2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
2. Gebeliği olan arkadaşlar ilk doğumu nasıl yaptınız hangisini önerirsiniz acaba normal doğumda kesiniz oldu mu ve vajinada genişleme oldumu ?
Sezeryan oldum. Normal doğum için bebeğin koşulları uygun olursa ve başarabileceğine inanıyorsan öneririm. Benim bebeğim 4 kiloydu doğum zor olacaktı ve ben bebeğe zarar gelir diye korktuğum için sezeryan istemiştim.
Benim her gun kahve damla geliyor gercekten cok tedirgin oluyorum ya Allahım saglıkla kavussak
Benim de geliyor ama sıkıntı olmuyor şükür.
Merhaba kızlar nasılsınız? Hamileliğin ilk üç ayında siz de kilo aldınız mı? Ben şimdiden 2 kilo aldım çok da yemiyorum ama anlamadım 😔
Almadım.

Yaaa kendi doktorum kıza benziyor dedi, bugün başka bir doktora gittim farklı birisi görsün diye erkek dedi 😅🙈 hangisi şimdi bilmiyorum ahahahah
ya 2. de ben sanki 3 cizgi gordum ya erkek organi bak bu diyemi verdi 2. resmi yoksa bacak arasi gorselimi bana bacak arasi gorseli gibi geldide gorunende sanki ya bacak ya kordon gibi geldi o kadar uzun belirgin olmaz diye dusunuyorum bilemedim

İnstagram da bi sayfa var kızlar cinsiyet tahmin ediyor temmuz annelerinde olan ark bildi bana da ilk erkek demişti doktorum değiştirdiğim doktor kız dedi erkek diyende kız dedi sonradan o sayfada kız dedi haftaya netleşecek bakalım :)

İnstagram da bi sayfa var kızlar cinsiyet tahmin ediyor temmuz annelerinde olan ark bildi bana da ilk erkek demişti doktorum değiştirdiğim doktor kız dedi erkek diyende kız dedi sonradan o sayfada kız dedi haftaya netleşecek bakalım :)
ay neresi ora 😂

ya 2. de ben sanki 3 cizgi gordum ya erkek organi bak bu diyemi verdi 2. resmi yoksa bacak arasi gorselimi bana bacak arasi gorseli gibi geldide gorunende sanki ya bacak ya kordon gibi geldi o kadar uzun belirgin olmaz diye dusunuyorum bilemedim
Bacak arası görseli diye verdi kuzum ama erkeğe benziyor dedi, kendi doktorum da kıza benzetmişti 😅 anladım ki 16. haftadan önce kimse net birşey diyemiyor 🙈😅

Kız neresi orası 😅

Screenshot_20240201_155857_Instagram.jpg
120 tl alıyor galiba ben 1 buçuk hafta oluyor yaptıralı ama hiç tanıdığım falan değil yani kazanç amaçlı demiyorum :)

Kızlar merhaba tekrar. Bende az önce hastaneden geldim. Bebek 10+ 6 olmuş 😍🤗 ve aşırı hareket ediyordu ilk defa öyle gördüğüm için çok duygulandım 🥰 ben cinsiyet hiç sormadım ama doktor bir tahmin yaptı şaşırdım. Bu haftalarda yanılma çok oluyor mu?

9 hastalıkken de başka bir doktora gitmiştim o da şakayla karışık bir biçimde aynı cinsiyeti söylemişti tabi ben ciddiye almadım ama iki doktor da aynı şeyi söyleyince acaba doğru mu diyorum şimdi 😊

Bacak arası görseli diye verdi kuzum ama erkeğe benziyor dedi, kendi doktorum da kıza benzetmişti 😅 anladım ki 16. haftadan önce kimse net birşey diyemiyor 🙈😅
sanirim en neti nipt sonucu sjsjsjsj en erken onla ogreniyoruz 😂 bende bebisimi kız hissediyorum ama belkide hep bi hayal kurarsin ya ben hep kiz bebek hayali kurarken bulurdum kendimi ruyalarimda bile hep kiz gorurum ama tabi saglik olsun simdi cin takvimine baktim erkek te cikiyooo kizda sjsjsjsj rus takviminde kiz cikiyo bakalim sjsjsj

sanirim en neti nipt sonucu sjsjsjsj en erken onla ogreniyoruz 😂 bende bebisimi kız hissediyorum ama belkide hep bi hayal kurarsin ya ben hep kiz bebek hayali kurarken bulurdum kendimi ruyalarimda bile hep kiz gorurum ama tabi saglik olsun simdi cin takvimine baktim erkek te cikiyooo kizda sjsjsjsj rus takviminde kiz cikiyo bakalim sjsjsj
Doktor erkek dedikçe annem kızdır kızdır o diyip durdu 😅😅 Kadınların hayali kız çocuğu heralde, bende kız istiyorum ama sağlıklı hayırlı bir evlat olsun öncelikle 🤲 hem kızı hem erkeği duydum ahahahah 😅 hangisi doğru artık ilerleyen zamanlarda göreceğiz, 13. Haftayı geçtik ama hâlâ belli olmadı 🤷🏼‍♀️

X