2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
yoj yok korkma 3 gundur bende bitti diye dusundum yine basladi benimde kahve rengi oldum mu korkma beklemis kan cunku ama istersen bi doktora git kalp atisi dinle icin rahat etsin
Günlerin nasıl geçiyor yatiyomusun hep benim doktorum ağır iş ve ilişki yasak dedi ben yinede dikkat ediyorum ama ayrıntılı bisey demedi sizinki ayrıntılı anlattımi acaba çok soru sordum ama benim 2. Bebem olmasına rağmen siz daha güçlü ve sakinsiniz maşallah

Aynen kırmızı ve tonları değil şükür neyse o zaman aynı yerdedir ilacımı içtim hemen şuan çok hafif artmaz insallah çok artarsa kırmızıya dönerse gitmeliyim direk o zaman
bak bana doktorum demistiki eger icerde yogun bi kan kaldiysa o akarken rengi degisir daha kirmizi olur ama elini kestin diyelim dedi ordaki akan kan rengindede olmaz o rengi gordum mu taze kan diceksin dedi normalde randovun nezaman

Livde tamamlayıcı geçiyor, benimki allianz geçiyordu en azından
ayh evet hamilelik oncesi coskun simsire gitmistim aralarinda en iyisi o diye arkadasimda ona dogum yapmisti aslaa sevmedim aslaaaa okadar ilgisiz ki karsisinda pcde dosyam var okumaktan aciz benim amhim cok dusuktu kist ameliyatim var tek yumurtayim kac kere ultrason bakti tek oldugunuda gordu kan testim cikti amh dusuk dedi dedim bu nedemek senin rahim yada yumurtayla alakali ameliyatin varmi dedi bana yasin genc cunku dedi küfür gibi bebegimi emanet edemem ya

Ben ilk evlendiğimde normal kontrol amaçlı nazlı topfedaisi ne gitmiştim aşırı ilgili bir doktordu. Göğşen hocada tüp yaptırmamış olsaydım nazlı hanımla devam ederdim, bi gidin isterseniz. Amh düşüklüğümü falan kendisinde öğrendim ben de, benim de sağ yumurtalığım nerdeyse çalışmıyormuş bla bla ☺ bi sürü şey varmış hepsini anlattı bana tane tane, ilkini tüp bebek yaptırın kafanız rahatlasın sonra kendiliğinden de olur bebeğiniz dedi bana dinledim kendisini.

bak bana doktorum demistiki eger icerde yogun bi kan kaldiysa o akarken rengi degisir daha kirmizi olur ama elini kestin diyelim dedi ordaki akan kan rengindede olmaz o rengi gordum mu taze kan diceksin dedi normalde randovun nezaman
Çarşamba günü gidicem pazartesi tahlillerim var onları yaptırıp sonuçlarla gel dedi idrar yolu enfeksiyonu olabilir oda kanama yapabilir dedi ona bakicak. Rengide daha iyi anladim beklemis kan suan ki dediğinize göre o zamn sknti yok

hergun kan gorunce alistim galiba ya ben soyle benim bebisim piknik tüpü o yuzden bana iliski tup bebege basladigimizdan itibaren yasakti ve yumurta toplamadan itibaren progestan 200 luk gunde 3 kere fitil olarak kullaniyodum iliskiyi tam serbest yapti ben istemedim korktum derken kanamam oldu acile kaldirildim yine yasakladi hos yasaklamasaydida doguma kadar dusunmuyorum bana egilip kalkmaktan daha fazla riskli geliyo rahmi kasiyosun cunku
egilip kalkmakla ilgili bisey demedi ama genel olarak karnini kasicak hic bisey yapma gunun buyuk cogunlugunu dinlenerek gecir ama ayagada kalk birazcik yavas yavasta olsa yuruki icinde kalan kan cikicagi varsa aksin gitsin dedi anneler korkar ama ben akmasini severim dedi cunku icerde basinc yaratmaz akarsa dedi ama bu benim gibi yogun kanama alani icin cok daha onemli cunku o kan bebegi kopartiyo mesela benim kanamam bebegin kesesini 1 cm lik yerden tutturtuyo sallaniyo kese yani oyle dusunebilirsin bebis buyudukce alan kaplicak alan kapladikca basinc yapcak kani iticek dedi olabildigince uzan dinlen sakin ikinma kabiz olma eger kabizsan mutlaka duphalach ic ikinmadan cikmaya calis baktin ikiniyosun pas gec ikinmamayi bekle o zaten midene vurur anlarsin ikinmadan cikabilceni ev isi olarak bulasik ve camasir makinesini oturarak yapiyorum onume hemen bi sandalye koyuyorum supurge yapma egilmis tarzda cok durma asagi egilcegindede ayaklarini v gibi acarak egilmeye calis ornek yolluyorum

