2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben daha önce tetanoz oldum galiba emin değilim ama. Zararı var mı? Bana da sordu doktorumun yönlendirmesiyle gerekli şeyleri yapıcam dedim.
Bende 2019 yılında oldum ama hamilelik sırasında olmak istemiyorum. Hemşire ise ısrarla bir aşı olacaksın ama doktoruna sor ikinciye gerek varsa ikinciyide olacaksin dedi ama olmayi düşünmüyorum.Bebeğe ve annesi etkisi var diyende var yok diyende alerjik bünyeye sahip olan anneler ve bebekleri deneyimlerini araştırdım o nedenle istemiyorum açıkçası

Ben de alerjik bünyeye sahibim egzamalarım tetiklenir bazen hatta gözlerimde egzama var şu an. Mecbur değilsek yaptırmayalım hangisi doğru acaba

Ben de alerjik bünyeye sahibim egzamalarım tetiklenir bazen hatta gözlerimde egzama var şu an. Mecbur değilsek yaptırmayalım hangisi doğru acaba
Evet bende bebek için yaptırmak istemiyorum. Tabi doktorun görüşü de çok çok önemli neyseki 20. Haftaya kadar araştırmak için zamanımız var

Dün ve önceki gün hep öyleydi, tam rahmimin ortasında özellikle eğilip kalkarken tuhaf bir ağrı mı desem batma mı öyle bişey yaşayıp durdum çok rahatsız etti beni, bugün olmadı ama çok şükür.

benim kanamam durmustu suan yime basladi ama kalmiskan degil yine yeni kan kipkirmizi surec boylemi oluyo ya

Geçmiş olsun aslında gebelik dışında sorunlarımız bizi daha çok yoruyor. Benim kaşıntı çok sinir bozucu. Taş düşürmek de kolay değil hele şu durumda. Acil şifalar dilerim.
Tabi hareket etme fazla dio bebek icin. Urolojide hafeket et dussun dio. Bir bardak su icsem kusuyorm. Sabahtandr daha kahvalti bile yapamadm agzima aldgmi kusuyorm. Bebek de kusarken zorlaniyorm sknti olur mu bilmiyorm. Dusmuyor da su icemiyorm harekef edemiyorm nasl dusecek

bana bebis iyi ama kanama alanin cok fazla dedi progestanin bide ignesini baslatti senden ne haber doktora gitmisin ne dediler
Kanama alanin kesenin dibinde mi etrafinda mi. Bana uroloji su ic dusurmeye calis mudahale edemem dio kadn dogmcu da hareketn fazlasi iyi deil dio. Otrmus aci cekiyorm su an

benim kanama yine basladi ya taze kan yine
Doktorun ne diyor canım? Bugün bir arkadaşımla konuştum onunda iknci hamileliginde birsuru kanama alanı varken ve aktif yoğun adet olduğunu düşündürecek günler suren kanamaya rağmen kızını kucağına aldığını anlattı. Aklıma sen geldin. İçini ferah tut yat dinlen ve hep olumlu düşün bebisler güçlü ve sana tutunmak için elinden geleni yapıyor

Kanama alanin kesenin dibinde mi etrafinda mi. Bana uroloji su ic dusurmeye calis mudahale edemem dio kadn dogmcu da hareketn fazlasi iyi deil dio. Otrmus aci cekiyorm su an
valla bak soyle bisey tarali alan kanama alani

Eklentiler

• 20240110_160731.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…