2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238

Insallah insallah. Bende zamanla alisicam böyle böyle yapacak bisey yok

kizlar bisey sorucam icimde gogus tarafimda hani boyle bianda dik bi yokustan inersinde icin bi hos olur ya icin bi hop eder o hissin surekliligini dusunun boyle bisey yasaniniz var mi ya agliycam vallahi anlamadim neden

kizlar bisey sorucam icimde gogus tarafimda hani boyle bianda dik bi yokustan inersinde icin bi hos olur ya icin bi hop eder o hissin surekliligini dusunun boyle bisey yasaniniz var mi ya agliycam vallahi anlamadim neden
Ay ben rüyalarda öyle oluyorum yüksekten düşünce yada rüyada arabada biryere gidince kötü bir his o ya gerçekten

Çarpıntınız oluyor olabilir tansiyon aleminin varsa bi nabzınızı ölçebilirsiniz. Benim anemiye bağlı taşikardim oluyordu aynen anlattığınız gibi oluyordum.

tansiyonun 12.7 benim icin normal cikti ya panik atak falan mi acaba esimde anksiyete gibi tarif ediyosun dedi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…