2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Benim de bulantı hiç yok 5+4. Ama kabızlık var maalesef. Ve vajinal kaşıntı var son 1 aydır. Sirkeli su ile yıkıyorum fitil kullanamıyorum bazen dayanılacak gibi değil. Bu durumda olan var mı?
Canim merhaba. Sen bu durum için mutlaka doktora git. Fitil veriyorlar ve toz şase . Hamilelikte kullanılan da var. Böyle ilerlerse bebeğe de zarar. Mantar sıkıntılı bir enfeksiyon. Sonra hiç baş edemezsin. Bir an önce git. Sirkeli suyla olacak şey değil. Benim de vardı senin haftan da gittim fitil verdi 10 gün kullandım şükür geçti.

Kese de şekil bozukluğu diyorlar buna ve düşecek gözüyle bakıyorlar.bana da geçen hafta şekli bozulmuş ama şuan anlamlı değil haftaya gel dedi devletteki doktor.ozele gittim her kese yuvarlak olacak diye bir şey yok bence gayet normal dedu cuma günü gidicem bakalım inşallah iyidir. Çok araştırdım bu arada kesenin şekli bozulup sonrasında düzelen çok olmuş inşallah bizimkilerde düzelir. Bende de kanama alanı vardı progesteron fitille yok olmustu
Öylemi canım inşallah benimde kanama alanı geçer bende cumartesiden beridir fitil kullanıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun ben yarın başka bir doktora daha gidicem her ihtimale karşı.

Canim merhaba. Sen bu durum için mutlaka doktora git. Fitil veriyorlar ve toz şase . Hamilelikte kullanılan da var. Böyle ilerlerse bebeğe de zarar. Mantar sıkıntılı bir enfeksiyon. Sonra hiç baş edemezsin. Bir an önce git. Sirkeli suyla olacak şey değil. Benim de vardı senin haftan da gittim fitil verdi 10 gün kullandım şükür geçti.
bana fitil önermedi sadece krem kullan dedi toz şase nedir? haftaya pztesi gidince tekrar soracağım. siiz hangi fitili kullandınız markası nedir

kızlar 8 ocakta kalp atışları için gideceğim doktor ayrıntılı beslenme takvimi verir mi test falan yapar mı? vitamin eksikliğim demir eksikliğim var mı bilmiyorum. bugün 1 çay kaşığı çam kozalağı pekmezi yedim ama internette araştırdım hamileler tüketmemeli ya da doktora sormalı yazıyordu gereksiz şeker yüklemesi oluyormuş, zaten karbonhidrat almamaya çalışıyorum tatlı hiçbir şey yemiyorum, alerjik bir bünyem var şaşırdım ne yiyeceğimi. kan yapması için ne yiyebilirim başka?
Canım hurma özü al. Her sabah bir kaşık ustune limon sıkıp ye. Çok faydasını göreceksin. Ben 3 hamileliğim de de yaptım.

onu hatırlamadığım tek bir gün yok, üzülmeyin lütfen. yatağını da kaldırmadım sanki benimle gibi hissediyorum, canlarımız hayatta olsa da olmasa da bizim meleklerimiz. kedimiz var o da 8 yaşında bize can oluyor. umarım sizin hem köpüş yavrunuz hem bebeğiniz bir arada sağlıklı, huzurlu ve çoook uzun yaşarlar.
Çok teşekkür ederimm♥️ umarım sizin de kediniz ve bebişiniz çok sağlıklı koyun koyuna büyürler♥️

bana fitil önermedi sadece krem kullan dedi toz şase nedir? haftaya pztesi gidince tekrar soracağım. siiz hangi fitili kullandınız markası nedir
Hatırlamıyorum canım ilaclarin ismini. Sana niye vermemiş ki ben anlamıyorum. 7 . Haftaya kadar antibiyotik dahil bebeği etkilemiyor. 7 . Haftadan sonra da c grubu ilaçlar kullanılabilir seçenekler arasında. Sana bu şekilde demesi tuhaf. Ben ,3 gebelik geçirdim. Az çok araştırıp okur bakarım da. Tecrübem var. Sen bir an önce git doktora güzelim. Hatta doktor değiştir bence.

