2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhabaa herkese 6+5 teyim ama döllenmeye göre tahminimce 6+2 falanım midem bulanmıyor ama sürekli çok şiş yanıyor hıçkırık tutuyor uykuda bile sanki yediğim hiçbir şey hazmolmuyor da yediklerimden midemde bir damla suya yer kalmamış gibi :KK43: bulantı değil de böyle mide sorunu yaşayan var mı aranızda ?

Merhabaa herkese 6+5 teyim ama döllenmeye göre tahminimce 6+2 falanım midem bulanmıyor ama sürekli çok şiş yanıyor hıçkırık tutuyor uykuda bile sanki yediğim hiçbir şey hazmolmuyor da yediklerimden midemde bir damla suya yer kalmamış gibi :KK43: bulantı değil de böyle mide sorunu yaşayan var mı aranızda ?
Benimde aynı canım, 8. haftaya gireceğim ve üstüne bulantı başladı. İlaç kullanmamak için zorladım kendimi fakat dün kullanmaya başladım. Hem gaz var hem şişlik hem de bulantı..

Benimde aynı canım, 8. haftaya gireceğim ve üstüne bulantı başladı. İlaç kullanmamak için zorladım kendimi fakat dün kullanmaya başladım. Hem gaz var hem şişlik hem de bulantı..
Ben de bulanmasın da buna razıyım diyorum arada öğürtüyor bu sadece :KK43: inşallah bulantı olmaz :KK43: ilaç fayda etti mi ?

palm angels palm angels 5+3 de kese göründü ekleyebilir misşn ? Bu arada senin ıgM neyde pozitif çıkmıştı tokso mu cmv mi ? Ben geçen hamileliğimde eve kedi aldığımız için çok panik olmuştum Off şimdi yine kumunu ben temizliyorum

Insallah her şey güzel ilerler kötü şeyler yaşayınca insanin içinde hep bir korku oluyor beni de haftaya cuma cagirdi siz benden önce gidecekmişsiniz bana yazarsaniz son durumunuzu çok sevinirim
Evet benim de kötü bir tecrübem var ben de endişeli ve kaygılı ilerliyorum ister istemez ama güzel olacak inşallah her şey dua edelim💕 tamam haber veririm mutlaka 😊

Kızlar 7+3 günlük hamileyim karnım inanılmaz şiş. 52 kiloyum Normalde göbeğim vardı biraz ama şimdi baya 5 aylık gibiyim:) hiç kiloda almadım 500 gr verdim:)bugün aile hakimim görünce de şaşırdı 5-6 aylık gibisin ikizmi acaba dedi 😀 sizde de varmı böyle durumlar😀
İlk zamanlar şişkinlik olabiliyor bazen. Adet olamıyorsunuz sonucta onun verdiği şişkinlik, gaz ödemdir. Bebek değil yani daha 😁 bi kaç hafta sonra karnınızı daha düz olduğunu hissedebilirisniz.

Evet benim extra bulanıyor özellikle sabahları hazımsızlık çok normal az ve sık yemek öneriliyor

X