2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben de şuna 4+4 gözüküyorum ama ağrılarım baya azaldı regli gününe kadar ağrım oldu sonrasında da azaldı baya ama belki yumurtlama günlerimiz farklıdır
Ben yumurtlama günümü bilmiyorum sat 30 Ekim'di bugün verdiğim kan 70 çıktı geç döllenme yada geç yumurtlamışta olabilirim

Ben yumurtlama günümü bilmiyorum sat 30 Ekim'di bugün verdiğim kan 70 çıktı geç döllenme yada geç yumurtlamışta olabilirim
Sat tarihlerimiz aynı evet muhtemelen geç yumurtladın çünkü benim regliye 4 gün kala 51 çıkmıştı o zaman bu değerlerdeyse ağrının olması normal bence kendine yer açıyo bebiş

Sat tarihlerimiz aynı evet muhtemelen geç yumurtladın çünkü benim regliye 4 gün kala 51 çıkmıştı o zaman bu değerlerdeyse ağrının olması normal bence kendine yer açıyo bebiş
İnşallah öyledir teşekkür ederim

Doktor çok ikili konuştu o kadar moralim bozuldu ki sağlıklı gebelik de olabilir olmayadabilir yerlesme lekelenmesi olabilir düşükte başlayabilir herseyi hep ikili konuştu napcagmi şaşırdım benimde aynı durumda olan var mı

Daha çok erken belkide geç görünücek 7.haftada görende var morelini bozma

Yok kesenin etrafında kanama yoktu hafif lekelenmem vardı ama ağrım birden bastırdı günüme göre kesenin normal olduğunu boyutunun falan iyi olduğunu da söyledi ama hep ikili konuştu

Yok kesenin etrafında kanama yoktu hafif lekelenmem vardı ama ağrım birden bastırdı günüme göre kesenin normal olduğunu boyutunun falan iyi olduğunu da söyledi ama hep ikili konuştu
Doktorlar hep öyledir zaten bebeği görene kadar gebe saymıyorlar o yüzden çok takılıp stres olma birşey olmucak Allah'ın izniyle susam kadar bebek daha nasıl görsün zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…