sağlıklı beslenmeye çalışan biriyim tek sorunum tatlıya çikolataya olan düşkünlüğümdü onu da bu benim kaşıntıdan sonra bıraktım, kaşıntı çok inatçı olduğu için eczacı candida mantarı olabilir demişti, çoğu doktor bunu anlamıyormuş yani bağırsak florası bozuluyor ve zaten içimizde olan bu mantar türü artıyor şekerli tatlı gıdalar da candidayı besliyor. aylardır tatlı hiçbir şey yemiyorum nerdeyse ama süt yoğurt ürünlerinden ve birçok gıdadan yine de korkar oldum ne tetikliyor anlayamıyorum gıda alerjisi testi yaptıracaktım o hafta hamile olduğumu öğrendim bir yandan bu kaşıntı bir yandan bebek beslenemeyecek korkusu. bunun dışında daha bulantı vs başlamadı, şaşırdım ne yapacağımı.
Canım sen bu mantar rahatsızlığını sürekli yaşıyorsan vajinal lazer uygulaması yaptır. Burda bu başlıkta güzel paylasimlar var. Çoğu kadın bu illetle yıllarca uğraşıp sıkıntı yaşamış. Tek çözüm vajinal lazer ve prp olmuş . Doğumdan sonra bir araştırıp bakmanı öneririm.

Kızlar Epidural normal doğum hakkında ne düşünüyorsunuz ? Nasip olursa inşallah en istediğim doğum şekli henüz çok yaygın olmasada yapan varmı ?

Kızlar Epidural normal doğum hakkında ne düşünüyorsunuz ? Nasip olursa inşallah en istediğim doğum şekli henüz çok yaygın olmasada yapan varmı ?
En güzeli normal doğum. Hiiiccc yanasmayin sezeryana kızlar 🥰 olayı akışına bırakın vücudunuzu zihninizi rahatlatın inşallah. Rabbim kolaylığını veriyo. 🥰

Canım sen bu mantar rahatsızlığını sürekli yaşıyorsan vajinal lazer uygulaması yaptır. Burda bu başlıkta güzel paylasimlar var. Çoğu kadın bu illetle yıllarca uğraşıp sıkıntı yaşamış. Tek çözüm vajinal lazer ve prp olmuş . Doğumdan sonra bir araştırıp bakmanı öneririm.
nasıl bir şey kılları mı lazerle alıyorlar yoksa deriye mi işliyor? hiç duymadım da

kuzenim geçen ay epidural oldu, bir an nefesim kesiliyor gibi hissettim ama hızlı oldu bebeği görünce geçti dedi. ben karar vermedim daha, biraz korkutuyor beni. uyuyup uyansam bebeğim kucağımda olsa sanki daha iyi gibi. eşim de panik yapabilir ben de. yani epidural bizi yorar.

Öylemi canım inşallah benimde kanama alanı geçer bende cumartesiden beridir fitil kullanıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun ben yarın başka bir doktora daha gidicem her ihtimale karşı.
Benim de akıntı kırmızımsı pembe leke şeklinde. Hala devam ediyor. Önce kahverengi gelmişti. Acil Dr u kanama alanı var demişti 4 gün fitil kullandım 1 iğne vuruldum bugün gittiğimde kanama alanı yok dedi. Alttan bakmak istedi. Baktırmadım. Kese tam yuvarlak olmuyor ki. İlk gebeliğimde resimler kuru fasulye gibi hafif dalgalıydı🍀 kafan rahatlasın diye ultrason makinesi iyi olan başka bi dr görebilir

kuzenim geçen ay epidural oldu, bir an nefesim kesiliyor gibi hissettim ama hızlı oldu bebeği görünce geçti dedi. ben karar vermedim daha, biraz korkutuyor beni. uyuyup uyansam bebeğim kucağımda olsa sanki daha iyi gibi. eşim de panik yapabilir ben de. yani epidural bizi yorar.
Kuzeninizin sezeryan mı normal doğum muydu ?

selam herkese 😊 ben bugün çalışmaya başladım, evden çalıştım gün çok daha çabuk geçti.. Kullandığım uygulamaya göre 6+1 ama kesin geç döllenme. Size bir sorum olacak boş gebelikte belirtiler nedir ? Malum akşam olup iş bitince kuruntular da başladı 😂😂

X