2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bizler bebişlere ilk doğduklarında uzun kollu mu giydireceğiz uzun alt uzun üst gibi tulumlar mı🙈 tecrübeli anneler varsa yardımcı olurmusunuz☺️
Ben uzun kollu giydiricem kaldığımız hastanede çok serin olduğu için ama hava eğer sıcaksa eve geçince kısa kollu giydiririm

Ben ikili taramayı şey sanıyordum kan alıyorlar ordan sonuca bakılıyor 🤭 ultrasonda bakılıyormuş detaylı ultrason gibi sanırım ilk defa baktıracağım ama bana da söyleceğini pek sanmıyorum.
Ben yaptırdım işte ama bebeğin pozisyonundan dolayı göremedi doktor

Merhaba kızlar nasılsınız? Hamileliğin ilk üç ayında siz de kilo aldınız mı? Ben şimdiden 2 kilo aldım çok da yemiyorum ama anlamadım 😔

Ben ikili taramayı şey sanıyordum kan alıyorlar ordan sonuca bakılıyor 🤭 ultrasonda bakılıyormuş detaylı ultrason gibi sanırım ilk defa baktıracağım ama bana da söyleceğini pek sanmıyorum.
2 li testte cinsiyet belli olmaz nipt (fetal dna) baltirirsaniz belli olur yada vaktini belliceksiniz bebis kendini gostericek

Merhaba kızlar nasılsınız? Hamileliğin ilk üç ayında siz de kilo aldınız mı? Ben şimdiden 2 kilo aldım çok da yemiyorum ama anlamadım 😔
eveeet aldim sjsjsj bende cok yemiyorum ama tartida yukseliyorum masallah ama ben gebelik oncesi hazirlik olsun diye sogarayi birakmistim ondan sonra cok hizli oynamalar oldu kilomda bi noktada durdu hamile kaldim smdi yemiyorum okadar normal yani yemem icmem aliyorum benimde 2ydi 3 olmusumdur kesin

tip ayni ama marka farkimiz var fiyat omdan degismistir belki yurtdisimdan gelende vardida o gelene kadar catlarim dedim sjsjsjs 😂

Yok ya ben geçen hafta pazartesi verdim sipariş bugün Buca pdm gözüküyor İzmir'e gelmiş yani bugün yetisirse eşim alacak hatta Çin'den gelme hızına göre iyi bence 😂

X