2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Doğum yapan Arkadaşlar emzik verdiniz mi?Tuttularsa hangi markayı tuttular acaba ben phlips avent aldım başka alsam mı acaba diye düşünüyorum
Ben daha vermedim , emzirme danışmanım 6 haftalık olduktan sonra dene dedi
Ay 15-20 dk mükemmel ki kuzum🙈 doktor 10-15 dk dedi bana. Emmeden sonra bir de biberonla sütümü veriyorum.
Ben de öyle yapıyordum ama emzirme danışmanı tuttuk, o sadece emzir dedi, dün tarttık , Salı gününe kadar sadece emzireceğim ve duruma bakacağız . Aslında sağıp veresim geliyor en azından sütün miktarını ölçebiliyorum ama bir süre yapma dedi bakalım ..

Kızlar baş dönmesi olan var mı ya? Tansiyonumda bir sorun yok
Benim var canım
Artık büyüdükleri için derin uykuları oluyor o yüzden uzun süre hareketsiz gibi hissediyoruz. Ve bir uyku rutini oluşturuyorlarmış. Tahlil her zamankinden farklı olarak cinsel yolla bulaşan hastalıklara bakmışlar. Ve idrar kültürü yapışmış. Diğerleri rutin hemogram kan idrar
doğum öncesi testleri… Cuma bana da baktılar
Ben de 37 olmak üzereyim. Bebeğim 3450gr olmuş. Ama henüz doktorum bana gün vermedi 🙄 sizin bebeğiniz kaç gr acaba şu an
benim 37+1 de 3670 falandı bebek sezaryen günü verdi doktor

Kızlar bi kaç zamandır takip ediyorum ama kendi annemle olan sorunlarım anlayışsızlığı yüzünden yazacak enerjiyi bulamıyodum resmen. Öncelikle doğum yapmış arkadaşlarım geçmiş olsun Umarım hep birlikte mutlu ve sağlıklı bir hayat geçirirsiniz. Allah analı babalı büyütsün 💜 doğumu yaklaşan arkadaşlarada tek avazda doğurmak nasip olsun inşallah 🌸 dün bizimde kontrolümüz vardı 36+3 2.750 gram 49 cm olmuş çatı muayenesi yaptı normal doğum için uygun artık bekleyin şu saatten sonra diyince bana doğum yapıcak olmanın kafası yeni geldi sanırım bi heyecanlandım😃

Bebiş doğum kilosuna gelmiş çok şükür ya biraz geç kaldık kilo almak için, alışmaya çalışıyorum canım bu tempoya uykusuz kalınca biraz migrenim tutuyor onun dışında iyiyim çok şükür. Sen nasılsın bebiş içerde keyifli mi ☺
ohhhh cok sukuuuur valla demek ki gercekten disarda daha hizli buyuyolar ya aman saglikla buyusunler cok sukur.. 🙏🧿valla haraketli masallahi var hatta sona dogru daha iyi hissettirir oldu kendini galibaaa benimkide uyutmicak sjsjsj uyku rutini olusur diyolar ama vurmadigi zaman yok ne ara uyuyo ben anlamadim 😂

Canım sen nasılsın konuşamadık epeydir
Kaderdasim
Kanama alanında da seninle aynı hep kac haftalarca bekledik
Simdi karın geriliği de
valla seni duyduktan sonra benide bi heycan sardi sjsjsjsj ruyamda oglani gordum ki ilk defa gordum hep kiz gorurdum dogurmusum sonunda kavusmusum sjsjsjssj 😂 ben herseyin yolunda gidiceni dusunuyorum hic stres yapma daha hizli buyucek tosbik olcak bu sefer sjsjsj 😂 saglikla gelsin yavru kus🙏🧿 vallahi siyatik agrisi bi ara bi gecmisti daha guclu geri geldi onun disinda hic hamile gibi degilim oglum halime acidi ben bu kadina cok cektirdim biraz rahat birakiyim dedi galiba sjsjsjs bende yarin gidicem sabahtan bakalim doktorcugum ne dicek gun vericek mi napcaz ne etcez plansiz sezeryandan vaz gectim cunku ac olmak lazimmis falan sezeryan icin uff

Ben de senin gibi düşündüğüm için doktora direkt sezaryen istiyorum demiştim haftalar önceden. Zaten istesem de vajinal yapamıyorum bebek ters mecburi sezaryen tıbbi olarak
hic korkma canim hersey yolunda gidicek saglikla alcan bebisini kucagina panikte yapcak bi durumun olmicak hoop bebisini gorcen hemen zaten hersey gidicekmis bi anda oyle diyolaaar 🥰 ayh ne guzeeel ya valla artik cok heycan yapmaya basladim saglikla gelsin yavrusun 🙏🥰

Kızlar 3 4 gündür başım dönüyordu. Bugün tansiyonumu ölçtüm öğlen 13/9 şimdi yeni bi döndü gibi oldu salladı yani ölçtüm 14/10 çıktı. Acile gitmeli miyim 35+0 oldum
canim hic strese girme bi git gorun icinde rahat etsin doktorunada haber ver tabi vermissindirde kafan rahat olsun biraz yuksek cunku sona geldik biseyler tetiklenmesin

canim hic strese girme bi git gorun icinde rahat etsin doktorunada haber ver tabi vermissindirde kafan rahat olsun biraz yuksek cunku sona geldik biseyler tetiklenmesin
Canım yazdım doktorum bol su iç tuzsuz yemeye çalış 1 2 gün daha kontrol et devam ederse mutlaka görüşelim kan idrar bakalım demiş. Salı günü kontörle gideceğim ztn

Ben daha vermedim , emzirme danışmanım 6 haftalık olduktan sonra dene dedi

Ben de öyle yapıyordum ama emzirme danışmanı tuttuk, o sadece emzir dedi, dün tarttık , Salı gününe kadar sadece emzireceğim ve duruma bakacağız . Aslında sağıp veresim geliyor en azından sütün miktarını ölçebiliyorum ama bir süre yapma dedi bakalım ..
Bence denemekte yarar var mantıklı yapıyorlar hem emzirmek hem biberon zaten anne için çok zor

Birazdan Ales sınavına gireceğim. Eşim diyor ki profesör mü olacaksın ha ha :KK51: Ben onu hep destekledim ama onun bunu yapacağını sanmam ve beklentim de yok . Dua edin bana güzel anneler hayırlısı olsun. Günaydın herkese :KK200:
gönlüne göre olur inşallah herşey 🧿 erkeklerin çoğu başarıyı kıskanır 🙈 prof da olursun inşallah ☺️☺️

X