2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Banada zor. Geliyordu süpriz oldu😂 en büyük oğlum 9na gircek küçük 3e gircek ikiside oglan buda süpriz olunca bu bari kiz olsa sağlıkla dogsa diyoruz artik napalim🤣🤣
Ayyy kiz olsa cok iyi. Ama tabi saglkli olsun da. Uc cocuk zor olmayacak mi. Ya simdiki cocuklar cok fenaa. Esin yardmci oluyor mu.

Kizlar bugun kesemizi gordk cok sukur ama doktorum tutturmus dis gebelik olabilir alttan bakalm. Allahm hele sen bir ustten dene yani bu ne karamsarlik😀 bata gore 5+4 ama kese 5+1 cikti. Ben alismisim gebeliklerde hep onde olurdu biraz korktm ama normal herlde cok kucuk deil. 7.59 mm yaziyor. Yolk sac gormedik

Benm de bogazm agrio hafiften ilerleemz insallh.su an en buyuk korkumuz enfeksiyon bebegimi o yuzden kaybetmistm. Bol bol c vitamini alalim. Ben bir de balli sut iciyorm. Grip surundurur ama gecer korkma. Oksuruk falan olunca zir
Hanımlar kendinize dikkat edin inanılmaz ağır bir grip geçiriyorum burnum tıkalı hapşırıyorum sürekli uyku uyuyamıyorum

Naptn cnm gittn mi doktora
Merhaba canım sen görmüşsün keseyi cok sevindim.Kendi doktorum haftaya çağırmıştı bugün ben semt polikliniğine gittim ama sıra bitmiş malesef pazartesi de tatil olduğu için kaldım böyle.Çok da endiseliyim 5+5 de yolk görmemiştik sen de göremedin henüz galiba. doktorun bir şey dedi mi.

Merhaba canım sen görmüşsün keseyi cok sevindim.Kendi doktorum haftaya çağırmıştı bugün ben semt polikliniğine gittim ama sıra bitmiş malesef pazartesi de tatil olduğu için kaldım böyle.Çok da endiseliyim 5+5 de yolk görmemiştik sen de göremedin henüz galiba. doktorun bir şey dedi mi.
Oralarda sira bulmazsin cnm. Ben kadin doguma bir ay oncesi randevu goremedim arada ona da giderm die. Keseyi gordu 5+1 mis. 7.59 kese boyu . Yolk sac icin erken daha var ona dedi. Yani gormemen normal cnm. Haftaya gel bebegi goruruz dedi.simdilk sknti yok dedi

Eklentiler

• IMG_20231229_110442.jpg
    IMG_20231229_110442.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 66
Evham yapmada üstüme yok😃 haftaya inşallah guzel haberler aliriz
Amin. Doktor da kizdi bana. Yolk sac var mi. Kesenin sekli nasil. Kanama alani var mi die sorup durdm. Bu ne ya boyle gebelik mi gecer folik asitini ic keyfine bak. Bu kadr seyi nie biliosn dedi😀😀😀

X