2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben aç karına gittim sabah sabah maşallah kıpır kıpır hiç durmuyor mizacı böyle olurda yandım evdekiler de beter çünkü ama cidden büyüdüler aniden
Benim de evde aşırı yaramaz bi tane var zaten napcam bilmiyorum Allah yardımcımız olsun senin cinsiyeti söyledi mi

Kızlar selam ya bugün akşam üstünde başlayan bir ağrım var söyleki belimden kaşığıma doğru bıçak saplanması şeklinde girip çıkıyor valla telaşlandım bu nedir acaba belimde mi bir sorun oldu anlamadım hiç.

Gozumde görme kaybı var doktor kontrolünde kullaniyorum

Evett hatta hocam kesin mi dedim evet evet erkek dedi sen ne zaman gideceksin canım belli olur yakında senin de
Ben geçen cuma gittim 13. Haftalık olarak Miniş göstermedi ama doktor kıza benziyor dedi. Fetal DNA testi verdim haftaya sonuç çıkar o zaman belli olur artık cinsiyet net olarak

Kızlar hamilelik sonrası boynumda minik minik et benleri çıkmaya başladı, son 2 haftada belirgin hale geldiler. Böyle birşey yaşayan var mı? Hamilelikte hormonlardan çeşitli durumlar olabiliyormuş ama şaşırdım bir anda böyle 4-5 tane çıkınca

Kesinlikle öyle beklemek çok zor. Sürekli kuruyoruz kafamızda. İnşallah ben pazartesi günü gideceğim kontrole inşallah içim rahatlar biraz olsun

Ya kizlar ben bu dut kurunu yaptm. Yarm litre suya 5-6 kasik attm. Sanki o kadr suya fazlayfi dutlar. Bir de bir su bardagi bile cikmadi neyini yari yapip sqbah aksam iceym

yaaa et beni gibi degilde ten renginde pitir pitir bendede cikti boynumda

Canım insallah cumartesi bende 10+0 olacagim insallah
Senin yarin kontrolün cok guzel sonuçlarla geleceksin inanıyorum
2-3 haftaya bu kanama alani stresimiz bitsin

Devletten randevu aliyorum ben arada ,okadar süre bekleyemem :) kalp atisini her gittigimde dinletmelerinede gerek yok ,görsem yeter

Bugün hiç bakamadım kızlar, umarım herkes iyidir biz bugün 12+6yız mide bulantısından ve baş ağrısından kafamı kaldıramıyorum hala. Kayınvalidemlere geldik Orhangazi’ye yarın geri döneceğiz İstanbul’a. Gerçekten bu süreçte evden adım atasım gelmiyor.

Devletten randevu aliyorum ben arada ,okadar süre bekleyemem :) kalp atisini her gittigimde dinletmelerinede gerek yok ,görsem yeter
Burda devletten okadar bulunmuyor ki randevu. Birde çok özensizler bir kez gittin sadece tahlil yaptırcaktım ne bir ultrason resmi verdi ne bir kalp atışı dinletti ne bebek şurda dedi. Kendisi baktı bir iki tahlil verdi gönderdi dedim birdaha gitmem

Kizlar bi kere sormustum yine sorcam,doktorlar folik asiti ne zamaa kadar kullandiriyor,benim doktoelr elindeki bitene kadar kullan dedi,yani bi zaman vermedib,simdi tekrar alsam mi bilemedim 10.haftaya giriyorum
12 haftaya kadar yani 3 aya kadar net kullaniosunuz çünkü folik asit bebeğin gelişimi için ilk 3 ay önemli yeni 1 tablet daha bitirdikten snra doktoruna tekrar danisabilirsin

Boynumda değil ama ilk gebeligimde dogum sonrasi vucudumu taniyamadim. Gobek sag ve sol tarafindan gogus altina dogru ben dolmusum resmen. Hamileyken anlamamisim dogumdan sonra gordum hepsini.

Hormonlardanmış canım araştırdım, hamilelikte çıkıyormuş özellikle
yaa valla sıkıyorum sıkıyorum gitmiyoda allahtan yuzumde yok ama yuzumde asiri kuruyo elimi surdugum an yuzume kepek dokulur ya oyle pitir pitir dokuluyo bide omrumde bi ilk dudagim kurudu soyabiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…