2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bu arasa ihtiyacı olan varsa eğer, inanılmaz rahat gerçekten. Tavsiye ederim 🌸
Tayt diyor ama öyle durmuyor kullanan biri olarak yorumunuz nedir tesettürluyum acaba çok sarar mi

Kızlar park yatakta marka öneriniz var mı ?
Ben elele madre modelini alıcam inşallah çok beğeniyordum zaten geçen gidip canlı da gördüm, benim odama bu rengi uyacağı için bunu alıcam ama gri tonlu olanı da çook güzel.

Eklentiler

• IMG_0075.jpeg
    IMG_0075.jpeg
    164,7 KB · Görüntüleme: 68
sizinde guzel haberleriniz olsun insallaaah 🙏
Ya benim lekelenme filan bitmis gibiydi yok gibiydi ped bile takmıyodum Bi saat önce eşim evi temizliyordu bende eğilmeden tv nin filan tozunu aldım şimdi kahverengi lekeler aktı ped taktım geri korkmalimiyim acile mi gitsem ay of niye bitmisken geri olduki şimdi panik oldum ya 😮

Ya benim lekelenme filan bitmis gibiydi yok gibiydi ped bile takmıyodum Bi saat önce eşim evi temizliyordu bende eğilmeden tv nin filan tozunu aldım şimdi kahverengi lekeler aktı ped taktım geri korkmalimiyim acile mi gitsem ay of niye bitmisken geri olduki şimdi panik oldum ya 😮
yoj yok korkma 3 gundur bende bitti diye dusundum yine basladi benimde kahve rengi oldum mu korkma beklemis kan cunku ama istersen bi doktora git kalp atisi dinle icin rahat etsin

benimde bi piknik tüpüm var 😂 cem akarsu benim doktorum ama özel muaynehane oldugu icin tamamlayicimin gectigi bi doktor istiyorum cunku anlasmali oldugu hastane guven cok cook ucuk bir rakam oluyo

yoj yok korkma 3 gundur bende bitti diye dusundum yine basladi benimde kahve rengi oldum mu korkma beklemis kan cunku ama istersen bi doktora git kalp atisi dinle icin rahat etsin
Aynen kırmızı ve tonları değil şükür neyse o zaman aynı yerdedir ilacımı içtim hemen şuan çok hafif artmaz insallah çok artarsa kırmızıya dönerse gitmeliyim direk o zaman

X