2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
evet evet dogum bir anda olmuyor , ben de hep hemen sanci geliyor bir anda doguruyorsun falan diye dusunuyordum
Ay ne biliyim doğum düşüncesi bile çok korkutucu benim için bide o sancılarla 2 saat yol daha da korkunç. İnşallah doğuma kadar burdan gitmiş olurum

O kadar haklısın ki.. cimerden şikayet ederdim ben olsam ona göre ilaç kullanacaksın belki ne kadar saygısızca. Hiç canını sıkma elinden gelmeyen bir şey için üzülmek sadece sana zarar. Senin elinde değil maalesef. Tekrar gitme şansın da yok sanırım oraya o yüzden içini ferah tut

Biraz kafamı toparlayıp cimere güzel bir yazı yazcam teşekkür ederim desteğiniz için

Merhaba hanımlar sat 1 kasım, yumurtlama 15 kasım. Bugün kan testi yaptırdım acilde beta 28 çıktı çok mu az acaba

Keseyi ultrasonda gören oldu mu kızlar? Ve kaçıncı haftada gördünüz? 4+6 olarak yarın doktora gidicem kese gorunur mu acaba

İnşallah canım normalde Çarşamba günü çağırdı "kesin görünür dedi ama özel hastane olduğu için kontrole gel ödeme yapmazsın cumartesi gel bakalım" dedi.
ya ama sonra kalp atisi icin gidince bir daha odersin .ozel hastanelerde ates pahasi

Kızlar yerlesme kanaması yaşıyor musunuz benim günlük bir leke şeklinde ara sıra da peçeteye geliyor normal mi bu adet günümden itibaren başladı 3 gün sürdü kesilmişti 27 sinde bugün tekrar oldu bilgisi olan var mı

canim bi dr ya danis istersen . hap ve igne veriyorlar bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…