2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benimkide kesenin üst tarafında dışında yanlış anlaşılmış keseye değmiyor plesantadan filanda uzakta yani zıt tarafında kesenin dışındaki yukarıdaki kararti
Yok anladım dediğinizden. Plasentadan dışarda rahmin farklı bir yerinde. Yani kanamanın bebek ile alakası yok. Dediğim gibi aynı şeyi yaşamısız. Stres yapmayın bol bol dinlenin

Yok anladım dediğinizden. Plasentadan dışarda rahmin farklı bir yerinde. Yani kanamanın bebek ile alakası yok. Dediğim gibi aynı şeyi yaşamısız. Stres yapmayın bol bol dinlenin
Teşekkür ederim inşallah benimkide küçülür haftaya kontrole gidicem insallah sağ salim aliriz bebislerimizi kucağımıza 😊

Merhaba 11+6 dayız 11 haftalikken gece az Bi ağrı ve ardından kanama ile acile gittim bebegim iyiymiş dupbaston yazdı acil de ki doktor onu kullandım sabaha lekelenme şeklinde devam ediyordu 5 gündür hafif kahverengi lekelenme yaşadım dün kendi doktoruma gittim kesenin üst çarprazinda kanama alanı olduğunu söyledi keseden değil plesantanin tam zıttı yerrde bu iyi biseymis proluton iğne haftada 1 dedi ve dupbaston ilacıda günde iki kere kullan dedi ve dinlenmemi söyledi düşük riskiymis bu böyle Bi durum yaşayan varmi korkmalimiyim
Benim de 10+4'te oldu, doktor sebebini bulamadı progestan verdi ve 1 haftada 3 kere kontrol etti. Bebek büyümeye devam ediyodu ve kanama da kesildiği için 11+4'te nipt testi yaptırabilirsin dedi. Ben redditte bu haftalarda kanama hikayesi çok gördüm, genelde de kanama sonrası bebek canlıysa sıkıntısız devam etmiş hamilelikleri. Bi de yani kanama öncesi düşme ihtimali yok demiyolardi zaten :KK70: sadece işte böyle bi şey yaşadıktan sonra progesteron ve dinlenmeye dikkat etmek iyi gelebilir zaten progesteron bünyeyi biraz daha sakinleştiriyo 😆

Kızlar selam 👋 öncelikle Allah hepimize afiyetle bebeklerimizi kucaklamak nasip etsin 🤰🏻☺️bugün ikili teste girdik 12+6 normalde ama 13+4 dedi doktor ense kalınlığı falan güzelmiş çok şükür iyiyiz. Hatta kıza benziyor dedi ne dersiniz değişir mi acaba🤭erkek olsa malum organ oluşmuş olurdu değil mi 😂😂

canimcim yurtdisinda prosedur farki ve aletlerde farkli oldugu icin oyle seyrek bakiliyo senin icin icini yicene git bi kalp atimini gor oglusunun seninde icin rahat etsin cunku stres daha kötü
Valla ne bileyim ya artık dayandım bunlar 3 gün daha sabrederim bir kere gidersem sürekli giderim çünkü kendimi biliyorum.

Puff 3 ay çok uzun değil mi ya, benim de ilk kez iki hafta olacak pazartesi kontrolüm arada hiç devlete de gitmedim ben iki haftaya zor dayanırken senin anksiyetenin tutması çok normal. Aralarda başka doktorlara gidemiyor musun?
Yok ya 3 ay olur mu yurtdışında öyle çagiriyorlar diye öyle dedim ben ayda 1 gidiyorum :) Amerika’da arkadaşım 3 kere falan girdi ultrasona onu demek istemiştim.

Off bende fazlasıyla yaşıyorum bu durumu ya geceleri yatarken özellikle çok zor oluyor 😞
Ben bugün biraz yerde oturdum battaniyenin üstünde hemen kilitlendim kuyruk sokumum çok kötü ağrıyor 2 gün önce temizlik yaparken de çok ağrıdı. Siz kaç haftalıksınız

Kızlar cinsiyette takvimler tuttu mu siz de . Ben de Çin takvimi tuttu ( buna genellikle yanlış bakıyorlar tabloya bakarak değilde önce Çin takvimi yaşını hesaplamak gerekiyor ) , Rus takvimi tuttu ( çevredekilere baktığımda tutmayanlar var ) Yüzük testi ve belirtiler ( midem bulanmadı ) tuttu .👍🏻
Hamile kaldığın zamanda ayın burç konumu teorisi , nub teorisi, kesenin konumu teorisi ve bıçağı makasa oturma tutmadı. 👎🏻
Bende de Çin Rus ve yüzük testi tuttu belirtiler de karışık yani bazısı tuttu

Kesenin sağ üst kenarında bebisin kafasının üstünde siyah biyer var işaretlenmiş nokta var orası kanama alanıymis üst taraftan düz Bi şekilde akiyomus o kese üstündeki siyah yer sizinki de bu sekildemiydi
kacinci hafta tam olarak bu ultrason cok kucuk bi alan hic korkma tedirgin olma

Kızlar cinsiyette takvimler tuttu mu siz de . Ben de Çin takvimi tuttu ( buna genellikle yanlış bakıyorlar tabloya bakarak değilde önce Çin takvimi yaşını hesaplamak gerekiyor ) , Rus takvimi tuttu ( çevredekilere baktığımda tutmayanlar var ) Yüzük testi ve belirtiler ( midem bulanmadı ) tuttu .👍🏻
Hamile kaldığın zamanda ayın burç konumu teorisi , nub teorisi, kesenin konumu teorisi ve bıçağı makasa oturma tutmadı. 👎🏻
benimki tutarsa cocuk ortaya karisik olcak sjsjsjssj 😂 bakalim nipt sıkıntısız cıkarda insallah duble sevinirim 🙏

😁Bana da doktor yönlendirdi diye 11 bin dediler . Ama benle aynı zamanda yaptıranlarda 9 bini de çok gördüm . Genoksun hızı çok iyi , fiyat politikaları çok kötü herkese başka
ben 300e raziyim sjsjsjs ilk 380 duydum ya sjsjsj indiriiimmm 😂😂😂 ben duramadim yattigim yerden dunyanin alisverisini yaptim sjsjsj

X