2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
🤭 sağlıklı olsunlar tek temennimiz işin eğlencesi sadece zaten benim bir oğlum var bir de kızım olsun çok isterim tabi ama oğlum olursa da çok iyi arkadaş olur tüm evi yıkarlar artık 😂
Amin benim de bir oglum var bu sefer ruyamda bile kiz bebek gordum oyle hissettim ters köşe yapti canimin içi 😂 oglum da erkek kardese aşırı sevindi 🤗

Amin benim de bir oglum var bu sefer ruyamda bile kiz bebek gordum oyle hissettim ters köşe yapti canimin içi 😂 oglum da erkek kardese aşırı sevindi 🤗
Yaa aynıyız desenize ben de hep kız hissediyorum bakalım daha belli değil 11 haftalık oldum haftaya gideceğim hem ikili test hem de cinsiyeti söyleriz dedi doktorum ama bakalım 🤗 erkekler hep erkek olsun istiyorlar 🤭 sağlıkla gelsin oğluşunuz anneye aşık 2 çocuk onun hayali de çok güzel erkek çocuklar anneye çok düşkün ve aşık oluyor çünkü 🥰

Bulursun canım ben 7 haftadan beri ara ara kullandım ultrasondaki yerini biliyorsan nokta atışı yapabilirsin ama kaçma riski de var😂 dün uzun yoldan geldik diye gece dinledik kalbini ilk başta nokta atışı bulduk sonra baktım hemen kaçtı 😂 tabi anan deli cocum her türlü seni bulurum diye aradım ve buldum 😂 tüm dopplerlerin çalışma mantığı aynı ben sadece daha uygun fiyatlı diye yurtdışından almıştım hareketleri hissetmeye başlayınca kullanmaya gerek kalmayacak diyorlardı 🤗 tabi annelik tam bir delilik halı bence her türlü kullanılır ❤️
ya bende vzn markasiyla endostall arasinda kaldim sonra dedim ki amaaan oda doppler buda doppler ucuz olani aliyim cop olursa icim acimasin dunku kontrolde cok dikkatli baltim sjsjsjs tam gobek deliginin 2 parmak falan altinda tam ortada oralarda ararim direk hissetmeye baslasakta korkmasak ya hissetsem heh sukur derim bi cikolata mikolata yer hareketlendiririm de boyle paranoyak oldum bide sey ben dun doktora gittim ya kalp duyduk ettik hatta 2 haftaya randovu verdi falan geldiginde artik her alan bebegin alani olcak insallah parmak cocuk gorcez dedi falan ama bu sefer eve geldik ya ayh icimde bir bosluk hissi kalp atiyomu panigi dunden beri halbuki gormusum yani kalbi atiyo gereksiz paranoyaklik yapiyorum ama dusuncelerime engel olamiyorum gercekten sanirim panik atak oldum okadar nedense kafaya takmisim ki kalbi suan atiyomu diye stresten epilepsim tuttu sabah uyandigimda atakla uyandim simdide ona taktim bebege zarar vermismidir epilepsi atagim gerci benim ataklarim agir degil sulurde en nihayetinde epilepsi

Kızlarrr günaydın bugün kontolüm var 🤗🤗🤗 minişimi göreceğim 12 haftalık olacağız inşallah ucundan da olsa doktor cinsiyet tahmini söyler öleceğim meraktan sağlıklı sıhhatli olsun gerisi hiç diyoruz ama insanın arada aklı kayıyor yaaa 😁😁😁😁
ohhh saglikli haberlerini al guzel guzel haberler ver bizede insallah 🧿🤲

Kizlar selam :) hamilelik planladigimdan beri beni strese sokan birseyi size de sormak istiyorum. Bir tek ben mi taktim bu konuya bilmiyorum ama lohusalikta es ailesini ve kendi ailenizi/ akrabalari vs misafir olarak kabul edecek misiniz? Yani hayirli olsuna gelmişlerdi ilk hamileligimde ama cok kalabalik hem mikrop hastalik acisindan hem de kendi rahatim acsindan hic istemiyorum:KK43: zaten uykusuz yorgun bol anksiyeteli hormonlarin dibe vurdugu donem arkadan temizlik icin biri gelse bile ben sessiz sakin kendi ailemiz ile geçirmek istiyorum. Sizde durumlar nasil olur ne yapacaksiniz
ben suan bile istemiyorum kimseyi acikcasi 2 tarafinda ayri nedeni var istememin suan acikcasi kayinvalidem gobegimi minciklamaya calisoyo yakin temas kurmak istiyo ama ben zaten mic mic sevmem agizla degil goz ucuyla izin diye bisey vardir ya o yok sak diye ooy bebismi var diyip gobegime hurraaa diye saldiriyo hic hos degil
kendi ailemdede annem babamdada suan riskli bi gebelik yasiyorum cok gelsinler beni gorsunler istemiyorum cunku gordukce bag kuruyolar allah korusun insallah yasamayiz ama ters bisey yasarsam bide onlar kahrolsun istemiyorum 40indada kendi psikolojik sagligimdan ote bebegimin sagligi icin kimseyi almicam eve 40ina kadar kocam yeter bana yardima sukurler olsun. bebegimin sagligi herseyden onemli kimden bulasir hastalik bilemem cunku

