2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar yerlesme kanaması yaşıyor musunuz benim günlük bir leke şeklinde ara sıra da peçeteye geliyor normal mi bu adet günümden itibaren başladı 3 gün sürdü kesilmişti 27 sinde bugün tekrar oldu bilgisi olan var mı
Ben yaşamadım sadece regliden 2 3 gün önce çok çok hafif kahverengi leke oldu ama ondan da tam emin değilim bide bi kere oldu sadece

ya ama sonra kalp atisi icin gidince bir daha odersin .ozel hastanelerde ates pahasi
Evet ne yazıkki öyle olacak ama doktora guvenimden özel hastane tercih ediyorum. Doktorun sürekli ulasilabilir olması benim için çok önemli. Kalp atışlarından sonra sağlık sigortası almak istiyorum ki birçok muayene ve doğum ücretsiz olsun 🤭 tabi herşey nasip 🙏 sağlığı yerinde olsunda para bir şekilde kazanılır 🙏

24 ünde gitmiştim değerlerin iyi sağlıklı gebelik 10 gün sonra gel keseye bakalım dedi aşırı kanaman olursa gel dedi acile mı gitsem acaba

Evet ne yazıkki öyle olacak ama doktora guvenimden özel hastane tercih ediyorum. Doktorun sürekli ulasilabilir olması benim için çok önemli. Kalp atışlarından sonra sağlık sigortası almak istiyorum ki birçok muayene ve doğum ücretsiz olsun 🤭 tabi herşey nasip 🙏 sağlığı yerinde olsunda para bir şekilde kazanılır 🙏
tabi canim , ben de mecbur ozele gidecegim , istanbul esenyurtta oturuyoruz . burasi devamli olayli haberlerde duymussunuzdur o yuzden mecbur ozeli tercih etmek durumundayim

tabi canim , ben de mecbur ozele gidecegim , istanbul esenyurtta oturuyoruz . burasi devamli olayli haberlerde duymussunuzdur o yuzden mecbur ozeli tercih etmek durumundayim
İstanbul'a yakınım bende canım haklısın biraz sıkıntılı semt. Bende merkeze en uzak ilçede yaşıyorum ve hastane bile yok bulunduğum ilçede. Merkez ise 1 saat uzakta her doktor muayenesi ve Allah kısmet ederse doğum için 1 saat yol gideceğim

Kızlar günde kaç litre Su içiyorsunuz? Benim sürekli ağzım dilim kuruyor. Sizde de oluyor mu?

Ya benim de iştahım arttı ama bence psikolojik benimki daha çok erken 4 haftada sanki
Benim adet olacak gibi ağrılarım var bugün ayaklarım çok halsiz damar çekişmeleri yaşıyorum belimde de ağrı var inşallah normaldir bunlar uygulamaya göre 4+4 günlük şuan

Benim adet olacak gibi ağrılarım var bugün ayaklarım çok halsiz damar çekişmeleri yaşıyorum belimde de ağrı var inşallah normaldir bunlar uygulamaya göre 4+4 günlük şuan
Benim uygulamaya göre 4+0 o ağrılar düne kadar çok vardı özellikle sağ kasığımda bugün azaldı. Haftaya salı doktora gideceğim 4+4 olarak kese görünür mü acaba

Benim uygulamaya göre 4+0 o ağrılar düne kadar çok vardı özellikle sağ kasığımda bugün azaldı. Haftaya salı doktora gideceğim 4+4 olarak kese görünür mü acaba
Sizin betanız kaçtı siz yumırtlamaya göre mi hesaplıyorsunuz yoksa son adet tarihinize Göre mi ? 4+4 de henüz görünmez kese

Ben de şuna 4+4 gözüküyorum ama ağrılarım baya azaldı regli gününe kadar ağrım oldu sonrasında da azaldı baya ama belki yumurtlama günlerimiz farklıdır

X