2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
sjsjsj valla herturlu yatiyorum kuzucum nereyi bulursam oraya yerlesiyorum hi ama sey genelde koltukta yatiyorum yatak yumusak olunca resmen uyusuyorum kan akisinin kesildigini hissediyorum bi noktada 😂daha kucuk olduklari icin bi pozisyonumuz yok aslinda ama karin ustu yatmamaya calisiyorum genelde yan yada boyle otururken uzanir gibi olursun ya o tarz yatarken buluyorum hep kendimi cok oturmuyorum yemek yerken sadece hmm bide gaz oldugunda karnin agrirya sanci yapar ve o bi kroniklesir bu seferde agridan gaz yapamazsin o durumda ayaklarimi karnima cekerek yan yatiyorum bi yarim saat asiri iyi geliyo - progestanida ben hem fitil gunde 3 hemde progestan dex gunde 1 igne olarak aliyorum ama asla saat aksatmiyorum fitil yaptiktan sonra hemen 1 saat yatiyorum asla kalkmadan fitil olarak verdiyse sanada egerfitili yaptin diyelim lavaboya gittin yada ic camasirinda kapsulun hemen hemen yarisinin ciktigini gorursen 1 fitil daha yapmalisin doktorun soylemistir zaten progestan hemen kesicektir zaten aktif kanaman yoktu sana demistim icin rahat etsin belki bi daha gelmeyebilir bile insallah hemencecik kuculur 😘😘😘
Canım çok teşekkür ederim inşallah sende bende bi an önce iyi oluruz inanıyorum hersey güzel olacak Allahın izniyle 🥹🙏🏻

insallaaaaah guzel haberlerini bekliyorum hic bi sorun olmicak inaniyorum hemencecik bitcek gitcek 🙏 bakalim bana yarin ne dicek doktor 🤷‍♀️
ahaa yarın mı senin randevun? Sen benden önce gidiyorsun 😅 Doğum ücretini ve fetali konuşursan bana da söyle 😂 Bakalım Cem hocam kaç yüz Tl isteyecek 🙈

Amin canım inşallah valla ben bulantı geçsin diye bekliyorum hiçbrşey yiyemedim :) bende bu akşam ilacı içmeyip bi denicem ama konuştuğum çoğu kişinin bulantıları geçmiş o yüzden kendini korkutma o belirti yok bu belirti yok diye belirti olunca da acaba fazla mı herkesinki geçmiş falam diyorum bende😂 hani öyle büyük bir şey olmadıkça kanama vs çok şükür sorun yoktur diyip kendimi rahatlatıyorum bazen kanama olsa bile sıkıntı olmuyo içimizi ferah tutalım ki stres sıkıntı okadar uzak olsun 🤲☺️
Haklısın canım çok şükür Allah'ım hayırla sonuçlandırsın hepimizinkini 🤲☺️ Çok kuruntu yapmak da iyi değil dediğin gibi. Bir sonraki kontrolü hep iple çekiyorum hayırlı haberler alalım inşallah

Kizlar anlayanlar sonuçlarıma yorum yapabilir mi lütfen 🥲
İlk beta sonucum 471
Bundan 42 saat sonra ayni lab da 588
4 Gün sonra ise yani bugun(4 gunden 9 saat eksik) 1700

Bugünkü doktor kontrolünde karından ultrasonda malesef kese görünmedi. Cuma günü tekrar gelmemi dış gebelik mi değil mi net bi sey soylemeyecegini söyledi. Cuma günü tekrar gidicem önce.normal ultrason görünmezse vajinal ultrasonla bakılacak mis . Günlerdir kafayı yicem artık düşünmekten. Sağlıklı mi sağlıksız mi nasil olur ne olur soruları gitmiyor. Bilgisi olanlar yorumlayabilir mi
Benm 3096 degerde karindan gornmedi kese 3 gun sonra karindan gorebildik