Kızlarrr günaydın bugün kontolüm var 🤗🤗🤗 minişimi göreceğim 12 haftalık olacağız inşallah ucundan da olsa doktor cinsiyet tahmini söyler öleceğim meraktan sağlıklı sıhhatli olsun gerisi hiç diyoruz ama insanın arada aklı kayıyor yaaa 😁😁😁😁
Günaydın bebişim nerelerdesin sen. Hadi güzel haberlerle inşallah canım❣️🌸

Yaa aynıyız desenize ben de hep kız hissediyorum bakalım daha belli değil 11 haftalık oldum haftaya gideceğim hem ikili test hem de cinsiyeti söyleriz dedi doktorum ama bakalım 🤗 erkekler hep erkek olsun istiyorlar 🤭 sağlıkla gelsin oğluşunuz anneye aşık 2 çocuk onun hayali de çok güzel erkek çocuklar anneye çok düşkün ve aşık oluyor çünkü 🥰
Evet kesinlikle oyle 6 yas bitti hala cok anneci 🥰 sağlıkla gelsin mis kokulular 💕

2. Gebeliği olan arkadaşlar ilk doğumu nasıl yaptınız hangisini önerirsiniz acaba normal doğumda kesiniz oldu mu ve vajinada genişleme oldumu ?

ben suan bile istemiyorum kimseyi acikcasi 2 tarafinda ayri nedeni var istememin suan acikcasi kayinvalidem gobegimi minciklamaya calisoyo yakin temas kurmak istiyo ama ben zaten mic mic sevmem agizla degil goz ucuyla izin diye bisey vardir ya o yok sak diye ooy bebismi var diyip gobegime hurraaa diye saldiriyo hic hos degil
kendi ailemdede annem babamdada suan riskli bi gebelik yasiyorum cok gelsinler beni gorsunler istemiyorum cunku gordukce bag kuruyolar allah korusun insallah yasamayiz ama ters bisey yasarsam bide onlar kahrolsun istemiyorum 40indada kendi psikolojik sagligimdan ote bebegimin sagligi icin kimseyi almicam eve 40ina kadar kocam yeter bana yardima sukurler olsun. bebegimin sagligi herseyden onemli kimden bulasir hastalik bilemem cunku
Evet mesafe yok cogu insanda. Guzel sohbet anlayis temizlik duygusu coluk cocugun birsey yer içerken düzgün durmasi diye birsey yok. Kendi ailemle de belli sebepler ile görüşmek istemiyorum zor zamanlarimda yanimda olmadilar.Sadece elestirmeyi biliyorlar.. Esim bana yetiyor canim esim biricik esim 🤗🤗 Allah saglik uzun omur versin o olmasa napardim bilmiyorum😢 bu zamanda akraba arkadaş vs içleri cok kotu. Guzel seyler yasayinca kiskanclik dedikodular , kotu seyler yasayinca ortadan kaybolanlar… herkes kendi cikarinda o yüzden kabuğuma çekilip ömrümun kalanini sadece ailemle geçirmek istiyorum

ya bende vzn markasiyla endostall arasinda kaldim sonra dedim ki amaaan oda doppler buda doppler ucuz olani aliyim cop olursa icim acimasin dunku kontrolde cok dikkatli baltim sjsjsjs tam gobek deliginin 2 parmak falan altinda tam ortada oralarda ararim direk hissetmeye baslasakta korkmasak ya hissetsem heh sukur derim bi cikolata mikolata yer hareketlendiririm de boyle paranoyak oldum bide sey ben dun doktora gittim ya kalp duyduk ettik hatta 2 haftaya randovu verdi falan geldiginde artik her alan bebegin alani olcak insallah parmak cocuk gorcez dedi falan ama bu sefer eve geldik ya ayh icimde bir bosluk hissi kalp atiyomu panigi dunden beri halbuki gormusum yani kalbi atiyo gereksiz paranoyaklik yapiyorum ama dusuncelerime engel olamiyorum gercekten sanirim panik atak oldum okadar nedense kafaya takmisim ki kalbi suan atiyomu diye stresten epilepsim tuttu sabah uyandigimda atakla uyandim simdide ona taktim bebege zarar vermismidir epilepsi atagim gerci benim ataklarim agir degil sulurde en nihayetinde epilepsi
Canım o kadar stres yapmamaya çalış oyala kendini hobi vs derken 2 hafta yine güzel tarih vermiş doktor göz açıp kapayana kadar geçer 🙏

Canım o kadar stres yapmamaya çalış oyala kendini hobi vs derken 2 hafta yine güzel tarih vermiş doktor göz açıp kapayana kadar geçer 🙏
ya cok tuhaf gercekten bilincsizce dusunuyorum sonra fark edip kotuyu cagirma kendine gel diyorum baska seyler dusunuyorum sonra hoop bi bakmiskm yine kotu seyle dusunuyorum

ohhh saglikli haberlerini al guzel guzel haberler ver bizede insallah 🧿🤲
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun 🌺🤗🤗
Günaydın bebişim nerelerdesin sen. Hadi güzel haberlerle inşallah canım❣️🌸
İyiyim gülüm vakit geçiriyorum biraz daha yeni yeni göbilim büyümeye başladı artık göbek mi bebek mi hala çözemiyorum 😂😂😂😂😂

Günaydın kızlar 🌸nasılsınız? Bugün çok şiddetli sağ kasık ve bel ağrısıyla uyandım. 13 haftalık olduk bugün. Normal mi sizce belim inanılmaz 😣 ağrıyor
Benimde oluyor arada büyüyormuş o yüzden şimdiden baskı oluşturabiliyormuş karında 🤭🤭

X