2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Baya uzak kalmisim canim kalp atislarini 7+2 de duyduk, son gunlerde icimden bi ses erkek olacagini soyluyor
Bir de malum 11. Haftaya giriyorum kizlar, ikili test mi yaptiriyorsunuz yoksa nipt mi? Ikili testi devlette nasil yaptirabiliriz?
Nipt yaptiricam ama doktorum 13. Haftada yaptırmami istedi bende 11 deyim iki hafta sonra yaptiricam inş

Aa neden canim ozel degilse? 10. Haftadan sonra yaptirilir yaziyordu arastirdigim kadariyla. 13. Hafta daha mi iyi acaba
Doktorumun yorumu öyle canım 10. Haftada değil 13 te yaptırıyorum daha net sonuçlar için dedi bende doktoruma güvendiğim için beklemedeyim.

Nipt yaptiricam ama doktorum 13. Haftada yaptırmami istedi bende 11 deyim iki hafta sonra yaptiricam inş
Neden 13te yaptırmanı istedi acaba canım? Bende 11+1de yaptırdım doktorum 10.haftada söyledi daha yaptırabilirsin artık diye verdikleri broşürde de 10.haftadan itibaren diyor sen öyle diyince merak ettim

Neden 13te yaptırmanı istedi acaba canım? Bende 11+1de yaptırdım doktorum 10.haftada söyledi daha yaptırabilirsin artık diye verdikleri broşürde de 10.haftadan itibaren diyor sen öyle diyince merak ettim
Doğruluk payının daha yüksek olması için 10. Haftada değil 13 haftada istiyorum testleri dedi

Doğruluk payının daha yüksek olması için 10. Haftada değil 13 haftada istiyorum testleri dedi
Anladım canım öyle uygun görmüş demekki doktorun, bizimkide özellikle 10.hafta sonrası uygun şuan en doğru zaman demişti güzel sonuçlarımız olsun inşallah

ya aslinda nedeni suymus bebisin dnasi anne kanina plesantayla net gecmis oluyomus yeterli ornek toplanamama durumu azaliyo bazi doktorlarda maliyetli bi test oldugu icin detaylidan sonrada isteyebiliyo hani detaylida bisey cikarsa niptle kesin netlemek icin yada tertemizse gerek yok diyebiliyolar yani direk senin insiyatifinde diyolar

Arkadaşlar kalp çarpıntısı gibi bir durum yaşıyorum kalbim resmen ağzımda atıyor çok fazla hissediyorum. Doktora sordum gebelikte normal dedi ama uzun süre devam ederse o zaman kardiyologa gidersin dedi. Bu durumu yaşayan var mıdır? ( bu arada hipertroidim var ve 1 aydır ilaç kullanmıyorum acaba ondan mı kaynaklı. )

Bende de oluyor bazı geceler canım daha önceden de ara sıra olurdu ama bu ara çok sık oldu ben daha dr a sormadım.

Benim de 5.-6. Haftalarda oluyordu. Ani ayağa kalktığımda oluyordu genelde ona dikkat et ani kalkışlar yapma. Sorun olmaz umarım benim geçti kısa sürede

Ben bulantılarım başlayınca bıçak gibi kestim bir anda , biraz da tuttum kendimi bulantıyı kullanmak istedim, şimdi düşüncesi bile tiksindiriyor…
Bi ben bu sorunu aşamadan dogurcam sanırım bulantım kusmam felan hiç olmadi ama bu çok kötü bir his keşke biraz daha dayanabilsem ama bütün evin yükü çocuklar stres aglama krizlerim konsantrasyon bozukluğu beyin uyuşması derken yapamıyorum berbat bi şey allahım banada yardim etsin bi an önce kesebilim tamamen ya

Kendinizi bu kadar üzmeyin emin olun bu stres bebeğe çok daha zararlı. Ben bıraktım ama çok araştırmıştım böyle stres olmaktansa günde 1-2 fane için diyor doktorlar. Tabi yanlış yönlendirmek istemiyorum kimseyi ama doktorunuza bi danışın.

Şuan belli başlı bir doktorumun olmamasi en büyük sorunum. Kendime doktor bulmaya çalışıyorum henuz. Kafama göre herhangi bi doktorada gidemiyorum bn ss2vd gebeyim ikinci ssvdm olcak bunuda her doktor desteklemiyor malesef onun icin önce bi doktor bulup sonra durumumu netlestirmem gerekiyor malesef

Ay o dediğiniz ne hiç bilmiyorum ama doktor çok önemli kafa netliği açısından en kısa zamanda bulursunuz umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…