ahaa yarın mı senin randevun? Sen benden önce gidiyorsun 😅 Doğum ücretini ve fetali konuşursan bana da söyle 😂 Bakalım Cem hocam kaç yüz Tl isteyecek 🙈
bakalim biz daha bebe ugruna nekadar batcaz shshshshs sorcam kuzum hemen yazarim ben cem hocamin carsambalarini kapattim 😂 senin nezaman kontrol nezaman guzel haberler duycaz 💃🙏

bakalim biz daha bebe ugruna nekadar batcaz shshshshs sorcam kuzum hemen yazarim ben cem hocamin carsambalarini kapattim 😂 senin nezaman kontrol nezaman guzel haberler duycaz 💃🙏
Canım ben de 10 Şubat gibi gideceğim bakalım. Hadi inşallah 💃🏻💃🏻 Senin kaç haftalık olmuştu canım.

Merhaba kızlar bugün doktor kontrolümuz vardı 12+2 dedi doktorumuz ikili tarama testi yaptırdık ultrasonda ense kalınlığı vs. Güzel çıktı bir sorun yok kan verdik cinsiyet için %80 bı tahminim var ama haftaya tekrar göreyim net olsun dedi içerde bebiş amuda kalkmış şekilde duruyor su göstermedi kendini pek

ben zaten hic bisey yiyemiyorum o soyle yapar bu boyle diye ama kiloda aliyorum o nasil oluyosa sjsjsj tek korkum o ya yoksa asla affetmem
Kilo konusunda ben normalde de takıntılıydım zaten işk haftalarda iştahım yerindeydi sonra bulantılar yüzünden 3 kilo verince yok dikkat etmicem doğumdan sonra diyetisyene giderim dedim 😂😂eşim sürekli başımda onu neden yemedin bunu neden içmedin hergün karnıma bakıyo çıkmış mı diye, 😂 😂

Haklısın canım çok şükür Allah'ım hayırla sonuçlandırsın hepimizinkini 🤲☺️ Çok kuruntu yapmak da iyi değil dediğin gibi. Bir sonraki kontrolü hep iple çekiyorum hayırlı haberler alalım inşallah
Amin canım bizimde kontroller 1 aya uzadı artık 17sinde diğer randevumuz iple çekiyoruz doktora da nasıl durucaz dayanamayız dedik paranıza yazık normali bu allah korusun hani bir şikayetiniz olmadıkça dayanın dedi 🤗

Kilo konusunda ben normalde de takıntılıydım zaten işk haftalarda iştahım yerindeydi sonra bulantılar yüzünden 3 kilo verince yok dikkat etmicem doğumdan sonra diyetisyene giderim dedim 😂😂eşim sürekli başımda onu neden yemedin bunu neden içmedin hergün karnıma bakıyo çıkmış mı diye, 😂 😂
ayh yaaa kiyamam sjsjsjs benimkide yesin bebem beslensin diyo bide ultrasonda hareket gormek istiyo ama bizimki surekli uyuyo galiba sifir hareket bi ara bi el kol yapip balik cirpinisi gibi bi hareket yapti sjsjsj 😂 surekli onu taklit ediyo shsjs😂

ayh yaaa kiyamam sjsjsjs benimkide yesin bebem beslensin diyo bide ultrasonda hareket gormek istiyo ama bizimki surekli uyuyo galiba sifir hareket bi ara bi el kol yapip balik cirpinisi gibi bi hareket yapti sjsjsj 😂 surekli onu taklit ediyo shsjs😂
Erkekler bu konuda aynı çok kilo aldığımızda sanki bebek daha çok gelişiyo gibi hissediyo😂😂 bizimki bir gittiğimizde çok hareketliydi çikolata yemiştim onun etkisiydi sanırım ☺️

Kızlar bu arada bebeği görünce şok oldum içerde taklalar atıyordu aşırı hareketliydi 😂 gitmeden çikolata yemiştim onun etkisi de olabilir ama bu kadar büyüdüğünü tahmin etmiyordum parmaklarına kadar oluşmuştu her şeyi 😂
Ben aç karına gittim sabah sabah maşallah kıpır kıpır hiç durmuyor 😄 mizacı böyle olurda yandım evdekiler de beter çünkü 😅 ama cidden büyüdüler aniden 🥺

X