2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
arkadaslar araniza yeni geldiim herkese selamlaaar benim bebisim tup bebek embiriyo hesabi yapildiginda bebisim 6+6 ama son adet hesaplandiginda 6+2 benim doktorum embiriyo haftasina gore konusuyo hep 5+4 (5+0) ken ilk ultrasona gittik tabiki sadece yolk kesesini gorduk carsamba gunu tekrar gidicez ozaman icin doktor bebiside goruruz kalbide duyariz dedi ama bende hic belirti yok vallahi ters bisey olcak diye aklim cikiyo sanki bi bulantim falan olsa varligini belli etcek gibi ama iste hic bisey olmayinca acabami diyorum hic belirti yasamayaniniz var mi 🙏🥰 beni okadar korkuttularki bi bebegime sevinipte oh diyemedim test pozitif cikti sevindim dur dediler daha kese var keseyi gordm sevindim daha dur sevinme kalp atisi var diye diye bi sevinemedim 😢
Ayni durumdayz. 7 hafta olacam yarn en sob 5+4 te gittm keseyi gordm. Belirtim yok uyku bastirio sadece baska da bisi yok. Yarn sabah bakalm insallh gorurum. Kesye gore 6+4 falan olur herlde

Progestandan tiksindim ben artık ya aşırı sersemleştirdi bir de beni. Bu arada folik asit olarak ne kullanıyorsunuz? Folibol kullandım bugüne kadar ama folibol önerilmiyormuş meğerse yüksek doz olduğu için. 400 mg olarak kullancam artık
Doktorum ocean onerdi 400 mg bir de emilmesi onemli bazilari emilmiyormus . Doktor once folidace yazdi ama hemen emilsin en iyisi olsn diosan pahali ama ocean al dedi

Benim bulantım iyice ceeee dedi, midem bir şey almıyor bir de hafif kramp da başladı . Akşam yemeği olarak az kraker peynir zeytin yedim . Koku hassasiyeti tavan yaptı…
Hicbir sey yiyemezsen patates gasla tuzla canm gecen gebeligimde oyle yapiyordm. Umarm yine muhtac olmam haslanmis patatese😀😀

Hicbir sey yiyemezsen patates gasla tuzla canm gecen gebeligimde oyle yapiyordm. Umarm yine muhtac olmam haslanmis patatese😀😀
Ben de tam buna bakıyordum , haşlanmış patates +yoğurt iyi gelir gibi . Şimdi bulantım da mide ağrım da geçti şükür , dalga dalga geliyor sanırım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim ☺️

Grip oldum. Burnum akıyor . Boğazım yara gibi. Zor yutkunuyorum. Su bile içerken zorlanıyorum . Evde kızım hastaydı ondan bulaştı sanırım. Sirkeli su ile gargara yapıyorum. 12 hafta kritik dönem bir geçseydi hayırlısı ile..
Geçmiş olsun ya ben görmemişim bu mesajı nasılsınız şimdi? Valla ben de ise falan giderken maske takıyorum eşim de hasta bir suredir ayrı odalarda kalıyoruz evde maske takıyor çok korkuyorum bu salgından ya. Haftaya da misafir gelecek yatılı ama gerçekten insallah bir şey olmaz diye dua ediyorum. Doktor da grip aşısı önerdi mutlaka ama ona da cesaretim yok.

Biz de ctesi 6+4 te kalp atışını duyduk çok şükür. Bir daha 3 hafta sonra çağırdı ama o kadar bekleyemem 2 hafta sonra geliriz dedim🤣
Henüz mide bulantım yok.Kızımda başlamıştı sanki bu haftalarda.Göğüslerim çok acıyor bir de sırt ağrısı tutuyor arada.Bu arada doktorum ilişki için sıkıntı yok ama içeri b.şalma olmasın dedi🙈
Sakatat ya da pişmemiş ürünler yeme bitki çayı önermiyorum, yarım saatten fazla durmadan yürüme dedi. Hepimiz heyecanla 12.haftayı bekliyoruz.Çok yakınlarımıza falan söyledik ama iş yerindekilere daha söylemedim..

Biz de ctesi 6+4 te kalp atışını duyduk çok şükür. Bir daha 3 hafta sonra çağırdı ama o kadar bekleyemem 2 hafta sonra geliriz dedim🤣
Henüz mide bulantım yok.Kızımda başlamıştı sanki bu haftalarda.Göğüslerim çok acıyor bir de sırt ağrısı tutuyor arada.Bu arada doktorum ilişki için sıkıntı yok ama içeri b.şalma olmasın dedi🙈
Sakatat ya da pişmemiş ürünler yeme bitki çayı önermiyorum, yarım saatten fazla durmadan yürüme dedi. Hepimiz heyecanla 12.haftayı bekliyoruz.Çok yakınlarımıza falan söyledik ama iş yerindekilere daha söylemedim..
Tebrik ederm cnm darisi duymayanlara. Kese mi 6+4 tu acaba sata gore mi. Karndan mi duydun

arkadaslar araniza yeni geldiim herkese selamlaaar benim bebisim tup bebek embiriyo hesabi yapildiginda bebisim 6+6 ama son adet hesaplandiginda 6+2 benim doktorum embiriyo haftasina gore konusuyo hep 5+4 (5+0) ken ilk ultrasona gittik tabiki sadece yolk kesesini gorduk carsamba gunu tekrar gidicez ozaman icin doktor bebiside goruruz kalbide duyariz dedi ama bende hic belirti yok vallahi ters bisey olcak diye aklim cikiyo sanki bi bulantim falan olsa varligini belli etcek gibi ama iste hic bisey olmayinca acabami diyorum hic belirti yasamayaniniz var mi 🙏🥰 beni okadar korkuttularki bi bebegime sevinipte oh diyemedim test pozitif cikti sevindim dur dediler daha kese var keseyi gordm sevindim daha dur sevinme kalp atisi var diye diye bi sevinemedim 😢
Tüp bebek doktorları öyle Benim bir de mozaik embriyoydu Önce başarı oranı %50 dediler Transfer oldu tuttu kalp atışını duymaya gittik Hiç unutmuyorum tüp bebek dr u bu seferde canlı doğum oranı %50 demişti

X