2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
ahh beeen beeeen neler goruyorum varya bide uyanip uyuyorum devami geliyo film gibi ama cozdum aksam yemek yiyip kisa surede uyuyunca oluyo bi 2 saat once yiyip sindirdiysem miis sifir ruya
6da yemek yiyip bir daha yemedim ama yine aynı bende ve hep sabaha karşı 5 gibi görüyorum. Artık 5 te uyanıp Bir daha uyumiycam
Bir kere eşimin yanında sinir olduğum bir kadın gördüm uyanıp eşime o günü dar ettim. Sonra Allah'ın sopası yok ertesi gün ben başkası ile evlendim dedim tamam tövbe adama yuklenmiycemm.
rüya analizi eğitimi de aldım ama bu rüyaların kesinlikle mesajı yok buna inanıyorum ama çok yoruyor yinede. Ah şu hormonlar

Bu ultrason detaylı mı? Ben de özele gidiyorum ama böyle bir makina yok galiba doktorumda.

Canım sanırım öyle. Benimkinin de odasındaki böyle göstermiyor ama 12. hafta ultrasonlarını burada yapıyoruz deyip başka bir odaya aldı bu ultrason çok netti gerçekten beyninin içini kemiklerini bile görebildik.

aaa ayni ben yatakta uyurken yanlislikla itmis gibi yaptim attim yere uyuyo numarasiyla devam ettim daha 2 gun once bende aldatiliyodum sjsjsjs sabah uyanincada trip attim aiiy seffaf buyuk biber yemek nedemek ya sjsjsjsj gordugum en ilginc ruya kizmizi biber tipinde ama seffaaf

Of aynısıııı. Geçen akşam rüyamda kaybolmuşum yürü yürü uyandığımda yorgundum nasıl sıktıysam kendimi Her gece başka bir rüya hepsi de upuzun :)

Kızlar herkes devlete saymış etmiş ben de bir şeyler yazmak istedim. Evet cok haklısınız ben de gittigim zaman Allah devlete düşürmesin falan diyorum sinir oluyor ama bazen de devletteki hocalar daha iyi oluyor ya ayrıca onları da düşünmek lazım özellerdeki gibi rahat değillerki 5 dakikada bir hasta görmek eminim çok zordur ve kimler kimler geliyor banyo yapmayi bilmeyen temizlik yoksunu kaba saba binlerce insan geliyordur herkesi kendiniz gibi düşünmeyin.
Özeller tabi ki daha rahat saatleri var hasta sayıları var istemezlerse bakmama durumları var yani devletle özeli karşılaştırmak biraz vicdansızlık gibi geliyor bana empati yapmalıyız iki gün sonra bizim de çocuklarımız belki doktor olacak, tabi daha kibar olsalar anlayışlı olsalar ben de çok isterim öyle olmaları lazım ama bazen sabırları olmuyordur belki. buarada özellikle gazi üniversitesinin kadin doğumu baya iyi aklınızda bulunsun cok kalabalık oluyor çok beklemek zorunda kalıyorsun ama bir kaç hoca var Prof. Onlar gerçekten cok iyi. Kadin doğum acil bolumu de var gece falan mutlaka birileri oluyor doçent düzeyinde insallah lazım olmaz da. Çok da ilgileniyorlar ben gece çok gitmek zorunda kalmıştım daha önce.

sizin anlamadiginiz sey su ki ben kendi adima konusiyim bi doktor hemsire vs bi saglik calisanini genel olarak kotulemiyorum bana en buyuk mutlulugumu yasatan bi doktor zaten yatip kalkip ben ona sukrederim ne yapilir baska boyle bi doktora ama her meslekte oldugu gibi iyisi var kotusu var ben isini duzgun yapmayan doktorada hemsireyede sempati duymak zorunda degilim sirf saglik calisani diye kosulsuz pohpohlamakta zorunda degilim bazilari gercekten sinirini asiyo oluyo ama sunu dusunun hepimiz hamileyiz hepimizin bebekleri iyi yada kotu belli bi maddiyat sinirlari icinde bi doktora gidiyoruz siginiyoruz en kiymetli varligimizi emanet ediyoruz iyi birine denk gelmek isteriz tabikide bana kotu tavir sergileyen isini iyi bilmeyen doktor hemsire vs. nekadar iyi bakabilir bebegime bu benim hakkim neticede bebegimi emanet ediyorum

kesinlikle katiliyorum ama biz devlet hastanesine laf soylemedik bazi calisanlar gercekten cok cook kotu yani sen oraya bi problem icin gidiyosun zaten kafanda bin tane soru isareti tam derdini duzgun duzgun anlatiyosun seni surat asip tersleyerek laf sokarak cevapliyolar hos degil gercekten iyi insan altin gibi heryerde parlar kesinlikle katiliyorum ona ama kotude heryerde kotu ve malesef ozelde o tur calisan cok goremiyosun cunku bulundurmuyolar sikayet aliyo ve cikartiliyo cogu o yuzden malesef devlette birikiyo daha detayli baksalar is aliminda mis olur

Kahkaha attım biber sana ne anlatıyor onu düşün canım neyi ima ediyor. Şeffaf olması ise içinin dışının birliğini anlatır. O biber ile ne anın ne varsa o kişi yada olayla ilgili bir şeffaflık içinden geçeni paylaşma durumu olabilir

Selamm kızlar nasılsınız? herkesin bana sorduğunu bende sizlere sormak istiyorum, canınız daha çok ne istiyor tatlı mı ekşi mi? Yani daha çok hangisini yiyorsunuz?
Ben surekli tuzlu seyler istiyorumya pogaca peynir falan gibi ne demek oluyor bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…