2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Benim de bulantıya benzer bir gariplik var büyük ihtimal bu tuhaflık bulantıya dönüşecek ilerleyen günlerde

Kızlar az önce lavaboya gittim sanki böyle bir kan bir şey gördüm kahverengi akıntı gibi bir şey değil sancim falan hiçbir şeyim yok korkuyorum kızlar

Kızlar keseyi gördüğümüz ilk ultrasonda ikiz olup olmadığı her zaman anlaşılmaz di mi? Yani hangi haftada kontrolde anlayabiliriz kesin ikiz olduğunu veya olmadığını. 5+2yim ve geçen hafta olan bulantılarım kayboldu, ki geçen hafta da çok değildi zaten ama niye böyle oldu anlamadım böyle bir şey yaşayan var mı

Olabilir canım hiç kendini kötü hissetme 2 gün sonra belli olacaktır net. Birşey sorucam şuan doktor kaç haftalık dedi
Bisi demedi kese yok iki gun sonra tekrar kan ver dedi sadece. Bisi anlamadm ki. Ultrasyonda kese yoksa hafta verebiliyor mu

Helllllllloooooggggggg bugun bas donmesi ile gecen birgun oldu benim icin halsiz bitkin ve tek ogun beslendigim bir gun bulanti olursa 8. Haftada baslar diyorlar oglumda yasamadigim icin napacagim bilmiyorum ama fazlasi ile yorgunum sizde durumlar nasil?

Bende de aşırı isteksizlik vardı bugün saatlerce kuruyan çamaşırları sepette beklettim sonra katladım ama yerlerine koymadım hala. Sürekli yatmak yatmak ve yatmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…