2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
buraya her gün ne yediğimizi yazalım bence. sabah yeşil soğanlı yumurta pişirdim sahanda. biraz kırmızı biber, iyotlu tuz koydum üstüne. siyah tuzsuz zeytin yedim 1 dilim tam buğdaylı ekmek.
akşam da dün yaptığım zeytinyağlı pırasa vardı onu bitirdim. ayrıca 1,5 litre su içtim şu ana kadar. 1 tane ceviz yemeyi düşünüyorum ve ayva kestim her gün birkaç dilim onu yiyorum. sizler neler yediniz?

Bende böyle düşünmüştüm yanlış giden şeyler mi var acaba demiştim ne yalan diyim çok Şükür ki yok olması şansli olduğumuz anlamına gelir doktorlar da öyle diyor

Yazmasalar daha mı güzel olur belki aşeren olur yapmaya mecali yoktur
Dondurulmuş embriyo transferi oldum 5. Gün embriyoları.
Aynıydı benim de. Hatırladığım kadarı ile yazayım. 9.haftaya kadar estrofem kullanmıştım. 5.aya kadar fitil. Ekoprin doğuma kadar, 10. Haftaya kadar sabah akşam göbekten iğne. Sonra iğne tek e düştü 13.haftada bitti. Tüp bebek Dr um ilaçları bırakma dediği haftaya kadar hepsini kullandım, devamında kendi dr um azaltarak bıraktırdı

ya aslında amaç biraz da bilinçlenme. aramızda bilmeden sakıncalı şeyler yiyenler varsa erkenden uyarırdık ya da bir tarif veren olur yararlı bir sebze meyveden bahsedilir.

Merhaba kızlar bende ağustos annesi olucam inşallah 4. Tüp bebek denemem 2. Gebeliğim ilk gebeliğin 7. Hafta da kalbi durdu, şu anda 5+4 deyiz bugün keseyi gördük Dr ölçümünde 5+6 çikti bir kaç güne kalp atışı duyulur dedi siz ne zaman duydunuz kalp atışını

Karından ultrasonla canım böyle aşırı net değildi küçüçük ya ama duydum pıt pıt o an hiç bitmesin istedim valla. Bat 7+1 diyordu
Yusra merhabalar beni hatirladin mi bir kaç yıl önce ovulasyon gruplarındaydim çok uzun zamandan sonra bugün girdim kk ya eski mesajlara bakarken ismini gördüm stalklayim dedim hamileymişsin çok çok sevindim rabbim tamamına erdirsin sağlıkla hayırla kucağına almayı da nasip etsin

hayırlı olsun, ben 5+5 oldum bugün. haftaya 8 ocakta çağırdı doktor o gün de 6+4 oluyor, inşallah o gün duyacağım.

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım hayırlı olsun ben 6+4te duydum

Profildeki bebiş sizin mi yoksa rastgele bir fotoğraf mı koydunuz?
benim 10 yıldır 7/24 beraber yaşadığım yavrum Tarçınım. Maalesef 17 Ağustos'ta hastalandı 3 gün veterinerdeydik ama kurtaramadık yavrumu 20 Ağustos'ta kaybettik. Bir bebeğim olsun ve tarçın onu görsün onunla büyüsün çok istedim ama olmadı. şimdi de artık umudu kestiğimiz bir anda hamile kalmışım inşallah bebeğim sağlıkla gelişir ve doğar. Tarçınımın eşyaları hala duruyor, platformlardaki profillerimden de kaldıramıyorum bir türlü. yazarken yine duygulandım yaşamayan anlayamaz bu da farklı bir evlat sevgisi.

Ahhh o kadar üzgünüm ki çok özür dilerim. Acınızı çok içten hissettim.
Benim de köpüş yavrum var o yüzden sormuştum. gerçekten çok başka bir sevgi. İnsanlar bazen gülüyor bana deli sanıyorlar ama kimse anlamıyor beni.
Hepsinin upuzun ömrü olsun. Tarçın size mükemmel bir 10 yıl yaşatmış. Çoğu insanın hayatında asla tadamayacağı sevgiyi vermiş size. Şimdi gittiği yerde çok mutlu olduğundan eminim

Merhaba arkadaşlar. Benden ara ara pembe akıntı geliyordu. Bugün kahverengi akıntı geldi öğlene kadar. Doktor çağırdı gittim. Kesenin çevresinde kanama alanı varmış. Kesem cuma günü yuvarlakken bugün biraz şekli değişik çıktı. Doktor beklemediğimiz bir durum bu dedi. Yaşayan var mı böyle birşey

Eklentiler

• 08EFC7CE-FAB7-4BBA-9500-59674974CD9B.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 76
onu hatırlamadığım tek bir gün yok, üzülmeyin lütfen. yatağını da kaldırmadım sanki benimle gibi hissediyorum, canlarımız hayatta olsa da olmasa da bizim meleklerimiz. kedimiz var o da 8 yaşında bize can oluyor. umarım sizin hem köpüş yavrunuz hem bebeğiniz bir arada sağlıklı, huzurlu ve çoook uzun yaşarlar.

geçmiş olsun, umarım sağlıklıdır önemli bir şey yoktur. progesteron ya da başka bir şey verdi mi?

Merhaba canım evet hatırladım unutur muyum iyi yapmışsın çok şükür umarım bu sefer daim eder mevlam aminn güzel duaların için. Sen nasılsın iyi misin peki

Merhaba canım evet hatırladım unutur muyum iyi yapmışsın çok şükür umarım bu sefer daim eder mevlam aminn güzel duaların için. Sen nasılsın iyi misin peki
Daim edecektir İnşallah güzel düşün güzel olsun bende iyiyim çocuklarla koşturmaca zaman çok hızlı geçiyor bebeğini kucağına alınca anlayacaksin inşallah

Kese de şekil bozukluğu diyorlar buna ve düşecek gözüyle bakıyorlar.bana da geçen hafta şekli bozulmuş ama şuan anlamlı değil haftaya gel dedi devletteki doktor.ozele gittim her kese yuvarlak olacak diye bir şey yok bence gayet normal dedu cuma günü gidicem bakalım inşallah iyidir. Çok araştırdım bu arada kesenin şekli bozulup sonrasında düzelen çok olmuş inşallah bizimkilerde düzelir. Bende de kanama alanı vardı progesteron fitille yok olmustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…