2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Amin ya inşallah 🤲Yaa geçmiş olsun Rabbim şifasını versin 🤲maalesef ya iyi niyetli bile olsa söylediği sözlerin enerjisi olumsuz olup karşıdakini etkileyebiliyor. Allah muhafaza etsin bizleri. Ama cidden herkesin farklı bak ben kaş gündür adet sancısı gibi şiddetli ağrı çekiyorum lekelenmelerim var günümüz günümüzü tutmuyor ki
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Ben 11.haftadayım bu zamana kadar geldiğim süreçte gerçekten gün günü tutmuyor çok hak veriyorum. Bir kaç gün adet ağrısı bende de oldu bebekler yer açıyor kendine lekelenmeniz olmuş bende de olmuştu. Uzandığınızda ağrılarınız geçiyorsa endişelenmeyin benim de ağrılarım olmuştu. Bir hafta göğüs ağrım oluyor sonraki hafta hiç bir şey yok. Bir hafta karnım şiş karnım ağrıyor bir hafta hiç hamile gibi değilim :KK70: değişik bir süreçmiş Allah yardımcımız olsun :)

Selam kızlar. Bu sabah yine kasılmaya uyandım.Çakmak tutulmuş gibi yanıyor içim.Peşinden de kasık ağrısı.Tüm gün ağrıdı. Yarın olsa da bi kontrole gitsem😵‍💫

şu kasılma olayı kimseye olmuyor heralde. Bacaklarımı kendime çekip 10 dakika yanmanın geçmesini bekliyorum.Neyin nesiyse bu.Endişem ondan. Biyerde de yazmıyor
2 tane bebisin vsr biri birsz daha geriden geliyordu ya kendine yer açıp tutunmaya çalışıyordur öyle düşün

Ist
Onlara göre herşey normal.Gel bir bakalım diyor giriyorum ultrasona normal ama yaşadığım şey anormal.Kimsede duymadım
Dr normal diyorsa bence üzerinde durma. Çünkü herseyi kafamiza takip dert ediniyoruz yeterince . Yada başka bir DR daha git için rahat etsin o ne diyecek ona bak. Oda aynısını derse normal karşıla bence

Kızlar degerlerime bakarmısınzdoktor randevuma daha var 5 ekimde tsh yüksek gibi sanki bir problem olurmu kontrole gidene kadar 5+6 yımEki Görüntüle 3483521
Merhaba, TSH gebelikle beraber otomatik yükseliyor HCG ile ilişkili olduğu için. Benim 2 gebeliğimde de aynı sorun oldu ilkinde 1 den 4e yükseldi 15 gün içinde bu gebeliğimde de 0.3 tü transferden önce pozitif alınca bir baktım 5.5 olmuş. 2.5 altında olması gerekiyor ilaç kullanman lazm ama buna kadın dogumcu değil dahiliye uzmanı karar veriyor. Bir an önce git bence dahiliyeye ama çok da endişe etme internette okuduklarına da bakma 20 30 olmadığı sürece TSH düşüğe neden olan bir şey değil ama garantiye almak için 2.5 altında tutuyorlar.

Ist

Dr normal diyorsa bence üzerinde durma. Çünkü herseyi kafamiza takip dert ediniyoruz yeterince . Yada başka bir DR daha git için rahat etsin o ne diyecek ona bak. Oda aynısını derse normal karşıla bence
2 doktorlu bir hastayım.İkisi de arkadaşım oldular. Başka doktora gitsem heralde çarmaha gererler beni 😁

X