2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
ayh bulanti en cok korktugum benim olursa kesin her seferinde acillik olurum neden bilmiyorum cok garip oluyo bende

ben hamilelik oncesi asiriii ucuk cikardim biri bitti biri cikti o derece suan ucuk yok kuruluk ama dudagimi yolmak eglenceliymis sjsjsjs ayh evet mic mic opuyolar bide agzimi yuzumu zaten mic miclik sevmem bide kayinvalidem falan biraz gobek cikti ayh gobegini severim diyip gobegimi sevmeye calisiyo valla onda kendimi geri cekiyorum cunku hic hoslasmaaam sordun mu bana yani annemle babam hic yeltenmedi mesela sjsjs kizlarini taniyolar

Benimde bir ara azaldı o tuvalet durumu gece bazen bir kez gittiğim oldu sanırım 12.haftalardaydı ama bu ara çok sıvı tüketmeye başladım tekrar sabaha kadar 4-5 kez gitmeye başladım. Bence normal bazen öyle olabiliyor. Ben de kaç haftadır Burun kuruluğu var birde sizde de oluyor mu?

ya esas benim 5 yildir saglam egzamam vardi avuc icimde basladi sonra ayak tabanimada gecti denemedigim ilac krem vs kalmadi 1 yildir saldim sukur bisey olmuyodu dun ayak altimda biraz olmaya baslamis hamilelikte en cok korktugum egzamaydi ya bunu nasil geciririm smdi saliyim bosverde diyemiyorum malum hamilelik mikrobik bisey sonucta

Şifa olsun canım

Ya kizlar ben bu dut kurunu yaptm. Yarm litre suya 5-6 kasik attm. Sanki o kadr suya fazlayfi dutlar. Bir de bir su bardagi bile cikmadi neyini yari yapip sqbah aksam iceym
1 su bardağı suyu kaynat cnm içine daha sonra 10 tane dut at 5 6 kaşık çok fazla

Merhaba, 2023 Ağustos annelerinden geliyorum. Görmüşken selam vereyim istedim. Umarım hepinizin hamileliği muhteşem geçiyordur Çok güzel zamanlar ama merak etmeyin en güzel zamanlar değil çünkü heran ayrı bir güzel. Zorlukları var elbette ama sağlıkla, mutlulukla, sevinçle, neşeyle kavuştuktan sonrası harikalarla dolu

Benim hep çok fazla sorum oluyordu, ilk bebeğim soru işaretlerim vardı. Çok araştırıp, çok okudum. Bir kısmını uygulayabildim, bir kısmını uygulayamadım. Sizin de sorunuz, sormak istediğiniz birşey olursa seve seve yardımcı olurum, nasıl birşey olduğunu çok iyi biliyorum çünkü

Günaydın kızlar :) 12+5 doktordan geliyorum. Bugün pipisini çok net gösterdi ikna oldum çok hareketliydi yine daha detaylı olan ultrasonla baktık çok şükür her şey yolunda. Bir daha 18 de gel dedi nasıl dayanacağım bilmiyorum :)

Aranızda cinsiyet öğrenenler var hayırlı olsun fakat bir kaç kişi tabloda yok eğer eklememi isterseniz beni etiketleyip bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Egzama için beslenme çok önemliymiş canım hamilelikte belki ancak buna dikkat edebilirsin gluten vs.

Benim de var omuzlarımda boynumda kuyruk sokumunda çıkıyor. İlk gebelikte hafif sivilce olup geçmişti. Bu defa daha fazla.
Emzirme zamanları da mı dikkat ediyoruz bu durumlara ben doğum sonrası bir kontrolden geçerim diye hayal ediyordum
Hasta olunca ilaç yazamam emziriyorsun demişti, dişçiye gidince kaç aylık, işlem süresi su kadar süre emzirme bebeğe geçiyor, saç boyatma emziriyorsun, portakal yeme bebeğe gaz yapıyor, soğuk yeme sıcak içme.. Bir süre daha dikkat edilecek şeyler devam ediyor. Bence kucağında olup, dokunabilmek daha çok güç veriyor. Tüm zorlukların önüne geçiyor. Hayırla sağlıkla kavuşalım gerisi hallolur inşallah

Ben onlardanım son adet tarihi 08.11.2023, kese 5+2, kalp atışı 6+2, ilk çocuk, yaşım 28, kocaelideyim, tahmini doğum 14.08.2024, cinsiyet kız

Mesajı okurken acaba ben mi yazdım dedim aynı bende aynı durumdayım mesafe candır diyorum

bana doktorum 2000 in üstüne çıkmadan göremeyiz demişti ilk ultrasonu da vajinal yapmıştı keseyi görmek için erken olabilir çok zor ama az daha sabır Allah gönlünüze göre versin inşallah

Benim boyunda olduğu için çok net farkedebiliyorum, neyse ki çözümü varmış Doğumdan sonra yaktıracağım hepsini, şimdi çıkabildiği kadar çıksın
Doğumdan sonra çoğu kayboluyor aslında benim de ilk gebeliğimde çok çıkmıştı sonra kendi kendine kayboldu çoğu

Kizlar size bir şey soracağım. Biz şuan 14 haftalık olduk. Benim arada bir karnımda seğirme gibi şeyler oluyor. Yaşayan oldu mu böyle bir şey? Kahvaltı yaptım kahvaltıdan sonra hâla seğirme devam ediyor.

Mesajı okurken acaba ben mi yazdım dedim aynı bende aynı durumdayım mesafe candır diyorum
yaa mesafelikte degilde bazi seylerde bi bakis atarsin ya agizla degilde gozunle izin alirsin onu yap bari bak smdi allah nasip ederde dogurursam bide gelcekler bebegimi opcekler bu benden ve esimden baska herkes icin gecerli vallahi opturmem asiri sinir olugorum kucucuk bebelerin yuzunu mincikliyolar mic mic iyyh

evet evet rahim buyudukce segirmede yapabiliyo ben suan 10 um 2 hafta once cok yogun yasadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…