2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Lenos sen progestan kullanıyor musun bide yatarken nasıl yatıyorsun ya ben sırt üstü yatıyorum Dr dinlen dedi ne şekilde yatmalıyım sormayı unutmuşum
sjsjsj valla herturlu yatiyorum kuzucum nereyi bulursam oraya yerlesiyorum hi ama sey genelde koltukta yatiyorum yatak yumusak olunca resmen uyusuyorum kan akisinin kesildigini hissediyorum bi noktada daha kucuk olduklari icin bi pozisyonumuz yok aslinda ama karin ustu yatmamaya calisiyorum genelde yan yada boyle otururken uzanir gibi olursun ya o tarz yatarken buluyorum hep kendimi cok oturmuyorum yemek yerken sadece hmm bide gaz oldugunda karnin agrirya sanci yapar ve o bi kroniklesir bu seferde agridan gaz yapamazsin o durumda ayaklarimi karnima cekerek yan yatiyorum bi yarim saat asiri iyi geliyo - progestanida ben hem fitil gunde 3 hemde progestan dex gunde 1 igne olarak aliyorum ama asla saat aksatmiyorum fitil yaptiktan sonra hemen 1 saat yatiyorum asla kalkmadan fitil olarak verdiyse sanada egerfitili yaptin diyelim lavaboya gittin yada ic camasirinda kapsulun hemen hemen yarisinin ciktigini gorursen 1 fitil daha yapmalisin doktorun soylemistir zaten progestan hemen kesicektir zaten aktif kanaman yoktu sana demistim icin rahat etsin belki bi daha gelmeyebilir bile insallah hemencecik kuculur

Son düzenleme:
aynen ya sirf onlem amacli bide dutta severim tatli cektikcede canim dut yerim hurma yemeyin ilk aylar diyolar kalbim kirildi

aynen ya sirf onlem amacli bide dutta severim tatli cektikcede canim dut yerim hurma yemeyin ilk aylar diyolar kalbim kirildi
Bende başlarda her gün bir hurma yerdim ama bana doktor öyle yeme falan demedi sadece ölçülü ye demişti mesela bu maydanoz içinde geçerli dedi düşük yapar dedikleri atıyorum maydanozu kaynatıp günlük içersen düşük yapar salatada ye hiçbir şey olmaz dedi yedim de hurmada erken doğumu tetikler evet ama 5 ayı geçtikten sonra dedi abartmadığın sürece ye bir şey olmaz dedi mesela hergün değilde hafta da iki kere bir tane yesen hiçbir şeycik olmaz dedi

Kızlar bana lütfen yardım edin lütfen hemen cevap verin benim gözüm çok ağrıyor dün gözüme Japon yapışması kaçtı çok uzun bir konu orası sonra anlatırım hemen doktora gittim göz doktoru baktı birkaç makineyle gözüme baktı temizleme işlemi yaptı �imdi ilaç falan verdi kullanırken gözüme bastırıyorum kan dolaşımı fazla olmasın diye size sizce kullanayım mı yarın randevum var bir tane Dolte diye bir ilaç diğeri netira bir diğeri ise novaqua bu ilacı rahat kullanabilirsin dedi bu ilaç çözelti bir ilaç sizce bebeğe zarar olurmu hamileliğimi.bildirdim ona göre muane ilaç yazildi ama kullanmakta tedirginim

aaiy 1 tanecik yiyim ozaman ya ben birazda kanama alanimin boyutundan ve benim bebegimin kesesi 1 cmlik kismi tutuyo o yuzdende biraz fazla arastirmlara daldim ve pinpirikleniyorum normal sıkıntısız bi hamilelikte risk degildirde bende riskse eger ki acaba diye kortum yemedim falan

Kizlarrr yorum

ilaclarla ilgili yorum yapamicam prospektuslerinde kullanilmamali diyo ama 2 tanesinde cok onemli olmadikca diye ibaresi var digerinde doktorunuza haber verin hamilelik durumunda diyo cok gecmis olsun ben sizin yerinizde olsam doktoruma resimlerini atarim neden kullandigimi aciklar ona gore devam ederim ama ilk elin gunahi olmaz misali gebeligini bilmiyo olsaydin ve kullansaydin ne olcakti diyede dusunuyorum o yuzden bence suana kadarki kullanimindan korkma ama doktoruna mutlaka suan sor ve devamini oyle getir derim

Tabiki canım bak o ayrı herkesin gebelik süreci farklıdır normal gebelikte sıkıntı değildir ama atıyorum düşük riski vardır başka bir şey vardır extra önem gösterilebilir sen doktorun ne derse onu uygula

Numarası yok yarın randevum var gidicem gostericem ilaclari

ben zaten hic bisey yiyemiyorum o soyle yapar bu boyle diye ama kiloda aliyorum o nasil oluyosa sjsjsj tek korkum o ya yoksa asla affetmem

Numarası yok yarın randevum var gidicem gostericem ilaclari
ozaman bence suan kullanma yarin ki yorumuna gore devam edersin yada degistirirsin gerci sonucta goz doktoruna hamileligini soyledin bile isteyede cok problem yaraticak ilaclar vermemistir bakma ben prespektus dedim ama her ilactada hamileler icin uyari vardir icini ferah tut daha bebis kucuk zaten henuz bizden beslenmiyo plasentadan beslenmiyo daha hala yolk kesesinden besleniyo o yuzden doktoruna sor icin rahat etsin

Göz randevumda yarın bugün ilaç kullan yarın çarşamba gel dedi bana evet hamileliği soyledim nasıl kullancagimi belirti zaten şuan 11 haftalık olucak iki gün sonra

Göz randevumda yarın bugün ilaç kullan yarın çarşamba gel dedi bana evet hamileliği soyledim nasıl kullancagimi belirti zaten şuan 11 haftalık olucak iki gün sonra
allah nazarlardan saklasin yani benceee nacizane gebeligini daha ogrenmemis olsan ve boyle bi problem yasaaan ve kullanmak zorunda olsan ne olcakti

Canm saat kac olmus daha kahvalti yapmadm. Uyanip geri uyuyorm asla ayakta duramiyorm. Takviye de vermiyorlar napacam boyle. Dut kurusunu deneyim de once bir koluma kaldrmam lazm
oyh kiyamam yoruyo tabi bak hem kaynatip suyu icilebiliyomus hemde yenilebiliyomus bende yicem sirf onlem icin

Merhaba çok geçmiş olsun bence yarına kadar dayanabilirseniz doktorunuzun yorumunu bekleyin bazen diğer branşlar hamileliği bilse dahi bir ilaç yazıyor ama kadın doğumcular kullandırmayabiliyor... Bu sadece bir ihtimal, genelde fayda zarar dengesine göre normalde kullanılmaması önerilen ilaçların da mecbur kalınca kullanılması gerekebiliyor. Ama kendimden de bildiğim için o kuruntu insanı mahvediyor bu gece acil değilse bekleyin yarın doktorunuza danışıp rahat edin bana kalırsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…