2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Of bende de benzer stres var , 2630 doğdu , hastaneden 2500 çıktı bugün tarttık 2455 salıya kadar kilo alması lazım .. bir taraftan silikon göğüs ucu beni geriyor , bir de mesela az emmeye başladı , 15-20 dak maksimum emiyor o da aralarda dura dura . Aaaaaaa annelik delilikmiş cidden ya umarım senin Vera’n da benim Sofia’m da kilo alırlar tombik olurlar bir an önce

Alırlar canımm hiç merak etmeyin zayıf bebekler daha çabuk kilo alıyorlar ve büyüyorlar sadece stres yapmayın bolca sevin

Ay 15-20 dk mükemmel ki kuzum doktor 10-15 dk dedi bana. Emmeden sonra bir de biberonla sütümü veriyorum.

Canım sen biberonları nasıl Temizliyorsun? Ben bu konuda çok takığım ya her kullanmada kaynatıyorum, iki güne bir de biberon yıkama jeliyle yıkıyorum ama hala içime sinmiyor
Ben jelle yıkıyorum canım her gün de kaynatıyorum. Belki şöyle yapabilirsin sonra buzdolabına koy bakteri falan üretemez

Karamsarlık çabası ince fikirlilik 2 haftaya düzelir deniliyor .. keşke watsap grubu kurulsa daha muhabbet olur motivasyon olurdu
Buradan başka yerde grup kurup konuşmal yasak canım banlanıp siteden atılma ihtimali var ben yaşadım o durumu bir kere

Rabbim kolaylık versin canım inşallah güzel geçer hayırla sonuçlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…