2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ya bende öksürükte tıkanıklıkta kalmadı ama balgamı atamıyorum çok kötü bu durum suya atılanlar varya bir tane içsem bir şey olmaz heralde kullananlar var mı acaba?

Ya bende öksürükte tıkanıklıkta kalmadı ama balgamı atamıyorum çok kötü bu durum suya atılanlar varya bir tane içsem bir şey olmaz heralde kullananlar var mı acaba?
ayh riske girme ama madem oksurup atmak istiyosun su kaynat bi buyuk salata kasesi yada hamur yogurma kasesi gibi biseye koy uzerine yuzunu buraz yaklastir ama havluyla kapat puhar disari cikmasin once ufak ufak burundan nefes al isiya alisinca agizdan nefes al hemen oksuruceksin yumusattigi icinde eger balgam varsa hemen atiyosun yuzunu cok yaklastrma ama sicaga cabuk denk gelirsen hemen oksurmeye baslarsin

Anca yazabildim çok şükür iyiyiz tam 11 haftalık çıktık usg de önümüzde ki Perşembe ikili tarama testi için randevumuz var
Kabızlık gaz içinde kuru kayısı kefir iç dedi kuru meyveleri cok abartılı yeme şeker çıkmaması adına dedi

Benim de tsh yüksek çıktı.Doktorum dahiliye ye yönlendirdi.Biraz panik oldum ne olduğunu riskli mi değil mi onu da bilmiyorum.Insallah korkulacak bir şey yoktur
Simdi endoktrin doktoruyla konustm ilk aylar dusmesi normal iki hafta sonra tekrar bakarz hala dusukse ilac baslariz. Mecbr kalmasak vermiyorz dedi

oh cok sukur normalde kacta gidiyodunuz 11 cikti

12.hafta dolmus ne demek ,12+6 mi 11+6 mi,bugun doktora soyledim,onlar sadece sorunlu ikili test sonuclarina bakarlar filan dedi,yok dedim arkadaslar yaptirmis ,onlarinda haberi yok
11+ larda 12. Haftanın içindesin demek oluyor 12 hafta olmuşsa tam 12 haftadır

Kızlar bugün doktor cinsiyetini de söyleyecekti ben de kesin değilse söylemeyin dedim.Çünkü sonradan dönünce alışması biraz zor oluyor.Henüz 11+6 yız.Ama içime erkek doğuyor Doktor bakarken bacak arasını da gördüm hatta ama hiç anlamadığım için kendim de bir tahminde bulunamadım

İşte normalde de aramıyordum ben midem bulanıyor bir türlü olmuyor mahvetti beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…