2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
heeemeeeeen hastane tipi sagma aleti kirala ondan cikan sutle ev tipi asla bir degil birde acile git onlarda sagim yapar rahatlatir tabi ilac falan
Hastanedeki bende hiç süt getirmedi canım ya kendi makinem çok daha iyi geldi üstelik öyle pahalı bişe de almamıştım ben. Ben sevemedim hastanedekileri

vallahi normal dogumdan korkmayip sezeryandan aslaaaa korkma derim banada dogum cok korkutucu geliyo bi aglamalar geliyo elim ayagim kesiliyo cok tuhaf ameliyat bana daha guvenli geliyo cunku tum surecin doktoruna emanet kotu bisey olacagi varsada hemen engellenir dogum bana daha belirsiz geliyo ters geldi yok kordon dolandi yok omzu takildi cok cocuk buyuk yok kesi atilmasi lazim falan vallahi cesaretim yok

Hastanedeki bende hiç süt getirmedi canım ya kendi makinem çok daha iyi geldi üstelik öyle pahalı bişe de almamıştım ben. Ben sevemedim hastanedekileri
ama hastanede gelen sut miktarinda degismistir hastane tipi alet kullaniyosa eger muthiis bisey ya bakma bende bulunsun diye avent aldim ama ilk isim kiralamak olcak sut insinde insallah sen nasilsin bebis nasil keyfiniz ne alemde

canim hic stres yapma cok sukur kavusuyosun bebisine ciger gelistiricide yapilmis miiis hersey guzel olur hic merak etme disarda kocaman olur

ama hastanede gelen sut miktarinda degismistir hastane tipi alet kullaniyosa eger muthiis bisey ya bakma bende bulunsun diye avent aldim ama ilk isim kiralamak olcak sut insinde insallah sen nasilsin bebis nasil keyfiniz ne alemde
Bebiş doğum kilosuna gelmiş çok şükür ya biraz geç kaldık kilo almak için, alışmaya çalışıyorum canım bu tempoya uykusuz kalınca biraz migrenim tutuyor onun dışında iyiyim çok şükür. Sen nasılsın bebiş içerde keyifli mi ☺

Ne güzel detaylı anlatmışsınız anneliği yaşamış gibi hissettim inşallah her anını gülerek ve mutlulukla hatırlarız
Uykusuz bir hayat ☺☺ 2 buçuk saatte bir uyanıyoruz, alt alma, besleme ve gaz çikarma şeklinde ilerliyoruz yani gece gündüz yok artık bizim için hazır olun
2 saatte bir uyanıyoruz ya mesela o uyanıklık süresi ne kadar tabi bebekten bebeğe değişir ama ortalama ne kadar süre uyanığız her emzirmede alt değiştiriyo muyuz mesela yapmış oluyolar mı çiş kaka

Hareket âzalinca kanala mi girmiş oluyorbenim hala çok hareketli de
Aynen canım doktorum öyle demişti. Kanala girmemiş çok hareketli zaten kanala girmediği burdan belli diye. Kanala girse en azından kafa sabitleniyormuş
Bizim seninle hemen hemen aynı gidiyor sanırım haftamız

İlk meme 15-20 dk diğer memeye geçince 15-20 dk aynı şekilde olacak şekilde emziriyorsun ben toplamda Max 40- 50 dk 30-50 ml aldığından emin oluncaya kadar yani emzirmeye çalışıyordum sütüne bağlı artık dk tutuyorsun zaten ve Emzirdikten sonra her zaman altını kontrol etmiştim ben canım. İlk zamanlar uyanamıyorlar hatta emzirmek istediğin zaman mutlaka uyanık olması gerekiyor. Altını açınca uyanıyorlar genellikle çok minnoşlar ya

benim ultrasonda 1700 çıkıyor ama 1500 gibi düşünüyorum onu galiba vaktimiz olmayacak kıyafet almaya çünkü yarın alsak bile yıkayıp kurutmaya zaman yetmez. artık en ufak takımlardan koymaya çalışacağım canım. senin bebişin de sağlıkla büyür inşallah çok teşekkürler
inşallah benimki de güçlü olur, 5. aydan beri içeride zor tutuyoruz beyefendiyi inşallah geldiği dünyaya çabucak adapte olur. çok sağolasın canım tavsiyelerin için
canim hic stres yapma cok sukur kavusuyosun bebisine ciger gelistiricide yapilmis miiis hersey guzel olur hic merak etme disarda kocaman olur
innnşallah sağolasın

Ya ben anlamıyorum 9 ay kusan arkadaşım var sabun kokusuna dahi kustu bebişi maşallah 36 haftalık iken 3 kilo idi yemekle alakalı değil de genetik sanırım kızlar
Genetik desem benim o da değil. Karı koca kapı gibiyiz maaşallah. Evin kedisi bile tombul, diyet yapıyor. Kapıdan içeri giren yiyip içmekten şişman oluyor. Bu çocuk kime çekti bilemiyorum.

Zaten ilk zamanlar birbirimizden yardım alacağız inşallah

Yapmamış olsa da değiştiriyoruz ki yapmış oluyor genelde ☺, uyanıklık değişiyor canım ya bazen çok kısa bazen uyumak istemiyor ama her halükarda uyandığın için dalamıyorsun hemen, biz eşimle dönüşümlü devam ediyoruz bir gece o uyuyor bir gece ben. Babalık iznimiz bitti ama bir ay yıllık izin aldı eşim o arada belki biraz uzar beslenme aralığı diye düşünüyorum

Genetik desem benim o da değil. Karı koca kapı gibiyiz maaşallah. Evin kedisi bile tombul, diyet yapıyor. Kapıdan içeri giren yiyip içmekten şişman oluyor. Bu çocuk kime çekti bilemiyorum.
Kız belki doğduktan sonra tombikleşicek nereden biliyon ki Doğduktan sonra hemencecik kilo alıyorlar.

Cok sukur canım darısı başımıza bende 16 ağustosa gun verdi o zamanı göreyim 3 hafta var 3 haftada da 500-600 g alsa

Kardeşleriniz var mı canım hala dayı belki ona benziyordur sağlıkla doğsund a azıcık minnoş olsa da büyür sonradan benim eşim de 49 cm 2800 gibi doğmuş şimdi 1.90 dan fazla maşallahı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…