2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benm buyuktu bes aylik once normal dogmla dogurdm sonra kurtaja alindm. Kurtaj en kolay kismi anestezi veriyorlar bir sey hissetmiyorsn sonrasinda da kanama oluyor bir sure ama agri adet agrisi gibi. Hemen ayaklanirsin. Ilacla mi dusureceksn
Evet, ilaçla düşürdüm. Kürtajım da 15 dakika sürdü sürmedi. Çok hassas davrandılar. Dünden beri bir ped bile dolmadı. Ayaktayım, ağrım sızım da yok. Sanırım en iyi şekilde atlattım bu sıkıntıyı Allah'a şükürler olsun.

Çok geçmiş olsun, siz kontrole gidince mi öğrendiniz? Kaçıncı haftada kalbi durmuş ? Benim de başıma geldi, kürtajdan korkmayın. Allah tekrardan sağlıkla nasip etsin inşallah...
Sağolun, 11+5 ye aylık kontrolde öğrendim. 10+5te de gelişimi durmuş. 1 haftadır cansızmış yani. Kontrole gitmesem farketmem çok uzun zaman alabilirdi. O yüzden kontrollerinizi asla geciktirmeyin. Özellikle ilk üç ayda.

Ayarladım canım ama çok rahat edemedim popomdan aşağı düşüyor sanki düşük bel giymişim gibi hissettim.
Doğru bedeni almadin o zaman canım ben normalde giydiğim bedeni aldım çok rahat oldu. Artık başka pantalona elim çok zor gidiyor

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun Allah yakın zamanda tekrar nasip etsin kolaylıkla sağlıkla inşallah… nasıl ortaya çıktı belirtiniz oldu mu acaba
Hayır, tek beni düşündüren gebelik belirtilerinin yavaş yavaş gitmesi oldu. Ama yok ya kuruntu yapıyorum dedim. Mide bulantım tamamen gitmişti, kahve canım çekmeye başladı. Ama şüphelenmek için bunlar yetmiyor tabi ki. Kalp atışını duymak için başlattığım ses kaydı, kalbinin durduğunu söyleyen doktorun sesini kaydetti.

Geçmiş olsun canım rabbim en kısa zamanda mutlu haberler almanı nasip etsin inşallah

l bol su tuket aksamda yatmadan once bi kasik bal ye yat oksurugu baskilar dedi burnada kaynamis sogumus su cek dedi ama ben bunlari yapiyorum bi ise yaramadi
oglumun burnu tikaninca ben odasina sogan kesip koyarım sabaha baya acılmıs olur
sen kan verdin mi canim fetal dna icin ben sali verdim

Geçmiş olsun evet anomali olabiliyor. Sizin iyi olun, sağlıklı olun. Sonraki hamileliğinizinde sağlıklı kucağınıza alacaksınızdır insallah.

Merhaba arkadaşlar bugün ben de ikili tarama için kan verdim ense kalınlığıda çok normalmiş çok şükür her şey yolunda dedi bir de cinsiyeti çook emin bir şekilde erkek dedi kesin diyor 12+2 im bugün ama M minel25 sana da kesin erkek demiş değişmişti değil mi Ahmet hoca kafamı karıştırdı benim de

Eklentiler

• image.jpg
    103,7 KB · Görüntüleme: 110
Banada bakın lütfen çok merak ediyorum 7 haftalık karindan ultrason resmim

Eklentiler

• IMG_20240208_111940.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 106

Çok üzgünüm çok geçmiş olsun kolaylıkla atlatırsınız inşallah benimde bir kaybım olmuştu geçen sene, en kısa zamanda sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize inşallah

Çok geçmiş olsun, Rabbim bu süreci sağlıkla tamamlamanızı ve en hayırlı zamanda sağlıkla yeniden gebelik nasip etsin kucağınıza sağlıkla almak nasip olsun. Kendinize çok dikkat edin

Kızlar araştırma hastanesin de ikili test yaptırmıştım bugün çıktı sonucum orada ki asistan hafif down sendromlu riskin var dedi bazı bilgiler paylaştı karından sıvı aldırma gibi ama şunu da ekledi bu sonuç %100 doğruluk vermiyor bunları bilgilendirmek için söylüyorum dedi eğer istemiyorum dersen imza atmanı isticem dedi bende imza attım öğleden sonra kendi doktoruma gidicem

Eklentiler

• 1000047488.jpg
    160,6 KB · Görüntüleme: 97
İkili tarama testi ile sakın moralinizi bozmayın banada dendi 200 de 1 oran verildi yüksek risk sayılır istemediğimiz bi oran dedi fetal dna yaptırdım risksiz çıktım. Bilmiyorum durumunuz var mı ama fetal dna cok öneririm içinizin rahatlaması için.

Canım gen testi yaptırmamış mıydın? Zamanı geçmediyse bence direkt onu yaptır kafan rahatlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…