2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Çok haklısınız. Allah yardımcınız olsun inşallah sabırlar dilerim

Kızlar bende beta hcg 11 iken öğrendim 2 gün sonra 39 oldu 2 gün sonra yptırsıpımdaysa 190 olmuş sanki 4 katı artmış gibi bu iyi bişeymi kötü bir şey mi anlamadım tecrübeli olan varmı

Kızlar bende beta hcg 11 iken öğrendim 2 gün sonra 39 oldu 2 gün sonra yptırsıpımdaysa 190 olmuş sanki 4 katı artmış gibi bu iyi bişeymi kötü bir şey mi anlamadım tecrübeli olan varmı
Ben de 48 saatte bir verdim hep iki katından fazla arttı. Kötü bir şey değil asla. İki kat Artmaması kötü asıl canınızı sıkmayın

kizlar gunaydin . pazartesi 168 cikmisti degerim . aslinda bir daha baktirmayacaktim hsftaya direkt doktora giderim diye dusunuyordum ama dayanamadim demin kan verdim yine :) bakalim kac cikacak

kizlar gunaydin . pazartesi 168 cikmisti degerim . aslinda bir daha baktirmayacaktim hsftaya direkt doktora giderim diye dusunuyordum ama dayanamadim demin kan yine
Bende aynı şekilde 24 ünde kan verdim adete 2 gün kala 270 çıktı pazartesi gidecektim keseyi görmeye dayanamadım şimdi yine verdim sağlık ocağında kan testi :)

Bende aynı şekilde 24 ünde kan verdim adete 2 gün kala 270 çıktı pazartesi gidecektim keseyi görmeye dayanamadım şimdi yine verdim sağlık ocağında kan testi :)
hayirli olsun . saglik ocaginda hemen belli oluyor mu sonuclar ? bizim burdaki saglik ocagi sıkıntılı, o yuzden mecbur kalmadikca gitmiyorum oraya

yok canim , doktora gostermedim . ozel hastanede kan verdim sadece . sonucu internetten takip ediyorum . ama bi uygulamada 4+6 gozukuyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…