2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Onlara ne Allahım ya sanki ceplerinden çıkıyor tam tersi zaten tüp bebek masraflı insan ister istemez bir yerden kısmak isteyebilir bu çok normal
Zaten ben de tam olarak bu yüzden devlete mecbur kaldım ama maalesef vicdan kalmamış devlette çalışan doktor ve hemşirelerde

Nub teorisine göre cinsiyetten anlayabilecek biri varmi acaba ☺ ben ikili testi yaptırdım fakat ayni zamanda da hastalandim. Doktor hastanede yatırdı tedavi uygulandi bugün çıktım ama cinsiyeti sormayi unuttum. Nub teorisini burda okudum merak ettim ya fikri olan var mı acaba

Eklentiler

• IMG_20240124_232325.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 76
Canım inanır msıın bütün belirtilerimiz aynı erkek mi acaba benimde 2 oğlum var zaten sağlıklı olsunlarda tabi en önemlisi o

Kızlar benim gibi uyku sıkıntısı çeken var mı acaba ? Geceleri asla uyuyamıyorum
Yataktayım şu an. Uyumam 4-5 i buluyor. Kağan kocatepe videoları izliyorum 9+0 oldum bütün 9-10 hafta videolarına bakıyorum. Sağıma mı soluma mı nasıl yatıcam ona da karar veremiyorum çok dönüyorum. Eşimi salona gönderdim rahat döneyim diye.

Miniğe bak sen annesine süpriz yapmış bir oğlum ve bir kızım var Oğlanlar anneye çok düşkün oluyorlar

Ameliyat mı oldun çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…