2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
bebek iyi ama kanama alanin cok buyuk dedi tipta neden boyle bi kanama alani olusuyo bilemiyolar dedi dinlen dedi progestan 3 tane hap kullaniyodum 1 tanede igne verdi yine progestan bakalim
Allahın izniyle toparlar, düzelir inşallah. Bol bol dinlenin ve bol su tüketin. Geçmiş olsun

Telefonla da bildirebilirsin. Dr un kimse ona bağlı hemşire senin eben oluyor. Telefon numarası alarak gerekli durumlarda görüşebilirsin. Gitmene gerek kalmaz. Devletin yaptığı aşılara sağlık ocağında para vermeden yaptırabilirsin. Mesela tetenoz aşısını özel hastane ücret alır mı bilmiyorum. Sağlık ocağını yakınındaki bir yerden seçebilirsin e devlet üzerinden yapılıyor

Çok teşekkürler sizin de tekrardan başınız sağ olsun. Siz kendiniz için bence genetik testlerinizi yaptırın kalıtsal bir durum var mı yok mu baktırın gerçi yine de içiniz rahat etmiyor ama en azından onu elemiş olursunuz. Trombofili panelini ben de yaptırdım o daha cok pıhtılaşma için yapılıyor bildiğim kadarıyla. Bana da doktorlar başımıza gelenin tamamen şans olduğunu söylediler anne yasi da etkiliyor Allah’a güvenmekten dua etmekten başka çare yok insallah sağlıkla gelir bebeklerimiz gerçekten herkese bunun için dua ediyorum.

Eşime söyledim istatistiksel bilgi için aramışlardır dedi. Aslında takip etmeleri, uyarmaları güzelmiş.
Evet. Kızım 1 yaşına girdi 2 iğne 1 damla olarak 3 tane aşısı var. Hasta diye götürmedim. 2 gün sonra aradı. Aşı tarihi geçiyor getirin dedi. Hastalığı geçince yaptıracağımı söyledim. Ben unutsam da o arar :)

Lekeler ve hafif kanamalar oluyordu. Ultrasonda görünüyor kanama alanı. 2 hafta sonra küçülecektir dinlen ağır kaldırma dedi. Fitil devam. Emzirmeyi azaltarak bırak dedi. Hayırlısı
Güle güle meme diye bir kitap önerisi duydum bugün Ama bizimkiler çok küçük anlarlar mı

ayh tam olarak bunu dedi insallah azaltirim kanida sikintisi olmaz vebegimin acaba risk neza.ana kadar vardir yani kese buyumesi rahatlatcak seviyeye nezaman ulasiyo acaba

Kızlar selamlar, böyle ani hareketlerde kasiginizda batma ani ağrı olup sonra geçme oluyor mu, hatta bazen hapşurunca falan da aniden kasik ağrısı oluyor yatıp dinlenince geçiyor. Bu aralar sık olmaya başladı da korkuyorum. Genellikle de ayağa kalkarken oluyor.

Ya ben de çok darlıyorum benim hocayı benimki de Perinatolog. Hatta geçen gittiğimde vallahi benim hanımdan çok mesaj atıyorsun dedi bana ama ne yapayım çok evhamlıyım her aklıma geleni sorasım geliyor öyle dedikten sonra artık bu hafta çok yazmadım utandım azcik sizde Ankaradaydınız değil mi sakıncası yoksa hangi doktora gidiyorsunuz.

bana bebis iyi ama kanama alanin cok fazla dedi progestanin bide ignesini baslatti senden ne haber doktora gitmisin ne dediler
Çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede kanama da geçer hastane işini ne yaptınız içinize sinen bir yer oldu mu?

Bende oluyor yatarken sağa sola dönerken rahatsız oluyorum aniden girip çıkıyor bir ağrı.

Evet canım aniden yatakta dönünce hapşırınca öksürünce ve tabi ani her harekette oluyor

Ayy inşallah canım sana da çok geçmiş olsun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah rabbim bebislerimizi

İnsallah ya valla sağlıklı olsunlar da hiç önemi yok gerçekten annelik bu heralde anne rahmine düştüğünde başlıyormuş. Sağlıkla gelsinler sağlıkla büyüsünler bizler de sağlıklı gebelikler geçirelim insallah

Kızlar bugün doktor progesteron icebilirsin dedi,ama gecen seneden evde var hiç kullanmamıştım,onu kullansam olur mu ki,progestoronlarin çeşidi filan var mi hepsi ayni mi,bide hep sabah tok karna mi iciyonuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…