2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Igg ıgm pozitif geldi. Tekrar kan verdim sonuçlara göre antibiyotik kullanacakmışım. Vücut enfeksiyon geçirdiği için riskli bir durumdayım. Aynı durumda olan var mı. Dr ne dedi merak ediyorum

Kızlar grip oldum öksürük halsizlik var tüm vücudum ağrıyor korkuyorum bebeğime bir şey olmaz inşallah covit falan olmasın da
Ben de aynıyım öksürük geçmiyor 1 haftadır salgın var. İlaç kullanmıyorum şimdilik kendiliğinden geçmesini bekliyorum. Covid de olsak ilacı yok sonuçta

Canım.ben dün kese gördüm 6+2 eklersin bu hafta kalp atışı için gidicem

Mcv ıgg mcv ıgm pozitif çıkınca ne yaptı dr. Benim de pozitif. Bu değerler için kan verdim.
Avidite testi yaptı canım. Avidite testim iyi çıktığı için bir şey yapmadık. Doktorumun söylediğine göre hamile kalmadan 3-4 ay önce geçirip bitirmişim ama 1 yıl boyunca test pozitif çıkabiliyor dedi. Sen bir daha kan verdin mi avidite için mutlaka yaptır ona göre önlem alınıyor?

Avidite testi verdim bugün. Yarın sonuç çıkacak. Bekliyorum. Teşekkür ederim

Yok sadece iki gun sonra kan ver duruma gore ultrasyona bakalm dedi. Dusecegini mi beklio anlamadm ki
Hiç kanla bakmadın ya ondan artışa bakmak istemiştir canım. Bana doktorum 3000-5000 arası karinda görünür demişti ancak ben daha öncesinde gittiğim için vajinal bakmıştı. Seninde tam sınırda 3000 olduğu için gorunmemiste olabilir karında biraz geç görünüyor. Hiç moralini bozma büyük ihtimalle geç döllenme

bende aynıyım progestondan dolayı şişiyormuş gebelik başında

Ben de başta korkmuştum ama olsun korkma bundan sonra dikkat et eğer bir sıkıntı çıkarsa da testte antibiyotik kullandırıyor zaten
Gittiğim özel hastanedeki dr pek olumlu konuşmadı. Korkuttu. Perinatolog takip etsin seni dedi. Yarınki sonuca göre perinatolog ile devam edeceğim. Hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…