2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238

Benim ilkiyle ikincisi arasında 6 sene vardi simdi ikinci oğlumla bu doğumum arasında da 3.5 sene olacak ikinci normal oldugu icin bunu daha kolay yaparsin normal doğumu diyorlar ama tabi benim gibi hastalari devlet hastaneleri kabul etmiyor mecburen özelden doktor buluyorum suan gittigim doktorumun hastanesi değiştiği için 70 bin gibi bi dogum ucreti aliyorlarmis o yüzden farkli bir hastane farkli bir doktor aramak zorundayim bu biraz kafamı karıştırıyor malesef bide tayin durumumuz var tamda doğum zamanina denk gelecek inşallah hersey yolunda gider de sag salim normal dogum yapabileceğim bir yer bulabilirim. Suan herseyim muallakta malesef

Ooo 70 bin de az mevla değil. 2.ci normal olduğu için bunu da normal doğurabilrsiniz bence.. Devlet hastanesi kabul etmiyor maalesef ama bir şansınızı deneyin belki sorun teşkil etmezler.

Ay bizim de tayin var tam doğuma denk geliyor nasıl yapcam hiç bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun hem ev dizme hem doğum

Aminnn inşallah bende dün yaptırdım heyecanla bekliyorum sizde mi yaptırdınız?
yok ben daha yaptormadim hem 8 haftadayim hemde buyuk bi kanama alanim var ters bisey olmasin diye dua ediyorum devam ederse yaptiricam insallah saglikli haberlerini alirim hep

yok ben daha yaptormadim hem 8 haftadayim hemde buyuk bi kanama alanim var ters bisey olmasin diye dua ediyorum devam ederse yaptiricam insallah saglikli haberlerini alirim hep
İnşallah her şey yolundadır ve ters bir şey olmaz aklına kötüyü getirme

İnşallah her şey yolundadır ve ters bir şey olmaz aklına kötüyü getirme
i sallah kani gormeseydimde kontrole gittigimizde kanama alanin var deseydi bence uzulurdum ama panik olmazdim kan ve pihtiyi gorunce cok korktum o yuzden olumlu dusunmeye calisiyorm ama cok basarili degilim bu konuda yuregim agzimda atiyo

i sallah kani gormeseydimde kontrole gittigimizde kanama alanin var deseydi bence uzulurdum ama panik olmazdim kan ve pihtiyi gorunce cok korktum o yuzden olumlu dusunmeye calisiyorm ama cok basarili degilim bu konuda yuregim agzimda atiyo
Seni çok iyi anlıyorum insanın aklı hep bebeğinde oluyo bende öyleyim aklım çıkıyor bir şey olcak diye. Ama olacağa çare yok o yüzden stressiz olmak bize daha iyi gelir. Kanama olupta sonrasında geçen sıkıntı yaşamayan çok insan var bir sürü post okumuştum seninkide öyle olur inşallah. Peki herhangi bir iğne ilaç verdi mi doktor

Merhaba Hanımlar size bir sorum olacaktı. Erkek bebeğin oluşumu daha erken oluyormuş kolları bacakları daha erken oluyormuş kız daha çok et parçası gibi duruyormuş ilk ultrason görüntülerinde. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler

benim tup bebekti o yuzden yumurta toplamadan beri gunde 3 kere progestan 200 fotil seklinde kullaniyodum bu kanamadan sonra gunde 1 adet progestan dex e baslatti vallahi insallah iyi gelir bebegime bisry olmaz agrisinda sizisinda degilim cekerim bende yeterki bebegim sag olsun

Merhaba 20 haftalık hamileyim fetal dna yaptırdım 13 yüksek çıktı riskli çıktı yarın amiyosentez olacağım Perinatoloji doktorum ben hiçbir şey göremiyorum dedi sizin öyküniz nedir ultrasonda bulgur vermiş miydi

Sigara konusunu naptınız acaba tamamen kesebildiniz mi kestiyseniz nasıl kestiniz acaba şerife hanim ya merak ettim.
Simdi gordum msjini canim nasil birakacam derken birden tiksinme geldi suan tek tiksindigim sey diyebilirim o derece bisey oldu bana gunde 2 paket içerdim ben 6. Haftanin sonlarinda biraktim yani içmeyi siz

Kanama, lekelenme durdu mu inşallah. Benim leke devam ediyor 8 gün sonra randevum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…