2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Selam kızlar nasılsınız 🤩
Ay neredeyse herkes cinsiyet öğrenmiş ne güzel. 2 li taramada cinsiyet belli oluyor muydu 🙈
Benden de istediler ikili test ben yaptırma istemedim zaten bakınca sırtınıda dönmüş demişti doktor. Test için iyi mi yaptım kötü mü mevlam hayra çıkarsın inşallah
bian nedense ultrasonu gorunce kiz hissiyati geldi merak ettim valla sjsjs gosterdiginde bekliyorum 4 gozle tabi once saglikli olsunda
İnşallah iki hafta sonra gel dedi doktor belki o zaman öğrenirim bende cinsiyeti 💘 teşekkür ederim Allah razı olsun

Yok ya ben geçen hafta pazartesi verdim sipariş bugün Buca pdm gözüküyor İzmir'e gelmiş yani bugün yetisirse eşim alacak hatta Çin'den gelme hızına göre iyi bence 😂
bakalim benimki nezmaan verilcek bence bugun verilir yarin gelir heycanlandim ya gelsede denesem bulabilcem mi acaba yerini

Benden de istediler ikili test ben yaptırma istemedim zaten bakınca sırtınıda dönmüş demişti doktor. Test için iyi mi yaptım kötü mü mevlam hayra çıkarsın inşallah

İnşallah iki hafta sonra gel dedi doktor belki o zaman öğrenirim bende cinsiyeti 💘 teşekkür ederim Allah razı olsun

Kızlar bugün ultrasona girdim, görüntüleri burada. Doktor bir tahminde bulundu cinsiyeti için ama sizce ne 😅 ben şoka girdim azıcık 🙈
IMG20240201144555.jpg

Eklentiler

• IMG20240201144601.jpg
    IMG20240201144601.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 74

Valla bana kalsa ben test mest yapmam. İki gebeliğimde de yaptırmadım Dr ısrar etti diye randevu aldım. Şöyle bişi var Allah korusun bişi çıkarsa müdahale ediyorlar yada hazırlıklı oluyorsun. Herşey allahtan

2 li testte cinsiyet belli olmaz nipt (fetal dna) baltirirsaniz belli olur yada vaktini belliceksiniz bebis kendini gostericek
Şans şans ben de bebek kendini gösterse de Dr söylemez sorarsam gelecek ay söyleriz diyorlar öyle öyle söylemiyor ikinci gebelikte 25 haftada öğrenmiştim o da artık söyleyin hazırlık yapacam diye diye sjsjs

X