2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Beni de ekler misiniz?
Yaş 25
Çocuk yok
Son regl 16.11.2023
Tahmini doğum 22.08.2024
8+3 teyim
Keseyi 5+6da gördük
Kalp atışı da 6+3te duyduk
Erkek hissediyorum
Sakarya

Geçmiş olsun canım bol bol c vitamini al. Bende iki gün önce grip oldum gittim hemen hastaneye serum taktılar çok iyi geldi eğer kötüysen sende git ihmal etme
Gittim canım ama parol ve öksürük şurubu verdi doktorum, eğer toparlayamazsam gidicem yarın tekrar belki serum takar. Çok teşekkür ederim

Kızlar ya sabahtan beri çok moralim bozuk. 8 haftalık hamileyim.gogus ağrım ara ara gider gelirdi ama dolgunluk da gitti bugün. Sabahtan beri göğüslerimi ellemekten bir hal oldum
bence belirtiler hep aynı kalmıyor bende de göğüslerim de durum aynı o yüzden takılmamak lazım

Baya uzak kalmisim canim kalp atislarini 7+2 de duyduk, son gunlerde icimden bi ses erkek olacagini soyluyor
Bir de malum 11. Haftaya giriyorum kizlar, ikili test mi yaptiriyorsunuz yoksa nipt mi? Ikili testi devlette nasil yaptirabiliriz?
doktorum kesinlikle nıpt önerdi bana da, 11. haftada gelip kan alacaklar önümüzdeki hafta

Onceden yaptnz mi. Karsilastirirsanz hangi dogum sizce
Evet ilk doğumum sezeryandi ikincisi normal oldu kesinlikle normal derim sezeryan oldugumda 19 yaşındaydim resmen doktor cahilliğimden faydalanip kesip biçti evet sezeryanda ağrı sızı bebek doğana kadar olmuyor ama doğumdan sonra kesi yerinde oluşan acı sızı sizin uzun süre yanınızda bir yardimci olmasına zorluyor çabucak kalkip yürüseniz bile onun ağrısı kesisi çok farkli 9 sene olmasina ragmen dün gibi aklımda normal doğumda da doğurana kadar bir kaç saat sancı acı çekiyorsunuz bebek çıktıktan sonra kuş gibi hafiflemiş oluyorsunuz ben bebegi doğurdum normal doğumda doğum masasından kalktım bebeği giydirmelerine hemşirelere yardım bile ettim odama yürüyerek gittim süper bir duyguydu onu başarabilmek çok şükür ki oldu şimdi yine ssvd istiyorum 2021de 8 bin gibi bi fiyat vermiştim simdi ayni doktorum hastane değiştirmiş cok lüks bir hastaneye geçmiş 70 binlerden bahsediyorlar onu karşılaşabileceğimi maddi olarak sanmıyorum o yüzden farklı doktor seçenekleri arayacağım açıkçası biraz içim buruk bu yüzden inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucaklarımiza sezeryan nolursa olsun bir ameliyat seçeneği bir doğum yöntemi değil biz kadınlar yüzyıllardır kendi doğamızda normal doğum yapabilen canlılarız. Sezeryan gerçekten gerekli olduğunda yapılmalı keyfiyen değil doğamıza uygun yaşamalıyız diye düşünüyorum ben hep

Gittim canım ama parol ve öksürük şurubu verdi doktorum, eğer toparlayamazsam gidicem yarın tekrar belki serum takar. Çok teşekkür ederim
İnşallah toparlarsın çabucak canım. Benimde boğaz ağrım hala devam ediyor ağrın oldukça parol iç zararı yok dedi

En son ne zaman kan verdiniz bence hemen kan verip tiroidlerinize baktırın. Gebelikte kan hacmi arttığı için nabız da artar ama tiroidde nabzı arttırır.

Canım benimde hipertroidim var kalp çarpıntısı oluyor özellikle gebelik olduğu için normal Bnce ben de ilac aldıktan sonra oluyor Dr normal demişti tiroid en dolayı

Geçmiş olsun. Dr una bildirmelisin. Genelde ilaç vermiyorlar zaten ama belki kan sulandırıcı verir. İyi beslen geçecek inşallah
Çok teşekkür ederim. Dün 37.2’ye çıktı ateşim riske atmamak için parol aldım. Koku duygum gittiği için mi bilmiyorum ama mide bulantım çok azaldı. Umarım bebek iyidir bir şey olmamıştır, panik yaptım şimdi , göğüs ağrım hala devam ediyor

Aaaa ne güzel ilk defa duyuyorum sezeryandan sonra doğum yapan birini gercekten çok tebrik ediyorum Dr lar asla müsaade etmiyor kolay kolay sezeryandan sonra normal doğumu.. Ben de çok isterdim ama kısmet değilmiş. İlk gebeliğim biraz sorunlu gecti bebeğim 3 tur kordona dolandığı ve nst kötü çıktığı için acil sezeryana alınmıştım. 2.cisi ise erken gebe kaldığım için Dr önermedi onu da sezeryan oldum bunda da yüksek ihtimalle sezeryan olur

Beni de ekler misiniz?
Yaş 25
Çocuk yok
Son regl 16.11.2023
Tahmini doğum 22.08.2024
8+3 teyim
Keseyi 5+6da gördük
Kalp atışı da 6+3te duyduk
Erkek hissediyorum
Sakarya
Aa sizde mi Sakaryadasınız tebrik ederim öncelikle hangi doktora gidiyorsunuz acaba ?

En son ne zaman kan verdiniz bence hemen kan verip tiroidlerinize baktırın. Gebelikte kan hacmi arttığı için nabız da artar ama tiroidde nabzı arttırır.
10 gün önce bakıldı ilaç kullanılcak seviyede değil normal dedi doktorum. Haftaya tekrar baktırcam bakalım

Canım benimde hipertroidim var kalp çarpıntısı oluyor özellikle gebelik olduğu için normal Bnce ben de ilac aldıktan sonra oluyor Dr normal demişti tiroid en dolayı
Benim gibi birini bulmak güzel doktorda normal dedi canım ama insan korkuyor ister istemez çok rahatsız etti . İnşallah yormaz bizi bu troid

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…