinize yarayabilir. Lastikli olduğu için elinden çıkmıyormuş adet çok çevrenizde başka hamiş varsa paylaşabilirsiniz :)

Eki Görüntüle 3386418
Benim oğlum asla bunları taktırmadı 😂 çözümü çorapla bulmuştuk çıkma ihtimali daha düşük. Bu lastikler bileği acıtabiliyor canım

palm angels palm angels beni de kız olarak ekleyebilirsin 😁 tam 16 haftalık oldu kontrolümde gördük. Geçtiğimiz ay erkek gibi görüyorum demişti ama bu ay kesin kız dedi.
Önce erkek deyip sonra kıza dönen oldu mu benim gibi? Keşke hiç yorum yapmasaydı diyorum, kendimi biraz ona şartlamıştım. Çok sevinemedim o yüzden. Sağlıkla gelsin inşallah. Hamilelik bambaşka bi psikoloji gerçekten.

palm angels palm angels beni de kız olarak ekleyebilirsin 😁 tam 16 haftalık oldu kontrolümde gördük. Geçtiğimiz ay erkek gibi görüyorum demişti ama bu ay kesin kız dedi.
Önce erkek deyip sonra kıza dönen oldu mu benim gibi? Keşke hiç yorum yapmasaydı diyorum, kendimi biraz ona şartlamıştım. Çok sevinemedim o yüzden. Sağlıkla gelsin inşallah. Hamilelik bambaşka bi psikoloji gerçekten.
Benim de önce erkek dendi 13 haftamda kesin kız dedi.🌸

Benim de bugün çıktı canım ben de göremedim doktoruma yazdım hemen o hem görüntüyü gönderdi hem de yorumladı. Çok şükür temiz çıktı bizim
Ay ne güzel ben yazmadım doktoruma ikili testi çok önemsemiyorum açıkçası sırf doktor dedi doğum paketinin de içinde diye yaptırdım. Fetal DNA vericem onu bekliyorum

numeroloji noluyo peki yani numeroloji neyi gosteriyo ben buna cok uzagimda kaynanam baktirip bana yok derse isme cildiririm
Numeroloji isim ve soyisim ile hangi işlerde mutlu olurabileceginden tut ana karakterini ve yan karakterine kadar karakter analizi canım tabi dogum tarihi ile daha da anlamlı oluyor. Sadece isim anlamına bakar kayınvaliden numeroloji ile analiz yaptırabilecegine ihtimal vermem 🙊 😅

Ben aldım ya hareketsizlikten ve iştah açıklığından çünkü aç kalınca bulantım oluyor acıkmamak için iyi gelen şeyleri yiyorum sürekli
Günde 45 dk yürümeye çalışıyorum ben. Evde de hareketliyim iştahımda yerinde aslında. Baya güzel yiyiyorum😀hareketli oldugumdan alamıyorum sanırım

O

Ben de 2 kg verdim almadım daha ama göğüslerim çok büyüdü 🙈
Kızlar doktorunuz her kontrolde tansiyon kilo ölçümü yapıyor mu?benim kızımda ölçerlerdi bu doktorum ölçmedi hiç.Gerçi kilo ölçmemesi çok iyi ama🤣
Maşallah kilo verenlerde var😀benimde karnım büyüdü baya 🤣 her kontrolde ölçüm yapıyorlar canım bana

Bir ayda hiç kilo almamışım doktorum dün hiç kilo almamissin dedi ama şiştim aslında boyut olarak sadece. Dikkat etmeye çalışıyorum zaten yediğime içtigime iştah açıldığında alacağız bence zaten
Ben de çok şiştim canım baya çıktı karnım 52 kiloyum sadece karın var şuan 🤣

Ben kiz olsaydi Naz Pera koyacaktım 🥹 cok zorlandik gelsin diye tedaviyle ondan Naz dusunmustuk. Zeynep ismini hep begenmisimdir tek dusunduren cok kiside olmasi. Oglum olacak erkek isimlerinden bir turlu begenemiyorum
Anlamının Babasının süsü olmasından dolayı istiyor esimde zaten 😅 yoksa bende farkli isimleri daha cok sevmişimdir her zaman ama bu sefer ses çıkarmıyorum onun istedigi olsun diyorum

Numeroloji isim ve soyisim ile hangi işlerde mutlu olurabileceginden tut ana karakterini ve yan karakterine kadar karakter analizi canım tabi dogum tarihi ile daha da anlamlı oluyor. Sadece isim anlamına bakar kayınvaliden numeroloji ile analiz yaptırabilecegine ihtimal vermem 🙊 😅
kendi yapiyo ya o biz sevgiliyken esimle isim analizlerimizi yapmis uyumlar falan filan esimden dogum tarihimi ogrenmis falan 😂

KIZLAAAAAR cıktım hem ustten hem alttan baktı biraz uzun baktı once kanama alanimi soyliyim 4 cmlere dusmus baya baya azalmis gozle gorulur sekilde artik bebisinin kanama alanindan dolayi riski yok yendiii bu durumu survivor dedi ben basladim aglamaya tabi kan basincina falan bakti cok iyi dedi burun kemigini gordu ense kalinligina cok cook iyi dedi 0.7 cikti 5.2 de boyu cikti niptide verdim genoksa 5 gunde cikar dedi cinsiyetede para yatiriyo olsam kiz uzerinde dururdum dedi ana oncesinde gosterirse soylern erken ve karisabiliyo dedi gorunce soyledi erkekte olabilir canı sağ olsun yavrumun progestani birak dedi dedim birakamam 😂 birakican dedi gerek yok 😂 dedim o benim bi parcam hem daha yeni 1 aylik hap yazdirdim hemde igne aldim 1 haftalik dedim igneyi bitene kadar gun asiri yaptifitilide sabah aksama indirdi valla trambolin yapmis beni zipliyodu allahim icimdeki hissi anlatamam size cok sukur bin sukuuur 18. haftanda mutlaka ben gorucem dedi 20. haftadada baska doktora detayliya yonlendiricekmis 💃💃💃
Cokk sevin cnm. Endisesiz rahat bir gebelik gecir cnm. Sen cok sknti yasadin. Rabbim bundan sonrasinda hep rahatlik ferahlik versin. 🙏🙏

X