Eklentiler

• images.jpeg.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 16
bende coskuna sey diye gittim ben hamile kalmak istiyorum bi ameliyat gecmisim var onden geldim bi problem varsa tedavimi olup basliyim istiyorum dedim ama inanilmaz ilgisizdi telefondan falan asla ulasamiyosun nazli hocaya bi gidicem ya ben coskunun hemsiresiyle konusurken beni duydu odasindan seslendi ilgilendi benimle sagolsun aklimda o doktor benim

bence icin rahat olsun ama doktoruna msj atabiliyosan yinede bi haber ver durumu

bence icin rahat olsun ama doktoruna msj atabiliyosan yinede bi haber ver durumu
Tamam.cok teşekkür ederim
Çok çok saolun bilgiler için içime su serptiniz az da olsa. Dikkat edeceğim söylediklerinize de streslendikce daha da kasiliyo insan rahatım artık sağlıcakla insallah bundan sonra

Tamam.cok teşekkür ederim

Çok çok saolun bilgiler için içime su serptiniz az da olsa. Dikkat edeceğim söylediklerinize de streslendikce daha da kasiliyo insan rahatım artık sağlıcakla insallah bundan sonra
bakma ben boyle olana kadar panik ataklar gecirdim cok yiprattim kendimi ama kan olayi rutinim olunca alistim ama extra baska bisey olsa hemen panik kasik agrisiymis batmaymis vs hemeb acabami oluyorum insallaaah saglikla aliriz bebislerimizi kucagimiza

Evet çok ilgili bir kadın, benim haberim bile yoktu amh ne demek sağ yumurtalığım neden çalışmıyormuş hepsini anlattı, meğer apandisit ameliyatım yumurtalığıma zarar vermiş. Patlamıştı ve zor bi ameliyat olmuştum, belki ona gitmesem beklerdim daha olur nasıl olsa diye. Livdeki hemen hemen bütün kadındoğumculara gittim hiçbiri nazlı hoca gibi ilgili değildi haklısınız.

ben bi coskun nazili hocada coskundan ciktim coskun demistiki yumurtan catlamak uzere ama degerlendir falan demedi bende yumurta catlamak uzere demek nedemk bilemedim ciktim aklima takildi hemsiresini gordum coskunun ona sordum hemen nazli hoca izerden seslendi bebek istiyosan degerlendir istemiyosan uzakdur diye sjsjsj hemen isim soy ismi notlarima kaydetmistim unutmiyim doktoru diye

Ahahaha doğru demiş tabi o dönem bilemiyoruz.

Ya Allah aşkına şu hamilelikte gaz sancısı için neler yapıyorsunuz

Kızlar selammumarım bebişler ve sizler çok iyisinizdir
Ben Sabahtan beri hastanedeyim bebişim iyi ama kandaki enfeksiyon oranım çok yüksek çok ciddi ağrılarım var asla uyutmuyor doktorum çok şaşırdı ne olduğunu anlamadık
Crp 55 çıktı antibiyotik iğne verdi. Kum döküyor olabilirsin myom dejenerasyonu olabilir belki de romatizmal dedi. Ne düşüneceğimi bilemedim.

Çok geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…