2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar 7+3 günlük hamileyim karnım inanılmaz şiş. 52 kiloyum Normalde göbeğim vardı biraz ama şimdi baya 5 aylık gibiyim:) hiç kiloda almadım 500 gr verdim:)bugün aile hakimim görünce de şaşırdı 5-6 aylık gibisin ikizmi acaba dedi sizde de varmı böyle durumlar

İlk haftalarda oluyor böyle şeyler canım, muhtemelen şişkinlik ve ödemdir. Asıl hamile göbeği 3. Aydan sonra çıkmaya başlıyor.

8+3 olarak size o kadar katılıyorum ki bende aynı durumdayım insanlar göbekten anlıyor hamile olduğumu. Gazdan sisiyoruz bu süreçte sabahları daha inmiş olan karnım gün bitene kadar maşallah kavun gibi oluyor

Kızlar merhaba son adet tarihime göre 5+5 im bugün ilk doktor kontrolüme gittim sadece minicik bir kese göründü ölçüsü falan da yazmıyor ultrason kağıdında bu haftada kesenin daha büyük olması ve yolk görünmesi gerekmez miydi önceki hamileligimde boş gebelik yaşadım aynı şeylerin olmasından korkuyorum sizler bebeği kacinci haftada gördünüz

Bende ayniydim oğlum da 5 aylık hamileyken böyle karnım vardı.ultrasonla baktığında karnında sıvı var ondan şişliğin dedi. Yumurta catladiginda olabiliyormus

Merhaba canım, ben de dün 5+2 de yalnızca keseyi gördüm doktor çok minik henüz yeni oluşmuş dedi, boş gebelik gibi bir şey demedi, haftaya salı kalp atışını duyarız dedi. Hatta ultrasonda 5 haftayı zor ölçümledi diyebilirim. İyi düşünelim iyi olsun inşallah sen de içini ferah tut

Insallah her şey güzel ilerler kötü şeyler yaşayınca insanin içinde hep bir korku oluyor beni de haftaya cuma cagirdi siz benden önce gidecekmişsiniz bana yazarsaniz son durumunuzu çok sevinirim

Masallh keseyi gormussunz. 5+2 de degerinix kacti acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…