2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba hanımlar benim ikili testimde yaştan dolayı risk gördü doktor sizin durumlar nasıl? Test sonucum aşağıda.

Eklentiler

• 20240213_093015.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 93
Büyük oğlum miraç efe küçüğüm siraç ömür aslinda zeynep miray yada zeynep simay da olabilirmi diye düşünmüyorum değil yani ☺
Ben kiz olsaydi Naz Pera koyacaktım cok zorlandik gelsin diye tedaviyle ondan Naz dusunmustuk. Zeynep ismini hep begenmisimdir tek dusunduren cok kiside olmasi. Oglum olacak erkek isimlerinden bir turlu begenemiyorum

Ben kiz olsaydi Naz Pera koyacaktım cok zorlandik gelsin diye tedaviyle ondan Naz dusunmustuk. Zeynep ismini hep begenmisimdir tek dusunduren cok kiside olmasi. Oglum olacak erkek isimlerinden bir turlu begenemiyorum
Benim oğlum olursa Kaan, Kerem yada Cihan ismini düşünüyorum. Ama daha çok Kaan içime siniyor

İnsan böyle olunca bebek büyümüyor mu diye düşünüyor. Hayırla büyüsün kuzucuklarımız canım
Aminn canım evet ama bu haftalardan sonra hızlı alırız bence artık bende 14.haftaya kadar bulantı oldu hiç yiyemedim aldığım kiloyuda verdim çok hafif bir göbek var. Ama bir haftada toparladım almaya başlamışım bile dün kontrolüm vardı

Anlamının Babasının süsü olmasından dolayı istiyor esimde zaten yoksa bende farkli isimleri daha cok sevmişimdir her zaman ama bu sefer ses çıkarmıyorum onun istediği olsun diye

Nipti anlattı canım size kalmış dedi. Ben ikili yaptırdım etlik şehir de söyledim Cem hocaya da. Detaylı içinde zaten ikili yaptırdığım da gün aldım.

Anladım ben e nabızda vardır diye düşünmüştüm. Eğer risk çıktıysa fetal DNA yaptırın bence, ikili testin çok bi güvenilirliği yok zaten üzülmeyin
E nabizda bu şekilde yok sadece bir değer yaziyor. Aldirma düşüncem yok ama doktor perinatolojiye yönlendirdi. Test sonucu düşük risk yaziyor doktor yüksek risk diyor bilemiyorum

Nipti anlattı canım size kalmış dedi. Ben ikili yaptırdım etlik şehir de söyledim Cem hocaya da. Detaylı içinde zaten ikili yaptırdığım da gün aldım.
iyi halletmisin o olaylari bizde 2 marta randovu aldik sonra zaten 18 haftada gideriz herhalde bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…