2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende de aşırı isteksizlik vardı bugün saatlerce kuruyan çamaşırları sepette beklettim sonra katladım ama yerlerine koymadım hala. Sürekli yatmak yatmak ve yatmak istiyorum
İsten gelince Yemek yaptim o da sadece corba zar zor midem bulana bulana esime dedim uzanicam iyi degilim oglan birakmadi salonda uzaniyorum yaninda ama ben boyle bisey yasamadim sanki bu vucud benim degil

Yolk benim karından göremeyince endişelnip vajinal baktı öyle gördü. Karından görünmediği zaman vajinal ultrason yapmakta fayda var endişeye yer vermemek için
Vajinal bakilmadı benim de hiç aklıma gelmedi ama yanlış anlamadıysam siz yolku 6+0 da vajinal bakınca görmüşsünüz. O zaman benim de bugün görülmemiş olması normal galiba vajinal bakilsa görünürdü belki de.cok panik olmuştum ama içim rahatladı şimdi biraz tesekkür ederim

Çok sağol canım muz yiyorum aslında her gün ama bilemedim bugün daha iyiyim çok şükür izin aldım işten de dinleniyorum umarım sağlıkla ilerleriz hepimiz

Çok sağol canım muz yiyorum aslında her gün ama bilemedim bugün daha iyiyim çok şükür izin aldım işten de dinleniyorum umarım sağlıkla ilerleriz hepimiz
Ama kabızda yapabilir dikkat et bende 2günde bir yiyorum muz bebeğede kilo aldırıyormuş

Evet karın bölgende yağlanma var biraz o zorlaştırdı işimi idrara da sıkışmışsın daha fazla da bastıramam bi de vajinal bakalım göremedim dedi vajinalda çok met gözüktü hatta bebek şurdan oluşmaya başlamış bişe haftaya net görürüz dedi

Kızlar bugün kan ve idrar tahlillerini yaptırdım, idrarda böyle çıkmış, herhangi enfeksiyon belirtim yok aslında ama çok mu yüksek acaba ilaç verir mi ki

Eklentiler

• IMG_9735.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar bugün kan ve idrar tahlillerini yaptırdım, idrarda böyle çıkmış, herhangi enfeksiyon belirtim yok aslında ama çok mu yüksek acaba ilaç verir mi ki
Bende böyleydi canım ve sol kasıkta 3 4 gündür ağrı vardı korktum bugün gittim enfeksiyon var diyip ilaç yazdı acil doktoru kendi doktorumda kullan dedi bu akşam yatmadan kullanıcam inşallah. Sol kasık ağrısı harici başka biseyim yoktu

Eklentiler

• IMG_20231226_213024.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…